Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:7 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Most – Füchse 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:0 (kon.)
Senica – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 6:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 1:3 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:3 (kon.)
Vsetín – Opava 0:0 (zruš.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 1:0 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Kobra – Tábor 4:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 1:2 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 10:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 7:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 10:3 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:6 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
6:5 (3:1, 1:2, 2:2)
ETC Crimmitschau
Úterý 25.08.2015, 18:00 • Zimní stadion města Kadaně • Přípravné zápasy

49:51
    Za sekání si odsedí dvě minuty Gollenbeck(CRI).

35:23
    Ne na dlouho. Mazanec(KAD) si odsedí dvě minut za napadení.

34:56
    Piráti si teď počínali příliš agresivně před Strmeněm a to se nelíbilo domácí obraně. Popostrkování vyvrcholilo v tresty pro Lampeho(CRI) a Dvořáka(KAD). Oba si odsedí dvě minuty za hrubost. Hra pokračuje 5 na 4.

33:06
    Kadaňská lavice obdržela dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. ETC bude hrát 19 vteřin 5 proti 3.

31:25
    Za sekání si dvě minuty odsedí Šťovíček(KAD)

26:24
    Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Dvořák(KAD)

21:59
    Gollenbeck(CRI) si odsedí menší trest za držení.

14:58
    První vyloučení na straně domácích. Za držení si dvě minuty odsedí Tejnor.

07:56
    Domácí budou hrát přesilovou hru 5 proti 3. Za sekání vyloučen Lampe.

06:57
    První vyloučení dnešního zápasu. Holler(CRI) obdržel dvě minuty za vražení na hrazení.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 9. Kůs (Chlouba, Mrázek), 12. Hejcman (Hlava, Šťovíček), 12. Tejnor (Kůs, Mrázek), 30. Vaněk (Tomáš Rohan, Martin Rohan), 46. Kůs (Chlouba), 57. Chlouba – 1. Kristek (Holler), 27. Foy, 40. Heinisch, 54. Lampe (Holler), 59. Heinisch

Sportovní klub Kadaň: Stmeň (41. Dvořák) – Mrázek, Mazanec, Dvořák, Rohan M, Tejnor, Trefný, Černý – Novák L, Trochta, Müller – Rohan T, Vrána, Vaněk – Veselý, Kůs, Chlouba – Hlava, Hejcman, Šťovíček – Huňady
    ETC Crimmitschau: Nie (41. Decke) – Lejdenborg, Neumuller, Walsh, Schietzold, Korner, Halbauer, Pyka, Tramm, Holler, Gollenbeck, Schlenker, Keil, Guts, Heinish, Buchemi, Lampe, Kristek, Piehler, Kolupaylo, Foy