K. Vary – Olomouc 0:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:0 (zruš.) | Zlín – Zvolen 1:3 (kon.)
Havířov – Cracovia 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (1:0 po s.n.)
Šumperk – Přerov 2:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 1:5 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.)
Technika Brno – SHK Hodonín 3:0 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 0:0 (zruš.)
Kolín – Tábor 3:2 (3:2 po s.n.) | Senica – Trnava 5:6 (kon.) | Trutnov – Nymburk 6:1 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 10:5 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.) | Prostějov – Skalica 3:0 (kon.)
Pelhřimov – Humpolec 7:3 (kon.)
HC Trutnov
6:1 (2:0, 4:0, 0:1)
NED Hockey Nymburk
Čtvrtek 27.08.2015, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

středa 9.9. NED Hockey Nymburk – SC Kolín

HC BAK Trutnov: Čáp (Jeschke) – Kubica, Kozák, Poul, Beneš, Chaloupka, Surovov – Malý, Chytráček "A", Fedulov, Luštinec "C", Kastner, Bartoň, Litera, Hemský, Uchin

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Špaček) – Novák, Rittig, Hercik, Pokorný, Smejkal, Homolka, Košař – Eis, Šimek "A", Bičiště "C", Protivný, Kuzďas, Barbora, Podsedníček, Jebavý, Wszolek, Ransdorf, Michálek

Rozhodčí: Veselý – Sháněl, Padevět.

Oba týmy jsou již na ledové ploše, utkání za malou chvíli začne.

00:01

00:18
    První velká šance domácích. Po chybě hostujícího gólmana se za brankou ke kotouči dostal Chytráček, ten se ještě pokoušel přihrát na Fedulova, ale ten přihrávku nezpracoval.

01:35
    Domácí vyvíjejí na hostující celek velký tlak a Nymburk k ničemu nepouštějí.

02:08
    První zákrok v zápase si připisuje i domácí Čáp.

02:08
    2min za podražení si jde odpykat domácí Hemský.

02:55
    Hosté se konečně usadili v útočném pásmě, ale ven je ihned poslal Luštinec, který posílá kotouč na hostující polovinu.

03:37
    Hosté pálí ze všech pozic, ale zatím všechny střely pochytal buď Čáp nebo zblokovali domácí obránci.

04:08

05:01
    Velkou šanci měl nyní Luštinec, který se po přihrávce Kastnera ocitl úplně sám před Brázdilem, jenže hostující gólman jeho střelu zneškodnil.

07:32
    Po přihrávce Fedulova se ocitl v ofsajdu Chytráček.

07:37
    Domácí se teď usadili v útočném pásmu soupeře.

08:03
    To jim ale bylo k ničemu, protože na 2min za podražení je vyloučen Litera.

10:03

10:12
    Do velké šance teď mohl jít Litera, ten však skákavou nahrávku nezpracoval.

11:20
    Domácí jsou opravdu při chuti, ale vše končí u Brázdila. Teď měl velkou šanci Bartoň, ten však trefil právě Brázdila.

11:27
    2min za hákování dostává hostující Bičiště.

12:56
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3, protože 2min za sekání dostává hostující Pokorný.

13:27
    Hosté ve čtyřech.

14:04
    Další šance domácích konkrétně Kastnera, ten ale kotouč za Brázdilova záda nedopravil.

14:56

15:10
    Trutnov právě vstřelil branku!

Domácím se velká snaha vyplatila a jako první v dnešním utkání skórují.
    Vše začalo u Litery, který si poradil s jedním z obránců následně přihrál Uchinovi, ten ještě o beton Brázdila přihrál HEMSKÉMU, který celou akci zakončil střelou pod horní tyčku hostující brány. AISTENCE: Uchin, Litera

17:09

Další gól v síti hostů a znovu z hole HEMSKÉHO. Ten jako první našel kotouč po závaru před hostující brankou po střele Chaloupky a jeho úkolem už bylo jen dopravit kotouč do poloprázdné branky což se mu povedlo na jedničku. ASISTENCE: Chaloupka

18:20
    2min za faul loktem si jde na trestnou lavici odpykat domácí Poul.

18:54
    Hostům přesilovka vydržela pouze 34 vteřin a po faulu vysokou holí si jde 2min odsedět Barbora.

19:26
    Ofsajd hostů.

20:00

První třetina je za námi a vyšla lépe pro domácí, kteří ji zaslouženě vyhráli 2:0 po dvou brankách Hemského. Domácí měli mnoho šancí k otevření skóre, o to se mohl postarat již v 18 vteřině Fedulov, jenže ten nezpracoval přihrávku Chytráčka. O pět minut později se v šanci ocitl Luštinec, jenže ten nevyzrál na výborného gólmana hostů Brázdila. Domácím se Brázdila povedlo překonat až v 16.minutě, kdy se sám před brankářem ocitl Hemský, který po přihrávce Uchina zavěsil kotouč pod horní tyčku hostující branky. Ńetrvalo dlouho a domácí se mohli radovat znovu, a to po minutě a 59 sekundách, kdy se na modré napřahl Chaloupka a vyslal dělovku na Brázdila, ten ale střelu pouze vyrazil před sebe a ke kotouči se po následujícím závaru dostal Hemský, který dal svůj druhý gól v zápase.

20:01

20:20

20:20
    Domácím se sice na led vrátil Poul, ale na trestnou lavici ihned usedá Kozák, který si jde odpykat 2min za držení protihráče.

20:54

21:43
    Bylo nařízeno trestné střílení. Po chybě Rittiga se na útočné modré dostal ke kotouči Luštinec, který byl faulován právě Rittigem.

21:43

Faulovaný LUŠTINEC se svého nájezdu ujal excelentně a střelou pod levou ruku Brázdila zvyšuje vedení Trutnova na 3:0.

22:20

24:28
    2min za sekání dostává hostující Protivný.

25:38
    Do brejku se po obrovské chybě Kubici dostal Kuzďas, ten však vyhořel na lapačce Čápa.

26:28

27:35
    Do křížku se nyní dostal Rittig a Hemský a oba vyfasovali 2min za hrubost.

27:41
    2min za podražení si jde odsedět Fedulov.

29:35
    Domácí ve čtyřech a hosté v plném počtu.

29:36
    Doslova brutální zákrok teď předvedl Barbora, který hlavou na mantinel poslal Uchina, ten však vypadá, že je v pořádku.

29:36
    Hostující Barbora za zákrok na Uchina dostává 5min + trest do konce utkání. Trest odpyká Ransdorf.

30:03
    Ke změně brankářů dochází v brance domácích. Z branky odchází Čáp toho nahrazuje Jeschke.

30:36

Barborův zákrok ihned trestá PAVEL MALÝ, který střelou z první po přihrávce Fedulova posílá kotouč za záda Brázdila dnes již po čtvrté. ASISTENCE: Fedulov, Chytráček

31:53

Domácí trestají hned dvakrát a po nádherné kombinaci v útočné třetině se po Bartoňovi dostal ke kotouči POUL, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. ASISTENCE: Bartoň

33:35

Tak to vypadá, že Nymburk si z Trutnova odveze hodně velkou nadílku. Protože do šestigólového vedení Trutnov posílá Chytráček, který zakončoval do úplně prázdné brány. ASISTENCE: Kubica, Kozák

33:35
    Více jak šest gólů dnes již neinkasuje Brázdil, kterého střídá Špaček.

34:58
    2min za vražení protihráče dostává domácí Luštinec.

36:58

38:37
    2min za podražení dostává domácí Uchin.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli hodně gólů, ale ani jeden z holí hostů, a tak je výsledek 6:0. Za to jsme ve druhé třetině mohli vidět hodně gólů domácích. Gólovou smršť započal ve 22.minutě z trestného střílení Luštinec, kterého fauloval Rittig. Poté měli velkou šanci hosté konkrétně Kuzďas, toho však zastavila lapačka Čápa. Poté, ale hodně velkou šanci dostali domácí, když dostali výhodu pětiminutové přesilovky za zákrok Barbory na Uchina. A tuto přesilovku nejprve ve 31.minutě využil po přihrávce Fedulova MALÝ, poté o minutu později na modré napřáhl POUL a poslední gól v přesilovce dal CHYTRÁČEK, který dorazil střelu Kubici do prázdné branky. Po šestém inkasovaném gólu se na střídačku postavil Brázdil, kterého v brance nahradil Špaček. Ke střídání gólmanů došlo i na straně domácích a to ve 31.minutě, kdy se do branky postavil Jeschke, který vystřídal Čápa.

40:01

40:34
    2min za hrubost dostává domácí Kozák.

40:37
    Domácí ve čtyřech.

41:43
    2min za vysokou hůl dostává domácí Beneš.

42:23
    Velká šance hostů konkrétně Michálka, který se dostal ke kotouči po zblokované střele Hercika, ale kotouč nakonec skončil v Jeschkeho lapačce.

43:24
    Další těžký zákrok pro Jeschkeho, který čelil ráně Nováka.

43:43

44:32
    Icing domácích.

45:04
    V šanci byli znovu domácí, ale Luštinec Chytráčkovu přihrávku netrefil.

47:12
    Neuvěřitelný zákrok hokejkou teď předvedl Brázdil, který vychytal Hemského, který mířil do úplně prázdné branky.

47:20
    2min za sekání dostává domácí Malý.

49:20

50:54
    Domácí teď na Špačka posílají jednu ránu za druhou, ale všechny zatím končí právě u Špačka.

51:38
    2min za napadení dostává domácí Surovov.

53:38

53:50
    Hosté teď měli na hokejce první gól, ale Bičišťovo zakončení šlo mimo Jeschkeho klec.

58:01
    Nymburk právě vstřelil branku!

Hostům se to nakonec podařilo a po chybě domácí obrany se po kombinaci s Jebavým se prosazuje střelou pod Jeschkeho lapačku MICHÁLEK. ASISTENCE: Jebavý

59:12
    2min za nedovolené bránění si jde odsedět hostující Novák.

59:24
    2min za vysokou hůl dostává hostující Rittig.

Máme tu konec dnešního utkání, které bylo velice zajímavé. Ve třetí třetině domácí již skórovat nedokázali, a tak si hostující gólman Špaček, který vystřídal Brázdila může na své konto připsat nulu. To může říci i domácí Čáp, ale ne jeho náhradník Jeschke, kterému k tomu chybělo pouze 119 sekund, ale právě v čase 58:01 mu to překazil Michálek, který vstřelil jedinou branku Nymburka. Já vám děkuji za sledování dnešního onlajnu a u dalšího nashledanou. (20:22:36)

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 16. Hemský (Uchin, Litera), 18. Hemský (Chaloupka), 22. Luštinec (TS), 31. Malý (Fedulov, Chytráček), 32. Poul (Bartoň), 34. Chytráček (Kubica, Kozák) – 59. Michálek (Jebavý)

HC Trutnov: Čáp (od 31.Jeschke) – Kubica, Kozák, Poul, Beneš, Chaloupka, Surovov – Malý, Chytráček "A", Fedulov, Luštinec "C", Kastner, Bartoň, Litera, Hemský, Uchin
    NED Hockey Nymburk: Brázdil (od 34.Špaček) – Novák, Rittig, Hercik, Pokorný, Smejkal, Homolka, Košař – Eis, Šimek "A", Bičiště "C", Protivný, Kuzďas, Barbora, Podsedníček, Jebavý, Wszolek, Ransdorf, Michálek

Rozhodčí: Veselý – Sháněl, Padevět