Lipt. Mikuláš – Martin 1:4 (kon.) | Olomouc – Poprad 0:0 (zruš.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Litvínov – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 4:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:2 (kon.)
Šumperk – Vsetín 1:5 (kon.) | Litoměřice – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:5 (0:1 po s.n.) | Skalica – Piešťany 1:2 (kon.)
Kobra – Klatovy 4:6 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:7 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 6:5 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
4:2 (0:0, 0:2, 4:0)
Amur Chabarovsk
Úterý 11.08.2015, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Přípravné zápasy

59:53
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Do prázdné branky se odrazem o hrazení trefuje KAREL KUBÁT. Bez asistence.

58:57
    Hosté hrají bez brankáře!

58:20
    FRANTIŠEK LUKEŠ těží z nasazení svých spoluhráčů a trefuje se přesně nad lapačku brankáře Metsoly. Jánský vybojoval puk u hrazení a Hübl i za cenu tvrdého hitu dokázal v pádu prostrčit puk do jízdy. Asistence: Viktor Hubl, Peter Jánský.

50:06
    Sklenička (LIT) vyloučen na 2 minuty za sekání.

48:15
    Domácí nakonec dvojitou přesilovku využívají, když se efektní a efektivní zadovkou trefuje PETER JÁNSKÝ. Asistence: Viktor Hübl, František Lukeš.

46:44
    Litovčenko (CHA) vyloučen na 2 minuty za hákování a Vlad. Ušenin (CHA) vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

44:15
    Hosté z výhody nic nevytěžili a Piroš (LIT) dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

42:21
    V signalizované výhodě po faulu na Hübla se na hraně levého kruhu napřáhl PETER JÁNSKÝ a jeho rána končí po odrazu o obránce v síti. Asistence: František Lukeš, Viktor Hübl.

41:47
    Trávníček po rychlém přechodu do třetiny vyslal jedovatou střelu na vyrážečku brankáře Amuru a Piroš z dorážky orazil pouze pravou tyč!

39:36
    Dvojité vyloučení pro Chabarovsk. Terjajev (CHA) vyloučen na 2 minuty za hrubost, Achmetov (CHA) na 2 minuty za podražení.

38:25
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Písařík už na modré čáře sotva pletl nohama a soupeř okamžitě trestá. Střela Miklíka ještě orazila pouze tyč, ale k puku se za překonaným Janusem dostal TOMÁŠ ZOHORNA a v klidu jej uklidil mezi tyče. Asistence: Michael Miklík, Dmitrij Tarasov.

34:56
    Před brankou byl volný MICHAEL MIKLÍK, který trefil přesně pátý roh branky mezi betony brankáře Januse. Domácí brankář sice sklapl nohy, ale puk už zastavit nestačil. Asistence: Vitalij Šulakov, Artěm Zub.

33:56
    Kubát (LIT) vyloučen na 2 minuty za podražení.

29:12
    Černý (LIT) ukončil kroužení Rusů v domácí třetině držením a inkasuje 2 minuty.

22:47
    Baškirov (CHA) vyloučen na 2 minuty za sekání.

11:27
    Stalnov (CHA) vyloučen na 2 minuty za hákování.

10:21
    Gračev (CHA) vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

09:43
    Hořava (LIT) vyloučen na 2 minuty za sekání.

07:29
    Terjajev (CHA) vyloučen na 2 minuty za podražení.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 43. Jánský (Lukeš, Hübl), 49. Jánský (Hübl, Lukeš), 59. Lukeš (Hübl, Jánský), 60. Kubát – 35. Miklík (Šulakov, Zub), 39. Zohorna (Miklík, Tarasov)

HC VERVA Litvínov: Janus – Černý, Kubát, Pavlík, Sklenička, Kokeš, Pavelka – Jánský, Hübl, Lukeš, Martynek, Hanzl, Trávníček – Jurčík, Gerhát, Hořava – Šrámek, Piroš, Písařík
    Amur Chabarovsk: Metsola – Zub, Šulakov, Kurbatov, Achmetov, Baškirov, Tarasov – Miklík, Atjušov, Bivalcev, Kolář, Sokolov, Litovčenko, Stalnov, Verevkin, Wandell, Ušenin Vladislav, Ušenin Vjačeslav, Zohorna, Gračev, Terjajev, Železnov

Rozhodčí: Turčan, Petružálek – Rozlílek, Šulo