Barys – Ufa 5:3 (kon.) | Omsk – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Jokerit – N.Novgorod 5:1 (kon.)
Jaroslavl – Toljatti 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 5:2 (kon.) | Riga – Čerepovec 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Minsk 2:1 (kon.) | Soči – Kazaň 0:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Avangard Omsk
3:4 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Čtvrtek 27.08.2015, 15:30 • Omsk Arena • KHL

53:55
    Už to vypadalo na vyloučení na straně hostů, nakonec ale rozhodčí píská pouze zakázané uvolnění.

50:04
    Je zde vyloučení na straně hosté, Batyršin (MET) dostává dvě minuty a hákování.

26:50
    Jen co se vrátil Zubov, usedá na trestnou lavici za hákování Lee (MET).

24:40
    Za podražení si odsedí dvě minuty Zubov (OMS)-

20:18
    Hned na úvod druhé periody tu je vyloučení na straně hostů, za podražení si odsedí dvě minuty Zaripov, avšak vyloučeným je brankář Košečkin (MET).

11:24
    Je tady ale další vyloučení, tentokrát na hostující straně. Za faul kolenem si odsedí dvě minuty Chabarov (MET).

08:35
    A. Gluchov (OMS) je vyloučen na dvě minuty, hosté tedy mají možnost přesilové hry.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 21. Zubov (Paršin, Širokov), 23. Sobotka (Popov), 53. Černikov (Petrov) – 11. Kovář (Mozjakin), 18. Mozjakin (Wolski), 50. Lee (Zaripov), rozh. náj. Zaripov