Martin – Poprad 5:3 (kon.) | K. Vary – Chabarovsk 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Senica 5:3 (kon.)
Pelhřimov – Jindř. Hradec 4:1 (kon.) | Tábor – Motor ČB 4:3 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Přerov 2:6 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Tábor
4:3 (1:1, 2:2, 0:0 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 14.08.2015, 18:00Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hockey Club Tábor: Klestil (Novák) – Havran, Semrád, Kanov, Hlaveš, Heršálek, Dvořák, A. Hájek – Polodna, Mrkvička, Kellner – Seidl, Matušík, T. Hájek – Blažek, Boháč, Březina – Kratzer.

ČEZ Motor České Budějovice: Kůdela (Gába) – Pařízek, Vráblík, Žovinec, Suchánek, Farka, Kříž, Šanda – Nouza, Straka, Heřman – Guman, Pajič, Škoda – Šulek, Prokeš, Vaniš – Švec, Točík, Záhora..

Na ledě krouží táborský kohout, tribuny se začínají pomalu zaplňovat.

Na ledě jsou všichni aktéři dnešního klání, za malou chvíli utkání začne.

00:01

00:01
    Buly vyhrál domácí Mrkvička a puku se ujímá exbudějovický Semrád.

01:03
    Hlaveš tvrdě vypálil a Kůdela dobře vyrazil prudkou střelu.

01:46
    První přesilovka utkání. Dvě minuty si odsedí Kanov (TAB).

02:14
    Elitní budějovická formace drží soupeře ve své třetiny, ale vážnější příležitost si zatím nedokázala vytvořit.

02:57
    Heřman zadovkou nepřekonal Klestila, domácí fanoušci vyvolávají svého oblíbeného brankáře.

03:29
    Junior Šulek vyzkoušel střelou z úhlu pozornost táborského brankáře.

03:58
    Záhora svou střelou pouze rozvlnil boční síť.

03:58
    Kanov na ledě.

04:28
    Heřman skvěle našel rozjetého Straka, kterého dobře vychytal Klestil.

04:28
    Šance pro Tábor. Martin Heřman (CEB) dostává dvě minuty za faul loktem + 10 minut za nesportovní chování.

04:57
    Vhazování po levici Kůdely.

05:32
    Kříž vyhazuje, Tábor musí začít od své branky.

06:20
    Táborští se v přesilovce dostali do skrumáže před Kůdelu, bohužel pro ně, puk končí těsně vedle.

06:28
    Dvouminutový trest Heřmana vypršel.

07:57
    Druhá formace Motoru zamkla soupeře v jeho třetině. Táborští vyráží do protiútoku.

08:17
    Tábor právě vstřelil branku!
    Protiútok končí brankou. Velkou příležitost kapitána Matušíka dokázal Kůdela chytit, na dorážku JANA HERŠÁLKA byl budějovický brankář krátký. Asistence: Jakub Matušík.

09:00
    Střelce branky vám o přestávce ověříme.

09:52
    Točík krásně uvolnil Záhoru do brejku, mladý útočník svou střelou pouze protáhl Klestila.

10:02
    Po buly pálil Tomáš Nouza, Klestil připraven.

10:50
    Vaniš v dobré pozici pouze nastřelil beton Klestila.

11:48
    Mrkvička nezpracoval dlouho přihrávku, přišel tak o možnost samostatného úniku.

12:52
    Seidl vystřelil z pravé strany, Kůdela zasáhl vyrážečkou.

13:53
    Do brejku se hnal budějovický útočník, ale táborský brankář skvěle vyjel a rybičkou mu puk vyrazil. Nyní sklízí aplaus od domácích fanoušků.

15:26
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Vytvořený tlak přetavují Jihočeši v první střelenou branku. Prokeš našel zadovkou Nouzu, ten před puk ROMANU VRÁBLÍKOVI, který prostřelil Klestila mezi betony. Asistence: Tomáš Nouza, Radek Prokeš.

16:23
    Střelec vyrovnávací branky Vráblík vyslal další střelu, tentokrát mířil hodně nepřesně.

17:05
    Lukáš Kříž (CEB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

17:24
    Emil Švec vyhazuje puk přes všechny čáry.

18:08
    V oslabení se do zakončení dostal kapitán Straka, golfovým úderem mířil vysoko nad.

19:05
    Kříž na ledě.

19:44
    Martin Havran (TAB) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:48.

V první periodě jsme viděli dvě branky, stav utkání je vyrovnaný. Po většinu třetiny byli Budějovičtí lepší, Tábor ovšem dobře bránil a hrozil brejkami.

Druhou třetinu začne Motor přesilovkou, Martin Havran si odpykává dvouminutový trest.

20:01

20:48
    Nouza zkraje třetiny prověřil střelou zápěstím Klestila.

21:44
    Havran na ledě, pokračuje se 5/5.

21:57
    Tomáš Hájek (TAB) vyloučen na dvě minuty za hákování Radka Prokeše.

22:25
    Táborští se osvobozují.

23:03
    Vráblík dvakrát střílel, ani jednou nebyl úspěšný.

23:07
    Radek Prokeš (CEB) vyloučen na dvě minuty za faul loktem. Navíc dostává osobní desetiminutový trest.

24:11
    Obrovská šance Tábora! Tomáš Hájek ujížděl sám na Kůdelu, udělal bekhendový blafák a těsně přestřelil.

25:19
    Přesilovka pro Tábor.

26:00
    Heřman vyhazuje pryč z obranného pásma Motoru.

26:42
    Martin Semrád v přesilovce vystřelil, střela byla tečovaná, ale Kůdela si s ní poradil.

27:09
    Střelu Kanova vyrazil Kůdela pouze k RADKU SEIDLOVI, který byl úplně sám na levém kruhu a neměl problém prostřelit budějovického brankáře. Asistence: Jan Kanov, Jakub Matušík.

28:08
    Ofsajd Motoru, Emil Švec přejel modrou čáru moc brzy.

28:31
    Postavení mimo hru i na druhé straně.

28:48
    Další rozmíška před brankou Kůdela, dnešní přátelské utkání má náboj.

29:29
    Icing Tábora.

30:09
    Další exbudějovický hráč Stanislav Polodna (TAB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:31
    Parádní akce Motoru s gólovou tečkou na konci! Straka uvolnil Heřmana, Heřman našel přesnou žabkou TOMÁŠE NOUZU, který z první překonal Klestila. Asistence: Martin Heřman, Josef Straka.

30:59
    Jan Kanov (TAB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

31:49
    Dlouhý nápor Motoru brankou nekončí. Nejblíže třetí branky byl Suchánek, dělovkou vystřelil těsně vedle.

32:49
    Tomáš Nouza nastřelil v brejku tyč!

32:55
    První lajna Motoru demoluje soupeře! V předchozí akci nastřelil Nouza pouze tyč, nyní našel Vráblíka, který podruhé v zápase prostřeluje Klestila. Asistence: Tomáš Nouza.

33:55
    Žovinec dvakrát pálil těsně vedle.

34:29
    Před brankou byl volný Blažek, Kůdela vytasil skvělý zákrok.

35:17
    Jan Březina byl úplně osamocen před Kůdelou, udělal bekhendový blafák, ale brankář Motoru skvěle zasáhl!

35:33
    Souhra dvou bývalých hráčů Motoru končí vyrovnávací brankou! Martin Semrád přistrčil kotouč STANISLAVU POLODNOVI, který prostřelil Kůdelu. Asistence: Martin Semrád.

36:04
    Další šance Tábora, Radek Seidl střílel na dlouho hůl těsně mimo.

37:31
    Vaniše vychytal Klestil maskou. Hra pokračuje dál.

37:54
    Prokeš střelou z mezikruží nastřelil tyč!

38:21
    Emil Švec dobře zapracoval směrem dozadu a vyrazil křižnou přihrávku do hlediště.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:42.

40:01

40:29
    Vráblík dobře zasáhl a zhatil Táboru nadějný brejk.

41:39
    Puk je za brankou domácích, Adam Hájek rozehrává.

42:24
    Šulek střelou po ledě nepřekonal Klestila.

44:13
    Švec nepřešel přes Kanova, ten odvedl výbornou obranou práci.

45:23
    Střelu Blažka ukryl Kůdela v lapačce.

46:06
    Martin Semrád přezdívaný Shrek se zjevil před Kůdelou a zamířil těsně mimo. Dobrý ofenzivní výpad beka.

47:20
    Střela Záhory končí v náruči Klestila.

47:28
    Vráblík mohl zkompletovat hattrick, Klestil se činil skvělým zákrokem.

47:52
    Straka sám před Klestilem nedokázal rozvlnit síť!

49:16
    Jan Farka (CEB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

49:34
    Při táborské přesilovce vypálil Polodna, Kůdela kryje.

49:53
    Straka nezpracoval vyhozený kotouč, jinak by uháněl sám na domácího gólmana.

50:28
    Záhora přejel moc brzy a vystavil Kříže do ofsajdu.