Jiří Kosejk
Dnešní program:
17:30 Kärpät (Fin) – Krefeld (Ger) - 4:1
17:30 Lukko (Fin) – Fribourg (Sui) - 4:2
17:30 Tappara (Fin) – Djurgardens (Swe) - 2:3p
18:30 Litvínov (Cze) – Grenoble (Fra) - 6:4
19:00 Skelleftea (Swe) – Nitra (Svk) - 3:2s.n.
19:30 Linec (Aut) – TPS Turku (Fin) - 2:3p
19:30 Mannheim (Ger) – Neman Grodno (Blr) - 2:1
19:30 Salcburk (Aut) – Sonderjyske (Den) - 7:2
19:45 Curych (Sui) – Gap (Fra) - 6:1
20:00 Vaxjo (Swe) – Ingolstadt (Ger) - 4:2
Základní skupiny k dnešnímu dni:
Group A
1. IFK Helsinki – 3body
2. Linkoping HC – 2
3. SC Bern – 1
Group B
1. Tappara Tampere – 6
2. Djurgarden Stockholm – 0
3. EV Zug – 0
Group C
1. HV71 Jonkoping – 3
2. SonderjyskE Vojens – 3
3. Red Bull Salzburg – 0
Group D
1. Skelleftea AIK – 6
2. HK Nitra – 0
3. Bili Tygri Liberec – 0
Group E
1. HC Davos – 6
2. HC Pardubice – 0
3. Farjestad Karlstad – 0
Group F
1. HC Litvinov – 6
2. Espoo Blues – 0
3. Grenoble – 0
Group G
1. TPS Turku – 3
2. Dusseldorfer EG – 3
3. Black Wings Linz – 0
Group H
1. Red Bull Munich – 6
2. HC Kosice – 0
3. KAC Klagenfurt – 0
Group I
1. Neman Grodno – 3
2. Adler Mannheim – 3
3. Vitkovice Ostrava – 0
Group J
1. Karpat Oulu – 6
2. Krefeld Pinguine – 0
3. Vienna Capitals – 0
Group K
1. Lukko Rauma – 3
2. Lulea Hockey – 2
3. Fribourg-Gotteron – 1
Group L
1. Stavanger Oilers – 3
2. KalPa Kuopio – 2
3. Ocelari Trinec 1
Group M
1. Sparta Prague – 4
2. Geneve-Servette – 2
3. Storhamar Hamar – 0
Group N
1. Frolunda Gothenburg3
2. JYP Jyvaskyla – 3
3. Sheffield Steelers – 0
Group O
1. Vaxjo Lakers – 3
2. ERC Ingolstadt – 3
3. Braehead Clan – 0
Group P
1. ZSC Lions Zurich – 6
2. Gap Rapaces – 0
3. Eisbaren Berlin – 0
17:30 Kärpät (Fin) – Krefeld (Ger) - 4:1
17:30 Lukko (Fin) – Fribourg (Sui) - 4:2
17:30 Tappara (Fin) – Djurgardens (Swe) - 2:3p
18:30 Litvínov (Cze) – Grenoble (Fra) - 6:4
19:00 Skelleftea (Swe) – Nitra (Svk) - 3:2s.n.
19:30 Linec (Aut) – TPS Turku (Fin) - 2:3p
19:30 Mannheim (Ger) – Neman Grodno (Blr) - 2:1
19:30 Salcburk (Aut) – Sonderjyske (Den) - 7:2
19:45 Curych (Sui) – Gap (Fra) - 6:1
20:00 Vaxjo (Swe) – Ingolstadt (Ger) - 4:2
Základní skupiny k dnešnímu dni:
Group A
1. IFK Helsinki – 3body
2. Linkoping HC – 2
3. SC Bern – 1
Group B
1. Tappara Tampere – 6
2. Djurgarden Stockholm – 0
3. EV Zug – 0
Group C
1. HV71 Jonkoping – 3
2. SonderjyskE Vojens – 3
3. Red Bull Salzburg – 0
Group D
1. Skelleftea AIK – 6
2. HK Nitra – 0
3. Bili Tygri Liberec – 0
Group E
1. HC Davos – 6
2. HC Pardubice – 0
3. Farjestad Karlstad – 0
Group F
1. HC Litvinov – 6
2. Espoo Blues – 0
3. Grenoble – 0
Group G
1. TPS Turku – 3
2. Dusseldorfer EG – 3
3. Black Wings Linz – 0
Group H
1. Red Bull Munich – 6
2. HC Kosice – 0
3. KAC Klagenfurt – 0
Group I
1. Neman Grodno – 3
2. Adler Mannheim – 3
3. Vitkovice Ostrava – 0
Group J
1. Karpat Oulu – 6
2. Krefeld Pinguine – 0
3. Vienna Capitals – 0
Group K
1. Lukko Rauma – 3
2. Lulea Hockey – 2
3. Fribourg-Gotteron – 1
Group L
1. Stavanger Oilers – 3
2. KalPa Kuopio – 2
3. Ocelari Trinec 1
Group M
1. Sparta Prague – 4
2. Geneve-Servette – 2
3. Storhamar Hamar – 0
Group N
1. Frolunda Gothenburg3
2. JYP Jyvaskyla – 3
3. Sheffield Steelers – 0
Group O
1. Vaxjo Lakers – 3
2. ERC Ingolstadt – 3
3. Braehead Clan – 0
Group P
1. ZSC Lions Zurich – 6
2. Gap Rapaces – 0
3. Eisbaren Berlin – 0
Litvínov ve své premiéře vstoupil do soutěže nebojácně, což jim přineslo dvě výhry, šest bodů a první místo ve skupině. V prvním utkání zavítali na led Grenoblu, kde zvítězili 4:1 a o dva dny později vybojovali cennou výhru na ledě Espaa 1:0. Severočeši mají na kontě pět vstřelených branek a pět různých střelců. Potvrzuje se poslední ročník, ve kterém byli všechny formace schopni vstřelit branku. Utkání začíná v 18:30.