IFK Helsinky – Bern 3:1 (kon.) | Něman Grodno – Mannheim 2:0 (kon.) | Nitra – Skellefteå 2:4 (kon.)
Grenoble – Litvínov 1:4 (kon.)
HK Něman Grodno
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Adler Mannheim
Pátek 21.08.2015, 18:00 • Ledovy Dvorets Sporta (Kapacita: 2 500) • Hokejová Liga mistrů • Skupina 9

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy přiště opět na shledanou. (20:22:57)

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli dnes o něco lepším týmem a zaslouženě tak vítězí a připisují si do tabulky první tři body. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat do desáté minuty, když se trefil Mikulík. Další branku přidali domácí ihned na začátku druhé třetiny, když se z přesilové hry 5 na 3 trefil Chovan. Hosté si tak z Běloruska neodvezou ani body a v tabulce zatím jsou na poslední příčce.

59:23
    Endras už je na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti. Myslím si, že je už příliš pozdě.

59:00
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

57:33
    Lastoveckij nyní pouze nahodil kotouč do útočného pásma a celá jeho pětka jela střídat.

56:49
    Hra je nyní hodně rozkouskovaná a s hostujícími to dnes nevypadá vůbec dobře, neboť nejspíš odjedou z Běloruska bez bodu.

56:06
    Raedeke se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho střelu však dokázal Samankov vyrazit do ochranné sítě.

55:09

54:55
    Domácí i když hrají přesilovku, tak příliš dopředu nepospíchají.

54:27
    Domácí fanoušci už na tribunách slaví. Do konce zápasu však zbývá ještě něco málo přes pět minut.

53:19
    Skladaný se nyní dostal ke střele z mezikruží, trefil však pouze jednoho z obránců do bruslí.

53:05
    Domácí si nyní zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Bittner.

52:50
    Domácí nyní vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

52:26
    Domácí se momentálně nemohou dostat vůbec ke kotouči.

51:34
    Buchwieser napřáhl ke střele z levého kruhu, trefil však pouze brusle jednoho z obránců.