Linköping – Bern 3:2 (2:1 po s.n.) | Blues – Litvínov 0:1 (kon.) | Liberec – Skellefteå 0:4 (kon.)
Vítkovice – Mannheim 1:2 (kon.) | EC-KAC – Mnichov 1:4 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Linköpings HC.
    Autorem vítězné branky je ANDREW GORDON.

63:34
    V závěru prodloužení půjde ale Bern do oslabení. Smith je vyloučen za sekání.
    53:24. Eric BLUM - 2:2

53:24
    Bern právě vstřelil branku!
    Hosté sice nevyužili dvojnásobnou přesilovku, ale tu klasickou již ano. ERIC BLUM si ponechal kotouč o něco déle, najel s ním na střed a mezi betony prostřelil Hogberga. Asistence: Corey Conacher.

51:47
    Švédský celek jde do tří. Fogström vykázán za nedovolené bránění.

51:24
    Přesilovka opět na druhé straně. Za podražení putuje za katr Rakshani.

49:31
    Tentokrát si zahrají přesilovou hru domácí. Berger (BRN) to neustál s nervy a je odměněn dvěma minutami za napadení.

47:05
    Junlad musel zatáhnout za ruční brzdu a fauloval pronikajícího soupeře. Bude si tak muset odpykat menší trest za podražení.
    37:11. Cory CONACHER - 2:1

37:11
    Švýcarský celek se dostává zpět do kontaktu. CORY CONACHER dostal dostatek prostoru k tomu, aby objel branku a a překonal Hogberga, jenž se nestihl přesunout ke druhé tyči. Asistence: Trevor Smith.
    Andrew GORDON - 2:0

31:22
    Linköping právě vstřelil branku!
    Švédský celek vytěžil ze svého tlaku další branku. Roe našel ideálně zadovkou na kruhu připraveného ANDREWA GORDONA, který z první vypálil na bližší tyč a překvapil Shwanderera. Asistence: Garrett Roe.
    29:32. Nichlas HARDT - 1:0

29:32
    Persson vybojoval u mantinelu puk a ihned ho poslala na osu hřiště NICHLASI HARDTOVI, který příklepem propálil Schwendenera. Asistence: Niklas Persson.

26:59
    Linköping byl blízko branky, po schrumáži na brankovišti ale nedokázal nikdo z domácích hráčů doklepnout puk do prázdné branky.

24:51
    Rázem je to on, kdo bude v početní výhodě. Rufenacht vyloučen za hákování.

22:33
    Přesilovku si vyzkouší i Bern. Tornqvist (LIN) je vykázán na dvě minuty za vražení na hrazení.

14:38
    Poprvé v zápase se bude vylučovat. Za hákování putuje na trestnou lavici Randegger (BRN).

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 30. Hardt (Persson), 32. Gordon (Roe), rozh. náj. Andrew Gordon – 38. Conacher (Smith), 54. Blum (Conacher)