Hokejová Liga mistrů - 3. hrací den (kon.)

Sobota 22.08.2015, 12:00Hokejová Liga mistrů

22:27
    Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost při dnešním hokejovém maratonu a přeji krásný zbytek večera! (22:27:04)

22:26
    Již zítra, tedy v neděli, program Ligy mistrů pokračuje i za účasti Litvínova, Liberce a Vítkovic!

22:25
    České týmy dnes bohužel příliš neuspěly. Třines se Spartou vybojovali bod po porážkách po konci základní hrací doby a Pardubice ztratily solidně rozehraný zápas těsně před koncem normální hrací doby.

22:24
    Kompletní výsledky třetího hracího dne Ligy mistrů
    Luleå Hockey – Lukko Rauma 4:3 po náj.
    KalPa Kuopio – Oceláři Třinec 4:3 po náj.
    Düsseldorf EG – Black Wings Linz 6:3
    Genéve-Servette – Sparta Praha 4:3 po prodl.
    Sparta utkání se Ženevou do vítězného utkání nedovedla.

22:22
    Sparťané třikrát vedli a třikrát o své vedení přišli. Nakonec se Servette Ženevou prohrávají po prodloužení. Švýcarský celek tak dokázal otočit nepříznivý vývoj a získává dva body.

Branky a nahrávky:
    31. Loeffel, 39. Bezina, 54. Lombardi, 63. Fransson (Lombardi) – 16. Netík (Kumstát), 36. Buchtele (Réway), 44. Polášek (Réway)

22:21
    Gól! Genéve-Servette – Sparta Praha 4:3!
    Ženeva se střelecky prosazuje během prodloužení a získává bonusový bod. Rozdílový gól střílí Johan Fransson!

22:10
    Poslední zápas dnešního dne mezi Ženevou a Spartou dospěl do prodloužení. Týmy si tak budou body dělit, kdo získá bod bonusový ukáží následující minuty.
    Radist po zápase v Düsseldorfu!

22:02
    Gól! Genéve-Servette – Sparta Praha 3:3!
    V posledním dnes hraném zápase máme srovnáno! MATTHEW LOMBARDI kazí blížící se sparťanské oslavy, když si najel do útočného pásma a střelou přes hráče překvapil Pöpperleho, kterému puk proklouzl do branky mezi rukou a betonem.
    Glasgowský Braehead odehrál mnohem lepší zápas než v prvním případě, na body však nedosáhl.

22:00
    Ingolstadt odolal nebezpečně hrajícímu Braeheadu, který dlouho bojoval o své první body v základní skupině. To se mu nakonec nepovedlo, Ingolstadt naopak úspěšně přehrál své skotské soupeře.

27. Tatíček (McNeill, Greilinger), 39. Tatíček (Greilinger, McNeill), 48. Greilinger (McNeill, Buck), 54. Laliberte (Tatíček, Kohl), 58. Greilinger (Tatíček) – 15. Keith (Jackman, Leavitt), 46. Bruton
    Düsseldorf otočil zápas s Linzem a slaví premiérovou výhru.

21:57
    Svůj premiérový zápas v Lize mistrů hokejisté Düsseldorfu zvládli a to i přesto, že prohrávali 0:2. Jejich fantastický comeback z druhé třetiny bude hráče Linzu strašit ještě hodně dlouho.

15. Lewandowski (Olimb), 34. Collins (Davis, Kreutzer), 35. Ebner (Turnbull, Strodel), 38. Milley (Ebner, Turnbull), 40. Milley (Strodel, Daschner), 54. Daschner (Lewandowski, Ebner) – 4. Kozek (McLean, Mitterdorfer), 11. Latendresse (Hofer, Hisey), 50. Kozek (McLean, DaSilva)

21:55
    Gól! ERC Ingolstadt – Braehead Clan 5:2!
    Rozhodčí po debatě nakonec uznali dorážku THOMASE GREILINGERA jako gólovou! Problém byl pouze v tom, zda branka padla před nebo až po písknutí sudích.
    Druhou nulou se prezentoval brankář Karpatu Aittokallio!

21:47
    Dvě branky z první třetily určily, že Karpat Oulu vykradl halu týmu Vienna Capitals a odváží si z Rakouska tři body.

7. Hakanpaa (Niemi, Huml), 17. Maenalanen (Aho, Aaltonen)

21:46
    Gól! ERC Ingolstadt – Braehead Clan 4:2!
    Ingolstadt s největší pravděpodobností zlomil odpor houževnatého skotského soupeře, kterému střílí čtvrtou branku. JOHN LALIBERTE vyslal pumelici z pravého kruhu a nedal brankáři hostí naději!

21:44
    Gól! Genéve-Servette – Sparta Praha 2:3!
    Sparťané se v Ženevě opět ujímají vedení! Ve 44. minutě se z přesilovky prosadil POLÁŠEK! Jeho nepříliš povedená střela proklouzla brankáři domácích mezi betony.