Oberwil – Teplice 7:3 (kon.) | Skalica – London 8:3 (kon.) | Bratislava – Kladno 5:4 (kon.)
Nitra – CUC Klagenfurt 20:0 (kon.)
LG AZ Hokej Bratislava
5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
HBC Kladno
sk Sobota 29.08.2015, 13:00 • Zimný štadión Nitra, HALA B • Světový pohár • Play-off

45:00
    Kladno dáva gól!
    Kozmetická úprava skóre, v poslednej sekunde strelilo gól Kladno, autorom gólu bol HNÍZDIL.
    Asistencie: Kudela

44:43
    Na trestnú lavicu ešte ide hráč LG Škultéty za krošček.

44:34
    Kladno opäť skúša hru bez brankára.

44:03
    LG AZ Hokej Bratislava dáva gól!
    Hráči LG pridávajú do prázdnej brány poistku k výsledku. Cez celé ihrisko sa do opustenej bránky trafil KANICH.
    Asistencie: bez asistancie

43:20
    Kladno hrá bez brankára!

36:04
    Tak som to zakríkol, Kladno dostáva možnosť presilovej hry, na trestnú lavicu ide Minárik za podrazenie na dve minúty.

29:26
    Bleskovo využitá presilová hra a LG otáča skóre. Strela od modrej prešla až za chrbát Jirotku, úspešným strelcom bol ONDRUŠEK.
    Asistencie: Škultéty, Fumač

29:20
    Ďalšie vylúčenie na strane Kladna, za napadnutie si ide sadnúť na dve minúty Šicha.

26:48
    Protiútok Bratislavy zastavený nedovoleným zákrokom hráča Kladna. Na dve minúty ide na trestnú lavicu Soukup za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

24:00
    Akurát som chcel napísať, že Kladno je lepším tímom, keď z ničoho nič udrel slovenský zástupca. Po ojedinelej akcii sa dokázal presadiť FUMAČ.
    Asistencie: Škultéty

20:37
    Gól okamžite po buly. Na vyhraté buly zareagoval ihneď strelou z prvej ŠÍCHA a dostáva svoj tím po prvýkrát do vedenia.
    Asistencie: Ogurčák

17:43
    Sily na hracej ploche sa nám vyrovnajú, na trestnú lavicu putuje aj hráč Kladna Soukup za podrazenie.

16:38
    Aktivita Kladna priniesla čiastkové úspechy, LG sa bude musieť dve minúty brániť po vylúčení Škultétyho za napadnutie.

12:12
    A je opäť vyrovnané. Nenápadná strela od modrej prepadla lacná, jednoduchá loptička brankárovi za chrbát. Strelcom gólu je KUDELA.
    Asistencie: bez asistencie

11:15
    Krásny gól Bratislavčanov! Zoči-voči brankárovi sa po excelentnom blafáku presadil TAKÁČ a dostáva svoj tím do vedenia.
    Asistencie: Kanich

09:16
    Tak nakoniec po tlaku prichádza aj vyrovnanie! Strelou od modrej sa dokázal presadiť SOUKUP ,ktorý prepálil všetko, čo mu stálo v ceste.
    Asistencie: Šícha

06:05
    A máme tu prvé vylúčenie v zápase, kedy dve minúty dostal hráč Kladna Ogurčák za nedovolené bránenie.

01:00
    Presne po minúte hry tu však máme veľmi rýchly gól hráčov LG Bratislava. Nenápadná akcia vyústila do strely spomedzi kruhov, po ktorej sa presadil FUMAČ.
    Asistencie: Ondrušek

Tomáš Melicherčík

Branky a nahrávky: 1. Fumač (Ondrušek), 12. Takáč (Kanich), 24. Fumač (Škultéty), 30. Ondrušek (Škultéty, Fumač), 45. Kanich – 10. Soukup (Šícha), 13. Kudela, 21. Šícha (Ogurčák), 45. Hnízdil (Kudela)

LG AZ Hokej Bratislava: Dubnický – Fumač, Antl, Škultéty, Takáč, Muller, Minarik, Zemeš, Teplický, Drozdík, Kanich, Miko, Mikulčík, Weber, Gago, Doskočil, Kostka, Šulc, Virág, Ondrušek, Pukalovič, Ondriska, Oravec
    HBC Kladno: Majerníček, D. Hnízdil, Nosek, Vondrák, Pliml, Haisman, Jirotka, Šťasný, Kohout, Špaček, Dědič, M. Hnízdil, Voráček, Schnaubelt, Pražák, Ogurčák, Šícha, Soukup, Jelínek, Kudela