Linköping – IFK Helsinky 2:0 (kon.) | Kuopio – Stavanger 2:1 (kon.) | Něman Grodno – Vítkovice 0:2 (kon.)
Pardubice – Färjestad 2:3 (kon.) | EC-KAC – Košice 2:3 (kon.) | Sheffield – JYP 2:4 (kon.)

Färjestad právě vstřelil branku!
    Tentokrát to domácímu celku vydrželo o něco déle, ale pouze o trochu. Hostující celek se zásluhou JOHANA RYNOA, jenž tečoval střelu Nygrena, dostává opět do vedení v době, kdy do konce třetí třetiny zbývají necelé tři minuty. Asistence: Magnus Nygren.
    54:16. Tomáš ROLINEK - 2:2

54:16
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A je opět vyrovnáno! Sýkora vyhrál vhazování přímo na připraveného TOMÁŠE ROLINKA, který na nic nečekal a poslal kotouč přímo do soupeřovy brány. Asistence: Petr Sýkora.
    50:20. Mikael JOHANSSON - 1:2

50:20
    Hosté se dostávají po dvaceti sekundách hry opět do vedení! Náladu domácích fanoušků pokazil MIKAEL JOHANSSON. Asistence: Magnus Nygren.
    50:00. Jakub SVOBODA - 1:1

50:00
    Dynamo vyrovnává stav dnešního utkání! Blaž Gregorc našel nádhernou přihrávkou úplně volného JAKUBA SVOBODU, ten dostal od soupeře opravdu mnoho času, během kterého vyslal na Poggeho takřka nechytatelnou střelu do horního rohu. Asistence: Blaž Gregorc, Petr Sýkora.
    13:23. Johan PERSSON - 0:1

13:23
    Tak při tomto gólů stáli u švédských hokejistů všichni svatí! Milan Gulaš pálil bez přípravy, při střeleckém pokusu zlomil hokejku a puk protečoval za Kristanova záda jeho spoluhráč JOHAN PERSSON. Asistence: Milan Gulaš, Johan Ryno.

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 50. Svoboda (Gregorc, Sýkora), 55. Rolinek (Sýkora) – 14. Johan Persson (Gulaš, Ryno), 51. Johansson (Nygren), 58. Ryno (Nygren)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Maxwell) – Štajnoch, Čáslava, Gregorc, Zdráhal, Šeda, Bokroš, Drtina, Látal – Sýkora, Rolinek, Poulíček – Tybor, Nahodil, Svoboda – Kaut, Marcinko, A. Havlík – Půhoný, Šimun, Kolář.
    Färjestad Karlstad: Pogge (Haugen) – Wikstrand, Nygren, Holos, Erixon, Tollefsen, Gunnarsson, Arell, Nygard – Olofsson, Eriksson-Ek, Asplund – L. Persson, Ryno, Johansson – Earl, John Persson, Gulaš – Roymark, Johan Persson, Wallin.

Rozhodčí: Piechaczek, Úlehla – Brejcha, Suchánek