Olomouc – Havířov 2:3 (po pr.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.) | Kladno – Písek 4:0 (kon.)
Žďár n/S – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 7:10 (kon.)
HC Plzeň – Ústí n/L 12:1 (kon.) | Třinec – Vsetín 7:1 (kon.) | Chomutov – Letňany 0:7 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 2:5 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 3:0 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 01.09.2015, 15:15 • ZS Bouchalky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

57:39
    Navíc je vyloučen hostující Theissig za podražení.

56:10
    Poul dojel kotouč, který směřoval k Haasovi a ještě stihl zakončit, ale hostující brankář zasáhl výborně.

52:09
    Technický přestupek i na straně Žďáru. Za příliš mnoho hráčů na ledě inkasují dvě trestné minuty. Trest odpyká Hromádka.

50:52
    Žďár právě vstřelil branku!
    Mezi kruhy před brankou Haase vznikl zmatek a uvolnil se kotouč, čehož nejlépe využil ONDŘEJ TOBIÁŠ a svižnou rychlou střelou napálil kotouč od břevna do sítě! – 2:0. Asistence: Ondřej Poul.

48:37
    Moravčík dnes potřetí ve velké šanci. Dostal se sám až před Mušku, ale ten jeho střelu zastavil lapačkou!

48:05
    Obrovská smůla pro domácí! Melichar trefil střelou z pravého kruhu břevno!

46:28
    Plameny však dostanou ještě jednu šanci. Na dvě minuty je vyloučen za podražení Furmánek.

45:54
    Nedomlel se dostal do úniku, ale tváří v tvář proti Haasovi neuspěl! Hostující brankář vyrazil jeho střelu ramenem.

42:32
    Hromádka zavezl kotouč do útočného pásma, kde našel před brankou úplně volného Brejchu, který ale ve velké šanci přestřelil!

39:45
    Druhou přesilovou hru si zřejmě žďárští přenesou do třetí třetiny, ale nepředbíhejme. Na dvě minuty je vyloučen Furmánek za nedovolené bránění.

39:38
    Další skvělý zákrok brankáře Mušky. U tyče se dostal k volnému kotouči Moravčík, ale na lapačku domácího brankáře nevyzrál.

36:14
    Přesilovou hru si zahrají i hosté. Kukla je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

34:23
    Trejbal se ocitl nikým nehlídaný před Haasem, ale trestuhodně netrefil branku v obrovské šanci!

30:26
    Brejcha střílel z pravého kruhu a Haas vyrazil ramenem jen před sebe, kde se málem podařilo dorazit kotouč Pytlíkovi. Hostující obrana situaci ustála.

28:24
    Domácí si v posledních minutách vytvořili tlak, který vyústil ve vedoucí branku! Přihrávku na modrou čáru od Michala Trejbala si zpracoval JAKUB MELICHAR a propálil vše co mu stálo v cestě! – 1:0. Asistence: Michal Trejbal.

24:06
    Je tu první vyloučení dnešního zápasu. Za příliš mnoho hráčů na ledě bude pykat Mladá Boleslav. Trest odpyká Novák.

05:25
    Mezi kruhy dostal nabito Moravčík, ale jeho dělovka těsně minula pravou tyč domácího brankáře!

03:11
    Pytlík se s kotoučem dostal až za branku a poté našel krásnou přihrávkou před Haasem volného Trejbala, který však v obrovské šanci jen trefil betony hostujícího brankáře!