Monaco – Lille 0:0 (kon.)
AS Monaco
0:0 (0:0)
Lille OSC
Pátek 14.08.2015, 20:30 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:25:42)
    Monako ztrácí v domácí ligové premiéře cenné dva body

Je dobojováno! Monako ve své domácí ligové premiéře nijak neoslnilo, hlavně v útoku to bylo slabší, výsledkem budiž bezbrankové skóre. Hosté, po úvodní porážce s PSG, vybojovali cenný bod s dalším ligovým favoritem a stejně jako minulý rok na podzim, i letos vybojovali na Stade Louis II. bod.

90+4

90+3
    No vida, míč propadl v malém vápně k Meitému, který ale branku Monaka přestřelil!

90+2
    Pozor, hosté mají k dispozici rohový kop!

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, šance obou týmů na vstřelení rozhodujícího gólu tak stále žije.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté drží míč ve středu hřiště, hlavně nechybovat.

89
    Míč z levé strany míří do vápna, kde hlavičkuje Tallo, ale pouze mimo branku Monaka.
    88. Hostující Mavuba zahrozil ve vápně Monaka

88
    Mavuba zahrozil v pokutovém území Monaka, jeho střelu zastavil klouzající Toulalan a to mohla být ruka! Nepíská se, alespoň rohový kop pro Lille.

87
    Bernardo Silva zkoušel sám projít do vápna, bez úspěchu. Přesto domácí bleskově získávají míč zpět na své kopačky.

85
    Fabinho hledá pasem El Shaarawyho, obránce Lille pas zachytil a odehrál do bezpečí.

84
    Fabinho také vrací míč zpět k půlící čáře, domácí si vůbec nevědí rady směrem dopředu.

83
    El Shaarawy si netroufl na průnik po levém křídle, raději vrací míč zpět do obrany.

80
    Posledních deset minut, Monaku se stále nedaří vsítit alespoň jeden gól, přijde nečekaná bodová ztráta?

78
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Mounir Obbadi, přichází Souahilo Meïté.