Dánsko
66:60 (12:22, 18:33, 46:37)
Česko
Středa 12.08.2015, 19:30ME do 16 let - muži (divize B) • Skupina G

Češi ztratili jasné patnáctibodové vedení a ve druhém poločase to naopak byli oni, kdo hráli spíš druhé housle. Ke konci zápasu se sice probrali a začali opět střílet body, ale jejich ztráta ze třetí čtvrtiny byla proti rozehraným Dánům příliš velká a nedokázali ji již stáhnout.

To je z tohoto utkání vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:09:22)

Konec zápasu. (66:60)

39:58
    Kizilkaya po faulu Mráze proměnil jeden trestný hod. (66:60)

39:55
    Mráz střílí trojku! Už je však příliš pozdě. (65:60)

39:50
    Farský trojku nedal, avšak Mikyska ještě doskočil míč. Pravděpodobně poslední útok českého týmu. (65:57)

39:41
    Nedic obě šestky úspěšně proměnil. (65:57)

39:41
    Výcha se vyfauloval. Dva trestné hody bude střílet Nedic. (63:57)

39:17
    Po ztrátě Kizilkayi dokázal za tři body skórovat Mráz, rozdíl je šestibodový! (63:57)

39:05
    Mráz neproměnil střelu za tři body. (63:54)

38:47
    Nedicovi se podařilo navýšit vedení Dánů. (63:54)

38:35
    Dánsko si bere oddechový čas. (61:54)

38:21
    Mikyska přihrávkou uvolnil Mráze, který zaskóroval za tři body. (61:54)

37:56
    Dánové nezakončili v časovém limitu. (61:51)

37:25
    Farský proměnil jeden trestný hod. (61:51)

37:25
    Po Haugeho faulu bude střílet dvě šestky Farský. (61:50)

36:56
    Mikyskovi se daří za dva body snížit. (61:50)

36:50
    Po ztrátě Mikysky dal další dva body Kizilkaya. Češi si berou time-out. (61:48)

36:36
    Je pravděpodobně po naději na obrat. Kizilkaya se trefil za tři body a rozdíl ve skóre již činí 11 bodů. (59:48)