Ural – Groznyj 3:3 (kon.) | Rostov – Perm 1:0 (kon.)
FK Ural
3:3 (2:2)
FK Achmat Groznyj
Pátek 28.08.2015, 16:00 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg. Kapacita: 27,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 7. kolo

Už se nic nestane. Divoká přestřelka, ve které padlo šest gólů nakonec končí remízou. Groznyj sice ve druhé části otočil vývoj utkání z 0:2 na 3:2, když se v 66. minutě trefil Aissati, jenže domácí zabojovali a v posledních minutách srovnali zásluhou Jerochina. (17:52:08)

90+3

90+2
    Jemeljanov narazil v hlavičkovém souboji do soupeře a těžce se zvedá. Domácí už nemohou střídat.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Tohle by mohl být ještě zajímavý závěr, jelikož Ural vycítil šanci zvrátit výsledek zcela ve svůj prospěch. Domácí jsou teď v psychické výhodě.
    88. Alexandr JEROCHIN - 3:3

88
    Ural právě vstřelil branku!
    A domácím se podařilo v závěru srovnat. Kulakov odcentroval z levé strany do pokutového území, kde si na míč naskočil ALEXANDR JEROCHIN, který poslal balón do země, od které se následně odrazil za záda gólmana.

88
    Ale Ural se nevzdává, je u balónu a postupnou kombinací se snaží dostat blíže k brance Godzura.

87
    Domácí už začínají riskovat a nechávají otevřená vrátka do své obrany. Toho by Groznyj mohl využít z protiútoků.

86
    V závěru se do hry podívá Píriz, jenž nahradí odstupujícího Kuzjajeva.

85
    Tak nakonec gólman domácích míč tečoval a byl z toho roh. Ural se ubrániil, ale hosté mají kulatý nesmysl v držení.

84
    Mohlo být rozhodnuto! Rybus byl v obrovské šanci sám před Arapovem, jenže místo gólu balón moc podebral a poslal jej nad břevno.

83
    Ačkoliv se Erochin dostal do pokutového území hostů, nemohl v akci pokračovat, protože mu byl odpískán ofsajd.

81
    Rybus zakončoval z otočky a ačkoliv byl tísněn dvěma protihráči vytěžil pro svůj tým roh. Ten ale zůstal nevyužit.

80
    Hráči v oranžovém začínají kousat, nicméně se stále nemohou dostat do nějaké vážnější šance.

78
    Vzápětí mění hráče i Ural. Odstupuje Lungu a v závěru si zahraje Dorožkin.

77
    Mbengue si moc nezahrál. Už po třinácti minutách hry se zranil a nahradí ho Kanu.

76
    Stále dost prší a ze hřiště se stává jedno velké koupaliště. Terén je dost podmáčený.

75
    Čas běží a Ural se snaží o nějaký větší tlak. Groznyj ale stále hraje aktivně a evidentně nechce dovolit žádné zaváhání.

Martin Doležal

Branky: 8. Burmistrov, 16. Fontanello (Acevedo), 88. Jerochin (Kulakov) – 23. Semjonov (Rybus), 39. Sadajew, 66. Aissati

Karty:   71. Ucijev (GRZ), 74. Mbengue (GRZ)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 3:2.
    FK Ural: Arapov – Kulakov, Fidler, Fontanello, Chozin – Jemeljanov, Podběrezkin (70. Burmistrov) – Lungu (78. Dorožkin), Jerochin, Acevedo – Manučarjan (45. Strandberg).
    Náhradníci: Timofejev – Dancev, Jarošenko, Strandberg, Kňazev, Stavpec, Dorožkin, Burmistrov.

FK Achmat Groznyj: Godzjur – Ucijev, Semjonov, Rodolfo, Kudrjašov – Maurício, Kuzjajev (86. Píriz) – Rybus, Ivanov, Aissati – Sadajew (64. Mbengue, 77. Kanu).
    Náhradníci: Gorodov – Grigalašvili, Kadyrov, Adílson, Mbengue, Píriz, Kanu, Grozav, Lebeděnko, Šachtijev, Achjadov, Mitrišev.