Adam Kolář
Statistiky:
Konečné pořadí:
Běh na 110 m překážek - M (rozběhy)
1. rozběh:
1. Shane Brathwaite (BAR) - 13,28 s - Q
2. Omar McLeod (JAM) - 13,43 s - Q
3. Wen-ťün Sie (CHN) - 13,44 s - Q
4. Yidiel Contreras (ESP) - 13,48 s - Q
5. Éder Antonio Souza (BRA) - 13,96 s
6. Lac Jamras Rittidet (THA) - 14,00 s
7. Welington Zaza (LBR) - 14,56 s
8. Mikel Thomas (TTO) - DQ
9. Alexander John (GER) - DQ
2. rozběh:
1. Pascal Martinot-Lagarde (FRA) - 13,35 s - Q
2. Andrew Riley (JAM) - 13,43 s - Q
3. Gregor Traber (GER) - 13,44 s - Q
4. Artur Noga (POL) - 13,49 s - Q
5. Ronald Forbes (CAY) - 13,78 s
6. Jonathan Mendes (BRA) - 13,86 s
Ronnie Ash (USA) - DQ
Petr Svoboda (CZE) - DQ
3. rozběh:
1. David Oliver (USA) - 13,15 s - Q
2. Garfield Darien (FRA) - 13,43 s - Q
3. Balázs Baji (HUN) - 13,45 s - Q
4. Johnathan Cabral (CAN) - 13,55 s Q
5. João Vitor de Oliveira (BRA) - 13,57 s Q
6. Konstadínos Douvalídis (GRE) - 13,58 s
7. Yordan L. O'Farrill (CUB) - 13,64 s
8. Bano Traoré (MLI) - 13,91 s
9. Xaysa Anousone (LAO) - 14,74 s
4. rozběh:
1. Hansle Parchment (JAM) - 13,33 s - Q
2. Matthias Bühler (GER) - 13,35 s - Q - SB
3. Aleec Harris (USA) - 13,41 s - Q
4. Greggmar Swift (BAR) - 13,41 s - Q
5. Jhoanis Portilla (CUB) - 13,43 s
6. Nicholas Hough (AUS) - 13,69 s
7. Ben Reynolds (IRL) - 13,72 s
8. Milan Ristić (SRB) - 13,89 s
5. rozběh:
1. Aries Merritt (USA) - 13,25 s - Q
2. Dimitri Bascou (FRA) - 13,29 s - Q
3. Sergej Šubenkov (RUS) - 13,31 s - Q
4. Sekou Kaba (CAN) - 13,46 s - Q
5. Lawrence Clarke (GBR) - 13,61 s
6. Antonio Alkana (RSA) - 13,63 s
7. Eddie Lovett (ISV) - 13,65 s
8. Chung-lin Čang (CHN) - DNF
Hod kladivem - Ž (kvalifikace, skupina B)
1. Wen-siou Čang (CHN) - 72,92 m - Q - SB
2. Zalina Marghievová (MDA) - 72,29 m - q
3. Amber Campbellová (USA) - 72,06 m - q
4. Betty Heidlerová (GER) - 70,60 m - q
5. Sultana Frizellová (CAN) - 69,66 m
6. Yirisleydi Fordová (CUB) - 68,72 m
7. Martina Hrašnová (SVK) - 68,80 m
8. Joanna Fiodorowová (POL) - 68,72 m
9. Réka Gyurátzová (HUN) - 68,26 m
10. Kivilcim Kayaová (TUR) - 67,98 m
11. Jennifer Dahlgrenová (ARG) - 67,68 m
12. Hanna Skydanová (AZE) - 66,91 m
13. Silvia Salisová (ITA) - 66,80 m
14. Tracey Anderssonová (SWE) - 65,99 m
15. Laura Redondová (ESP) - 63,86 m
Alena Krečiková (BLR) - NM
Trojskok - M (kvalifikace)
Skupina A:
1. Pdero P. Pichardo (CUB) - 17,43 m - Q
2. Marian Oprea (ROU) - 17,07 m - Q - SB
3. Omar Craddock (USA) - 17,01 m - Q
4. Dmitrij Sorokin (RUS) - 16,99 m - q
5. Jonathan Drack (MRI) - 16,79 m - q
6. Tosin Oke (NGR) - 16,74 m - q
7. Deokhyeon Kim (KOR) - 16,72 m
8. Šuo Cchao (CHN) - 16,66 m
9. Georgi Conov (BUL) - 16,59 m
10. Will Claye (USA) - 16,41 m
11. Samyr Laine (HAI) - 16,23 m
12. Latario Collie-Minns (BAH) - 16,21 m
13. Siao-lung Sü (CHN) - 16,19 m
14. Jean-Cassimiro Rosa (BRA) - 15,97 m
Skupina B:
1. Christian Taylor (USA) - 17,28 m - Q
2. Nelson Évora (POR) - 17,01 m - Q
3. Ljukman Adams (RUS) - 16,85 m - q
4. Benjamin Compaoré (FRA) - 16,82 m - q
5. Godfrey Khotso Mokoena (RSA) - 16,78 m - q
6. Leevan Sands (BAH) - 16,73 m - q
7. Marquis Dendy (USA) - 16,73 m
8. Rumen Dimitrov (BUL) - 16,53 m
9. Pin Tung (CHN) - 16,44 m
10. Pablo Torrijos (ESP) - 16,32 m
11. Yordanis Durañona (DMA) - 16,27 m
12. Roman Valijev (KAZ) - 16,04 m
13. Muhd Hakimi Ismail (MAS) - 15,93 m
Fabrice Zango Hugues (BUR) - NM
Běh na 800 m - Ž (rozběhy)
1. rozběh:
1. Marina Arzamasovová (BLR) - 1:58,69 min - Q - SB
2. Lynsey Sharpová (GBR) - 1:58,98 min - Q - SB
3. Caster Semenyaová (RSA) - 1:59,59 min - Q - SB
4. Natalija Lupuová (UKR) - 1:59,62 min - q - SB
5. Christina Heringová (GER) - 2:00:36 min - q
6. Molly Beckwithová-Ludlowová (USA) - 2:00,70 min - q
7. Tintu Lukkaová (IND) - 2:00,95 min - SB
8. Aye Aye Aungová (MYA) - 2:37,51 min
2. rozběh:
1. Eunice Jepkoech Sumová (KEN) - 1:59,67 min - Q
2. Olga Ljachovová (UKR) - 1:59,92 min - Q - PB
3. Sifan Hassanová (NED) - 1:59,94 min - Q
4. Renelle Lamoteová (FRA) - 2:00,20 min - q
5. Charline Mathiasová (LUX) - 2:01,36 min
6. Flavia De Limaová (BRA) - 2:01,76 min
7. Habitam Alemuová (ETH) - 2:03,19 min
3. rozběh:
1. Rababe Arafiová (MAR) - 2:00,37 min - Q - PB
2. Fiona Bensonová (CAN) - 2:00,53 min - Q
3. Brenda Martinezová (USA) - 2:00,54 min - Q
4. Angie Pettyová (NZL) - 2:00,62 min - q
5. Jevgenija Subbotinová (RUS) - 2:01,50 min
6. Ťing Čao (CHN) - 2:03,08 min - SB
7. Donna Konielová (PNG) - 2:12,51 min
Amela Terzićová (SRB) - DNS
4. rozběh:
1. Sofia Ennaouiová (POL) - 2:01,16 min - Q
2. Rose Mary Almanzaová (CUB) - 2:01,33 min
3. Lucia Klocová (SVK) - 2:01,35 min
4. Janeth Jepkosgei Busieneiová (KEN) - 2:01,40 min
5. Simoya Campbellová (JAM) - 2:01,43 min
6. Esther Guerrerová (ESP) - 2:02,64 min
7. Ciara Everardová (IRL) - 2:03,98 min
5. rozběh:
1. Fabienne Kohlmannová (GER) - 2:01,42 min - Q
2. Joanna Józwiková (POL) - 2:01,62 min - Q
3. Shelayna Oskanová-Clarkeová (GBR) - 2:01,72 min - Q
4. Natoya Gouleová (JAM) - 2:02,37 min - Q
5. Déborah Rodríguezová (URU) - 2:02,46 min
6. Noélie Yarigová (BEN) - 2:02,48 min
7. Alysia Johnsonová Montanová (USA) - 2:09,57 min
8. Andrea Fosterová (GUY) - 2:17,39 min
6. rozběh:
1. Melissa Bishopová (CAN) - 2:00,23 min - Q
2. Selina Büchelová (SUI) - 2:00,25 min - Q
3. Malika Akkaouiová (MAR) - 2:00,37 min - Q - SB
4. Jennifer Meadowsová (GBR) - 2:00,70 min - q
5. Aníta Hinriksdóttirová (ISL) - 2:01,01 min - SB
6. Anastasija Tkačuková (UKR) - 2:01,07 min
7. Margaret Nyairera Wambuiová (KEN) - 2:03,52 min
Hod kladivem - Ž (kvalifikace, skupina A)
1. Anita Wlodarczyková (POL) - 75,01 m - Q
2. Alexandra Tavernierová (FRA) - 74,39 m - Q - PB
3. Čeng Wang (CHN) - 73,06 m - Q
4. Kathrin Klaasová (GER) - 71,41 m - q
5. Sophie Hitchonová (GBR) - 71,07 m - q
6. Rosa Rodríguezová (VEN) - 70,57 m - q
7. Amanda Bingsonová (USA) - 69,99 m - q
8. Alena Sobalevová (BLR) - 69,86 m - q
9. Malwina Kopronová (POL) - 69,53 m
10. DeAnna Priceová (USA) - 68,69 m
11. Tching-tching Liou (CHN) - 67,07 m
12. Marina Margievová-Nikisenková (MDA) - 66,63 m
13. Irina Novožilová (UKR) - 65,65 m
14. Éva Orbánová (HUN) - 64,57 m
15. Tereza Králová (CZE) - 61,39 m
Běh na 5000 m - M (rozběhy)
1. rozběh:
1. Hagos Gebrhiwet (ETH) - 13:45,00 min - Q
2. Ben True (USA) - 13:45,09 min - Q
3. Edwin Cheruiyot Soi (KEN) - 13:45,28 min - Q
4. Tom Farrell (GBR) - 13:45,29 min - Q
5. Imane Merga (ETH) - 13:45,41 min - Q
6. Abrar Osman (ERI) - 13:45,55 min
7. Suguru Osako (JPN) - 13:45,82 min
8. Emmanuel Kipsang (KEN) - 13:46,43 min
9. Cameron Levins (CAN) - 13:48,72 min
10. Brett Robinson (AUS) - 13:49,63 min
11. Aelemayehu Bezabeh (ESP) - 13:54,13 min
12. Dennis Licht (NED) - 13:57,61 min
13. Othmane El Goumri (MAR) - 13:58,06 min
14. Sindre Buraas (NOR) - 13:59,07 min
15. Kemoy Campbell (JAM) - 14:00,55 min
16. Aweke Ayalew (BRN) - 14:07,18 min
17. Félicien Muhitira (RWA) - 14:11,12 min - PB
18. Victor Aravena (CHI) - 14:29,34 min
19. Stuart Banda (MAW) - 14:49,31 min - PB
Bashir Abdi (BEL) - DNS
2. rozběh:
1. Yomif Kejelcha (ETH) - 13:19,38 min - Q
2. Mohamed Farah (GBR) - 13:19,44 min - Q
3. Mohammed Ahmed (CAN) - 13:19,58 min - Q - SB
4. Caleb Mwangangi Ndiku (KEN) - 13:19,58 min - Q - SB
5. Albert Kibichii Rop (BRN) - 13:19,61 min - Q
6. Ryan Hill (USA) - 13:19,67 min - Q
7. Richard Ringer (GER) - 13:19,84 min - q
8. Galen Rupp (USA) - 13:20,78 min - q
9. Ali Kaya (TUR) - 13:21,46 min - q
10. Isiah Kiplangat Koech (KEN) - 13:23,51 min - q
11. Aron Kifle (ERI) - 13:25,85 min - q
12. Phillip Kipyeko (UGA) - 13:26,20 min
13. Hayle Ibrahimov (AZE) - 13:28,77 min
14. Ellias Fifa (ESP) - 13:28,29 min
15. Collis Birmingham (AUS) - 13:34,58 min
16. Jesús España (ESP) - 13:51,47 min
17. Kota Murajama (JPN) - 14:07,11 min
18. Pu-ťie Tuo (CHN) - 14:07,35 min
19. Suleiman Abdille Borai (SOM) - 15:26,65 min - PB
20. Abdullah Al-Qwabani (YEM) - 16:02,55 min - PB
Younés Essalhi (MAR) - DNF
DQ = diskvalifikace
DNF = nedokončený závod
DNS = nenastoupení do závodu
DQ = diskvalifikace
NM = nenaměřený pokus
AR = rekord kontinentu
NR = národní rekord
PB = osobní rekord
SB = sezónní maximum
Konečné pořadí:
Běh na 110 m překážek - M (rozběhy)
1. rozběh:
1. Shane Brathwaite (BAR) - 13,28 s - Q
2. Omar McLeod (JAM) - 13,43 s - Q
3. Wen-ťün Sie (CHN) - 13,44 s - Q
4. Yidiel Contreras (ESP) - 13,48 s - Q
5. Éder Antonio Souza (BRA) - 13,96 s
6. Lac Jamras Rittidet (THA) - 14,00 s
7. Welington Zaza (LBR) - 14,56 s
8. Mikel Thomas (TTO) - DQ
9. Alexander John (GER) - DQ
2. rozběh:
1. Pascal Martinot-Lagarde (FRA) - 13,35 s - Q
2. Andrew Riley (JAM) - 13,43 s - Q
3. Gregor Traber (GER) - 13,44 s - Q
4. Artur Noga (POL) - 13,49 s - Q
5. Ronald Forbes (CAY) - 13,78 s
6. Jonathan Mendes (BRA) - 13,86 s
Ronnie Ash (USA) - DQ
Petr Svoboda (CZE) - DQ
3. rozběh:
1. David Oliver (USA) - 13,15 s - Q
2. Garfield Darien (FRA) - 13,43 s - Q
3. Balázs Baji (HUN) - 13,45 s - Q
4. Johnathan Cabral (CAN) - 13,55 s Q
5. João Vitor de Oliveira (BRA) - 13,57 s Q
6. Konstadínos Douvalídis (GRE) - 13,58 s
7. Yordan L. O'Farrill (CUB) - 13,64 s
8. Bano Traoré (MLI) - 13,91 s
9. Xaysa Anousone (LAO) - 14,74 s
4. rozběh:
1. Hansle Parchment (JAM) - 13,33 s - Q
2. Matthias Bühler (GER) - 13,35 s - Q - SB
3. Aleec Harris (USA) - 13,41 s - Q
4. Greggmar Swift (BAR) - 13,41 s - Q
5. Jhoanis Portilla (CUB) - 13,43 s
6. Nicholas Hough (AUS) - 13,69 s
7. Ben Reynolds (IRL) - 13,72 s
8. Milan Ristić (SRB) - 13,89 s
5. rozběh:
1. Aries Merritt (USA) - 13,25 s - Q
2. Dimitri Bascou (FRA) - 13,29 s - Q
3. Sergej Šubenkov (RUS) - 13,31 s - Q
4. Sekou Kaba (CAN) - 13,46 s - Q
5. Lawrence Clarke (GBR) - 13,61 s
6. Antonio Alkana (RSA) - 13,63 s
7. Eddie Lovett (ISV) - 13,65 s
8. Chung-lin Čang (CHN) - DNF
Hod kladivem - Ž (kvalifikace, skupina B)
1. Wen-siou Čang (CHN) - 72,92 m - Q - SB
2. Zalina Marghievová (MDA) - 72,29 m - q
3. Amber Campbellová (USA) - 72,06 m - q
4. Betty Heidlerová (GER) - 70,60 m - q
5. Sultana Frizellová (CAN) - 69,66 m
6. Yirisleydi Fordová (CUB) - 68,72 m
7. Martina Hrašnová (SVK) - 68,80 m
8. Joanna Fiodorowová (POL) - 68,72 m
9. Réka Gyurátzová (HUN) - 68,26 m
10. Kivilcim Kayaová (TUR) - 67,98 m
11. Jennifer Dahlgrenová (ARG) - 67,68 m
12. Hanna Skydanová (AZE) - 66,91 m
13. Silvia Salisová (ITA) - 66,80 m
14. Tracey Anderssonová (SWE) - 65,99 m
15. Laura Redondová (ESP) - 63,86 m
Alena Krečiková (BLR) - NM
Trojskok - M (kvalifikace)
Skupina A:
1. Pdero P. Pichardo (CUB) - 17,43 m - Q
2. Marian Oprea (ROU) - 17,07 m - Q - SB
3. Omar Craddock (USA) - 17,01 m - Q
4. Dmitrij Sorokin (RUS) - 16,99 m - q
5. Jonathan Drack (MRI) - 16,79 m - q
6. Tosin Oke (NGR) - 16,74 m - q
7. Deokhyeon Kim (KOR) - 16,72 m
8. Šuo Cchao (CHN) - 16,66 m
9. Georgi Conov (BUL) - 16,59 m
10. Will Claye (USA) - 16,41 m
11. Samyr Laine (HAI) - 16,23 m
12. Latario Collie-Minns (BAH) - 16,21 m
13. Siao-lung Sü (CHN) - 16,19 m
14. Jean-Cassimiro Rosa (BRA) - 15,97 m
Skupina B:
1. Christian Taylor (USA) - 17,28 m - Q
2. Nelson Évora (POR) - 17,01 m - Q
3. Ljukman Adams (RUS) - 16,85 m - q
4. Benjamin Compaoré (FRA) - 16,82 m - q
5. Godfrey Khotso Mokoena (RSA) - 16,78 m - q
6. Leevan Sands (BAH) - 16,73 m - q
7. Marquis Dendy (USA) - 16,73 m
8. Rumen Dimitrov (BUL) - 16,53 m
9. Pin Tung (CHN) - 16,44 m
10. Pablo Torrijos (ESP) - 16,32 m
11. Yordanis Durañona (DMA) - 16,27 m
12. Roman Valijev (KAZ) - 16,04 m
13. Muhd Hakimi Ismail (MAS) - 15,93 m
Fabrice Zango Hugues (BUR) - NM
Běh na 800 m - Ž (rozběhy)
1. rozběh:
1. Marina Arzamasovová (BLR) - 1:58,69 min - Q - SB
2. Lynsey Sharpová (GBR) - 1:58,98 min - Q - SB
3. Caster Semenyaová (RSA) - 1:59,59 min - Q - SB
4. Natalija Lupuová (UKR) - 1:59,62 min - q - SB
5. Christina Heringová (GER) - 2:00:36 min - q
6. Molly Beckwithová-Ludlowová (USA) - 2:00,70 min - q
7. Tintu Lukkaová (IND) - 2:00,95 min - SB
8. Aye Aye Aungová (MYA) - 2:37,51 min
2. rozběh:
1. Eunice Jepkoech Sumová (KEN) - 1:59,67 min - Q
2. Olga Ljachovová (UKR) - 1:59,92 min - Q - PB
3. Sifan Hassanová (NED) - 1:59,94 min - Q
4. Renelle Lamoteová (FRA) - 2:00,20 min - q
5. Charline Mathiasová (LUX) - 2:01,36 min
6. Flavia De Limaová (BRA) - 2:01,76 min
7. Habitam Alemuová (ETH) - 2:03,19 min
3. rozběh:
1. Rababe Arafiová (MAR) - 2:00,37 min - Q - PB
2. Fiona Bensonová (CAN) - 2:00,53 min - Q
3. Brenda Martinezová (USA) - 2:00,54 min - Q
4. Angie Pettyová (NZL) - 2:00,62 min - q
5. Jevgenija Subbotinová (RUS) - 2:01,50 min
6. Ťing Čao (CHN) - 2:03,08 min - SB
7. Donna Konielová (PNG) - 2:12,51 min
Amela Terzićová (SRB) - DNS
4. rozběh:
1. Sofia Ennaouiová (POL) - 2:01,16 min - Q
2. Rose Mary Almanzaová (CUB) - 2:01,33 min
3. Lucia Klocová (SVK) - 2:01,35 min
4. Janeth Jepkosgei Busieneiová (KEN) - 2:01,40 min
5. Simoya Campbellová (JAM) - 2:01,43 min
6. Esther Guerrerová (ESP) - 2:02,64 min
7. Ciara Everardová (IRL) - 2:03,98 min
5. rozběh:
1. Fabienne Kohlmannová (GER) - 2:01,42 min - Q
2. Joanna Józwiková (POL) - 2:01,62 min - Q
3. Shelayna Oskanová-Clarkeová (GBR) - 2:01,72 min - Q
4. Natoya Gouleová (JAM) - 2:02,37 min - Q
5. Déborah Rodríguezová (URU) - 2:02,46 min
6. Noélie Yarigová (BEN) - 2:02,48 min
7. Alysia Johnsonová Montanová (USA) - 2:09,57 min
8. Andrea Fosterová (GUY) - 2:17,39 min
6. rozběh:
1. Melissa Bishopová (CAN) - 2:00,23 min - Q
2. Selina Büchelová (SUI) - 2:00,25 min - Q
3. Malika Akkaouiová (MAR) - 2:00,37 min - Q - SB
4. Jennifer Meadowsová (GBR) - 2:00,70 min - q
5. Aníta Hinriksdóttirová (ISL) - 2:01,01 min - SB
6. Anastasija Tkačuková (UKR) - 2:01,07 min
7. Margaret Nyairera Wambuiová (KEN) - 2:03,52 min
Hod kladivem - Ž (kvalifikace, skupina A)
1. Anita Wlodarczyková (POL) - 75,01 m - Q
2. Alexandra Tavernierová (FRA) - 74,39 m - Q - PB
3. Čeng Wang (CHN) - 73,06 m - Q
4. Kathrin Klaasová (GER) - 71,41 m - q
5. Sophie Hitchonová (GBR) - 71,07 m - q
6. Rosa Rodríguezová (VEN) - 70,57 m - q
7. Amanda Bingsonová (USA) - 69,99 m - q
8. Alena Sobalevová (BLR) - 69,86 m - q
9. Malwina Kopronová (POL) - 69,53 m
10. DeAnna Priceová (USA) - 68,69 m
11. Tching-tching Liou (CHN) - 67,07 m
12. Marina Margievová-Nikisenková (MDA) - 66,63 m
13. Irina Novožilová (UKR) - 65,65 m
14. Éva Orbánová (HUN) - 64,57 m
15. Tereza Králová (CZE) - 61,39 m
Běh na 5000 m - M (rozběhy)
1. rozběh:
1. Hagos Gebrhiwet (ETH) - 13:45,00 min - Q
2. Ben True (USA) - 13:45,09 min - Q
3. Edwin Cheruiyot Soi (KEN) - 13:45,28 min - Q
4. Tom Farrell (GBR) - 13:45,29 min - Q
5. Imane Merga (ETH) - 13:45,41 min - Q
6. Abrar Osman (ERI) - 13:45,55 min
7. Suguru Osako (JPN) - 13:45,82 min
8. Emmanuel Kipsang (KEN) - 13:46,43 min
9. Cameron Levins (CAN) - 13:48,72 min
10. Brett Robinson (AUS) - 13:49,63 min
11. Aelemayehu Bezabeh (ESP) - 13:54,13 min
12. Dennis Licht (NED) - 13:57,61 min
13. Othmane El Goumri (MAR) - 13:58,06 min
14. Sindre Buraas (NOR) - 13:59,07 min
15. Kemoy Campbell (JAM) - 14:00,55 min
16. Aweke Ayalew (BRN) - 14:07,18 min
17. Félicien Muhitira (RWA) - 14:11,12 min - PB
18. Victor Aravena (CHI) - 14:29,34 min
19. Stuart Banda (MAW) - 14:49,31 min - PB
Bashir Abdi (BEL) - DNS
2. rozběh:
1. Yomif Kejelcha (ETH) - 13:19,38 min - Q
2. Mohamed Farah (GBR) - 13:19,44 min - Q
3. Mohammed Ahmed (CAN) - 13:19,58 min - Q - SB
4. Caleb Mwangangi Ndiku (KEN) - 13:19,58 min - Q - SB
5. Albert Kibichii Rop (BRN) - 13:19,61 min - Q
6. Ryan Hill (USA) - 13:19,67 min - Q
7. Richard Ringer (GER) - 13:19,84 min - q
8. Galen Rupp (USA) - 13:20,78 min - q
9. Ali Kaya (TUR) - 13:21,46 min - q
10. Isiah Kiplangat Koech (KEN) - 13:23,51 min - q
11. Aron Kifle (ERI) - 13:25,85 min - q
12. Phillip Kipyeko (UGA) - 13:26,20 min
13. Hayle Ibrahimov (AZE) - 13:28,77 min
14. Ellias Fifa (ESP) - 13:28,29 min
15. Collis Birmingham (AUS) - 13:34,58 min
16. Jesús España (ESP) - 13:51,47 min
17. Kota Murajama (JPN) - 14:07,11 min
18. Pu-ťie Tuo (CHN) - 14:07,35 min
19. Suleiman Abdille Borai (SOM) - 15:26,65 min - PB
20. Abdullah Al-Qwabani (YEM) - 16:02,55 min - PB
Younés Essalhi (MAR) - DNF
DQ = diskvalifikace
DNF = nedokončený závod
DNS = nenastoupení do závodu
DQ = diskvalifikace
NM = nenaměřený pokus
AR = rekord kontinentu
NR = národní rekord
PB = osobní rekord
SB = sezónní maximum
Své želízka v ohni měli dnes i Slováci. Velké naděje byly vkládány zejména do kladivářky Hrašnové, které ale kvalifikace vůbec nevyšla, a tak bude stejně jako česká reprezentantka ve finále chybět. Naproti tomu se půlkařce Klocové podařilo po velmi těsném finiši postoupit z rozběhu na 800 metrů.