Olomouc – Havířov 2:3 (po pr.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.) | Kladno – Písek 4:0 (kon.)
Žďár n/S – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 7:10 (kon.)
HC Plzeň – Ústí n/L 12:1 (kon.) | Třinec – Vsetín 7:1 (kon.) | Chomutov – Letňany 0:7 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 2:5 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 3:0 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 01.09.2015, 15:15 • ZS Bouchalky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Obrovská radost na domácí straně. Vybojované a obrovsky důležité vítězství pro Žďár. Zápas byl velice atraktivní a vyrovnaný, nicméně ve třetí třetině si domácí bez větších problémů pohlídali vedení a dokázali ho ještě navýšit. Z Bouchalek se s Vámi z mládežnického hokeje loučím. Pro žďárské fanoušky následuje zápas "A" týmu s Havlíčkovým Brodem. Onlajny budou u toho. (17:14:10)

59:50
    Kotouč je v pásmu hostů. Je rozhodnuto.

59:23
    Domácí trenér si bere oddechový čas. Vhazovat se bude v pásmu Mladé Boleslavi.

58:39
    Od modré čáry pálil tvrdě Junek, ale Haas měl přichystanou lapačku.

58:07
    Po střele Křehlíka vzal kotouč na hůl Novák a vyhodil ho přes všechny čáry.

57:39
    Navíc je vyloučen hostující Theissig za podražení.

57:07
    Zakázané uvolnění hostů. Zatím se k závěrečnému tlaku neschyluje, ale v hokeji jsou dva góly málo.

56:10
    Poul dojel kotouč, který směřoval k Haasovi a ještě stihl zakončit, ale hostující brankář zasáhl výborně.

54:53
    Schulz si udělal mezi kruhy prostor a vypálil, ale branku Mušky netrefil.

54:01
    Domácí hosty nepustili absolutně k ničemu během přesilové hry.

53:26
    Vzápětí vyhodil Junek kotouč přes všechny čáry.

53:02
    Pytlík vystihl úmysl hostů a vyhodil kotouč až za branku Haase.

52:09
    Technický přestupek i na straně Žďáru. Za příliš mnoho hráčů na ledě inkasují dvě trestné minuty. Trest odpyká Hromádka.

51:40
    Střelec druhé branky teď nahodil kotouč na Haase, který lapačkou zachytil a přerušil hru.

50:52
    Žďár právě vstřelil branku!
    Mezi kruhy před brankou Haase vznikl zmatek a uvolnil se kotouč, čehož nejlépe využil ONDŘEJ TOBIÁŠ a svižnou rychlou střelou napálil kotouč od břevna do sítě! – 2:0. Asistence: Ondřej Poul.

50:32
    Po delší době se hrálo i ve třetině domácích, ale kotouč se dostal ven ze hřiště a bude se vhazovat.

49:19
    Šutera a Hromádka teď obklopili Haase střelami, ale hostující gólman podržel svůj tým.