Tasovice – Znojmo 1:3 (kon.) | Vyškov – Kroměříž 1:1 (6:7 po pen.) | Stará Říše – Jihlava 2:3 (kon.)
po penal. (6:7)
MFK Vyškov
1:1 (0:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Středa 26.08.2015, 17:00 • SA Vyškov • MOL Cup • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

MFK Vyškov: Kollár – Studený, Urbančok, Pazourek, Žoček, Lahodný, Krejčí, Lička, Novotný, Jeřábek (C), Němeček
    Náhradníci: Klimeš, Račanský, Minařík, Hodinář, Trousil, Novotný

SK HS Kroměříž: Šustr – Jeleček, , Látal, Silnica, Hromek, Krška, Strašák, Matoušek, Budín (C), Haša, Nevřala
    Náhradníci: Petr, Kašík, Swiech, Horák, Minář, Hynčica, Neubert

Rozhodčí: Polák – Podaný, Černý.

1
    11. Václav LÁTAL- 0:1

11
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VÁCLAV LÁTAL, který dokázal prosadit hlavou po rohovém kopu. Hosté tak jdou do jednobrankového vedení.

45

Je za námi první poločas pohárového střetnuté mezi domácím Vyškovem a hostující Kroměříží. Ta díky brance Látala vede po prvním poločase 0:1. Pokud tak domácí chtějí dnes pomýšlet na úspěch, musí se ve druhém poločase zlepšit.

46

47
    Hosté začali druhý poločas aktivně a snaží se nebezpečně centrovat před bránu Kollára.

47
    Útočný faul Vyškova, k míči se tak vrací hosté.

48
    Vyškov už se vymanil z bránění a nyní to je on, který se snaží útočit.

50
    Domácí pozvolně začínají s kombinací na svojí vlastní polovině, Kroměříž vyčkává na polovině a příliš nenapadá.

51
    Zkoušeli to i hosté, dlouhý centr za obranu ale ukryl do svých rukavic Kollár.

52
    Na druhé straně rychlá akce domácích a nakonec z toho bude rohový kop pro Vyškov.

52
    Hned tři hráči se po sobě dostali k hlavičce, vždy ale míč skončil u bránicích hráčů.

54
    Aktivita domácích přináší další zajímavou situaci, a to v podobě přímého kopu.

54
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Přímý kop byl zahraný hodně povedeně a je z toho vyrovnávající branka. Na zadní tyč si naběhl LUKÁŠ LAHODNÝ, který byl sice tísněn obránce, ale i tak dokázal zakončit a Šustr v bráně už byl krátký – 1:1!
    54. Lukáš LAHODNÝ - 1:1

55
    Vyškov je při chuti a už znovu zaváří obraně hostí.

56
    Urbančok si navedl míč na hranici pokutového území a střílel po zemi k tyči, Šustr ale dokázal míč pokrýt.

57
    Stejná hráči se potkávají o chvíli později, kdy si domácí útočník seběhl na dlouhý centr, který ale nakonec skončil do rukavic brankáře.

57
    Kroměříž se dostala k bráně Vyškova, Kollár ale dokázal rychle vyběhnout z brány a centrovaný míč pokrýt.

58
    Urbančok během krátké chvíle potřetí a nutno dodat, že nyní byl asi nejvíce nebezpečný. Tvrdá střela zhruba z dvaceti metrů nakonec díky brankáři Šustrovi končí na rohovém kopu.

59
    Standardní situace byla tentokrát zahrávána na přední tyč, kde si to ale obrana hostů bezpečně pohlídala.

60
    Tohle vypadalo hodně nebezpečně! Hostující Neubert dostal míč pár metrů před vápno Vyškova, na straně mu nabíhal ještě spoluhráč, jenomže prvně jmenovaný zvolil raději kličku a následně se ocitl na zemi. Veliká škoda pro hosty.

61
    Aktivní domácí už jsou zase v útoku. Také z toho mohla být přinejmenším veliká šance, protože míč dostali hned dva hráči, kteří si ale dávali dlouho přednost až si nakonec míč na zem skočil brankář Kroměříže.

62
    Hosté se dopustili útočného faulu u rohového praporku.

64
    Žlutou kartu dostává Strašák (SK HS Kroměříž).

65
    Rohový kop Vyškova na přední tyč bezpečně kryje hostující brankář.

69
    I nadále jsou aktivnější domácí fotbalisté, kteří si ale nyní žádnou větší šanci znovu nevypracovali.

71
    Na zemi zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, který muset být ošetřen.

72
    Neubert ale snad bude v pořádku, jednalo se o nějaký šrám na hlavě. Nicméně hráč stále zůstává ošetřován za lajnou.

73
    Obrovská šance domácích! Novotný dostal míč ve vápně, otočil se s ním a nahrál na Urbančoka, který mířil tvrdě nad bránu.

75
    Do hlavičky se po centru dostal domácí Krejčí a míč letí jen těsně vedle pravé tyče.

76
    Na druhé straně se dostala Kroměříž k balónu nebezpečně před velkým vápnem, ke střele se ale už nedostala.

77
    Adresát centr z levého křídla na vzdálenější tyč hostující branky měl být Němeček, ten však ale na nepřesný centr došáhnout nemohl.

79
    Nyní se hraje hlavně ve středu pole, kde se ale stále snaží svojí převahu převtělit domácí alespoň v zajímavou akci.

83
    Hraje se méně aktivnější část, než byl skoro celý druhý poločas. Občasné centry buď končí v rukavicích brankáře nebo nepřesností.

87
    Pomalu ale jistě se blíží konec zápasu, který by za současného stavu přinesl atraktivní pokutový rozstřel.

88
    Faul ve středu hřiště, domácí mohou zkusit zaútočit z přímého kopu.

90+1
    Už probíhá nastavení a vypadá to, že skutečně přijde na řadu penaltový rozstřel.

90+1
    Druhý poločas skončil.

Je za námi druhý poločas, který přinesl pouze vyrovnávající branku a konečný výsledek 1:1.

Na obou střídačkách nyní probíhají domluvy, který z hráčů půjde na pokutové kopy.