Magnitogorsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 1:2 (kon.) | Ufa – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.)
Minsk – Riga 0:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 7:2 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 5:2 (kon.)
Viťaz – Vladivostok 5:4 (po pr.) | Záhřeb – Novosibirsk 4:2 (kon.) | HC Slovan – Novokuzněck 6:0 (kon.)
Dynamo Moskva
7:2 (3:0, 4:1, 0:1)
Amur Chabarovsk
Neděle 30.08.2015, 16:00 • Lužniki Palace of Sports • KHL

49:26
    Amur si zahraje přesilovou hru, protože dvě minuty za podražení dostává domácí Peluško (DMS).

36:58
    Jevgenij Gračov (CHA) oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za hrubost, a Dinamo si tak zahraje další přesilovou hru.

34:49
    Chabarovsk si zahraje přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří domácí Alexej Cvetkov (DMS), který si odpyká dvě minuty za držení.

31:06
    Chabarovsk si znova nepohlídal své střídání, protože bylo na ledě opět šest bruslařů v bílém, a tak Amur dostává už druhý trest za špatné střídání.

29:15
    Oba hráči se však poté dostali do menší roztržky, která oběma hokejistům vynesla čtyřminutový pobyt na trestné lavici.

26:24
    Dvě minuty za sekání si odsedí hostující Rafael Achmetov (CHA).

25:13
    Chabarovsk bude hrát přesilovou hru, protože si za krosček odsedí dvě minuty na trestné lavici domácí Martins Karsums (DMS).

22:25
    Vjačeslav Ušenin (CHA) oslabí svůj tým, protože putuje na dvě minuty za faul kolenem na trestnou lavici.

18:15
    Hosté hráli v šesti, a tak bude Dinamo hrát svou druhou přesilovou hru v utkání.

04:31
    Dinamo si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici putuje hostující Litovčenko (CHA) na dvě minuty za podražení.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 4. Karpov (Solovjov, Cvetkov), 13. Robinson (Pestuško), 16. Glazačev, 22. Cvetkov (Višněvskij, Robinson), 30. Volkov (Solovjov), 34. Daugavinš (Hietanen), 39. Kokarev (Galimov, Gorovikov) – 36. Litovčenko (Aťjušov, Ušenin Vl.), 54. Sokolov (Miklík, ZOhorna)

Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Mironov, Hietanen, Robinson, Višněvskij, Osipov, Solovjov, A. Volkov – Daugavinš, Pestuško, Dm. Tarasov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Kokarev, Gorovikov, Galimov – K. Volkov, Babenko, Alexeje – Glazačev.
    Amur Chabarovsk: Metsola (22. Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář, Těrjajev, Aťjušov, Verjovkin, Kurbatov – Da. Tarasov, Miklík, Zohorna – Achmetov, Wandell, Gračev – Litovčenko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Byvalcev, Sokolov, Faizullin.

Rozhodčí: Bělov, Komarov – Golovjov, Maťuša