Ingolstadt – Znojmo 2:3 (po pr.) | Klatovy – Písek 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Wolfsburg 3:2 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Grizzlys Wolfsburg
Sobota 08.08.2015, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • Přípravné zápasy

58:14
    Gólová střela Tomáše Klimenty! Domácí forward mířil takřka do prázdné klece hostů, jenže Sebastian Vogl se ještě na poslední chvíli přemístil a skokem skoro jako Grizzly puk lapil!

57:08
    Dalším potrestaným je Vincenz Mayer (WOL), který dostal dvě minuty za sekání. Boleslavští budou hrát 16 sekund pět proti třem.

55:24
    Na ledě zůstal ležet Kubica a následně byl potrestán Aubin (WOL) – dvě minuty za hákování.

54:17
    Vylučuje se za podražení. Na trestnou lavici odjíždí Lukáš Pabiška (MBL), kde by měl strávit dvě minuty.

48:38
    Německému týmu končí přesilová hra. Na trestnou lavici odjíždí Sebastian Furchner (WOL) – dostal dvouminutový trest.

46:25
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ KLIMENTA posílá Bruslařský klub do vedení, když se prosadil střelou z mezikruží ke vzdálenější tyči. Asistence: Martin Látal.

45:36
    Už zase se vylučuje, ani to nestíhám psát. Za sekání je potrestán Marek Trončinský (MBL) na pět minut, boleslavskému hráči se to však hodně nelíbilo a zajel ještě k rozhodčímu, následně odjel rovnou do kabin. Trest za něj tedy odsedí Ivan Ďurač (MBL). Toto utkání je hodně poznamenáno mnoha vyloučeními, někteří diváci i pískají.

45:08
    Björn Krupp (WOL) byl vyloučen na dvě minuty.

43:52
    Sebastian Furchner (WOL) byl vyloučen na dvě minuty.

43:15
    Marek Trončinský (MBL) dostává dvě minuty za vyhození kotouče mimo hrací plochu.

42:37
    Tentokrát měl Vogl co dělat, aby Klimentovu ránu zkrotil. Podařilo se mu puk vyrazit špičkou betonu a stačila by dorážka někoho z domácích a mohl z toho být klidně další gól!

40:40
    Haskins se snažil vstřelit hattrick, což se mu nepodařilo, následně se kotouče chopil ještě Widing, jenž však trestuhodně minul prázdnou branku Mladé Boleslavi.

37:54
    Rozhodčí Lacina znovu vylučuje. Středočeši hráli v šesti, a tak musí odjet na trestnou lavici Ivan Ďurač (MBL) – dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

36:01
    O sekundu později se ale znovu vylučuje, což se nelíbí hostujícím hráčům, upřímně řečeno, ani se jim nedivím. Nyní sedí na trestné lavici totiž hned dva. Potrestanými jsou Höhenleitner a Sharrow (oba WOL). Hraje se celé dvě minuty pět na tři!

34:00
    Další vyloučení! Urban (MBL) dostal dvě minuty za podražení.

31:57
    Tentokrát je vyloučen Radan Lenc (MBL) – dvě minuty za hákování.

29:33
    Bleskurychlá akce, která se odehrála ihned po buly. MARTIN LÁTAL se ujal puku a jak je zvyklý, rychle ujel protihráčům. Následně bravurně překonal Vogla, kterému nedal šanci. Asistence: Tomáš Klimenta.

28:55
    Znovu jsme svědky vyloučení. Sharrow (WOL) dostal dvě minuty za hákování. Tentokrát by měli hrát přesilovku pět na tři Boleslavští, a to 57 sekund.

27:52
    V té se snažil prosadit David Výborný, avšak Vogl záhy přerušil. Následně odjíždí na trestnou lavici Tyler Haskins (WOL), aby si odpykal dvouminutový trest za držení protihráče.

25:56
    Brent Aubin (WOL) dostává dvě minuty za držení hole. Boleslavští si tedy mohou alespoň na chvíli odpočinout.

25:29
    Boleslavští mají hrát 51 sekund ve třech!. Vyloučen byl na dvě minuty za podražení Zdeněk Kubica (MBL).

25:29
    Kapitán Aubin nahrával Mulockovi, který ve slibné šanci minul domácí svatyni.

24:20
    Rozhodčí Lacina už znovu vylučuje. Tentokrát trestá Martina Látala (MBL) za sekání. Dostanou se Grizzlys do dvougólového trháku, nebo se Bruslaři ubrání?

23:31
    Slibný pokus Bárty z bezprostřední blízkosti. Boleslavský útočník ale jen o kousek přestřelil!

20:42
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Tak to je opravdu skvělý nástup do třetiny v podání Wolfsburgu. TYLET HASKINS zakončil zblízka do protihpohybu brankáře. Asistence: Sebastian Furchner.

19:54
    Kučný (MBL) inkasoval dvouminutový trest za podražení.

10:49
    Na dvě minuty byl vyloučen hostující hráč Fabio Pfohl (WOL) za hrubost.

10:30
    Záhy přichází vyrovnání ze strany hostů. Pod břevno dokázal elegantně zakončit TYLER HASKINS! Asistence: Daniel Widing.

07:49
    Dalším vyloučeným je Lukáš Pabiška (MBL), který dostal dvě minuty.

07:12
    Přeci jen Bruslaři využívají přesilovou hru. Ujala se přesná střela z hole TOMÁŠE KLIMENTY. Asistence: Martin Látal.

05:31
    Až nyní přerušil rozhodčí hru. Za hákování byl potrestán dvěma minutami Marco Rosa (WOL). Hosté jdou však dokonce do tří, za hákování si odsedí dvě minuty i Timothy Hambly (WOL).

03:19
    Michal Bárta mohl tečovat puk do úplně odkryté branky, jenže v nejlepším trestuhodně upadl! Zatím se jedná o největší šanci utkání.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 8. Klimenta (M.Látal), 30. Látal (Klimenta), 47. Klimenta (M.Látal) – 11. Haskins (Widing), 21. Haskins (Furchner)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Groh) – Ovčačík, Trončinský, Robar, Kučný, Holub, Stříteský, Trška, Voráček – Urban, Výborný, Bárta – Látal, Hruška, Klimenta – Pacovský, Lenc, Pabiška – Jarůšek, Kubica, Ďurač
    Grizzlys Wolfsburg: Vogl (Brückmann) – Sharrow, Likens, Wurm, Seifert, Bina, Hambly, Krupp, Reiss – Haskins, Aubin, Mayer – Furchner, Rosa, Höhenleitner – Fauser, Mulock, Gollenbeck – Widing, Stas, Pfohl

Rozhodčí: Lacina, Souček – Prokop, Macháč