Středa 02.09.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Švihálek J., Kubeš – Potěchin, Stehlík, Kohút, Port, Jon, Tržil, Pípal, Šergl, Bílek, Košťál, Kundrát, Fencl, Drda, Šesták, Voříšek, Jasanský, Sviták, Lejčko, Švihálek, Šafář.

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda D., Čekal – Kubát, Kasalý D., Jelínek Z., Kůrka, Vysloužil, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Vylíčil, Votápek, Jelínek M., Beneš, Roupec, Siříště, Kasalý F..

Do branky hostů se chystá Dominik Svoboda, do té hradecké pak Jiří Švihálek.

Útočný faul Pelhřimova, dvě minuty pro Petra Votápka za podražení.

02:03
    Hradecký Drda z úhlu do Svobody, hosté vyhazují.

03:03
    Hosté zazlobili v oslabení, na druhé straně nepřesná teč jednoho z hradeckých forvardů.

03:26

05:11
    Drda v šanci, svou šanci malinko zahodil.

05:36
    Hákování v podání Ondřeje Jasanského, přesilovka pro hosty.

06:21
    Domácí vyhazují.

06:50
    Obětavý zákrok Tomáše Kohúta zhatil kombinaci Ledních Medvědů.

10:53
    Švihálek v tutovce minul, stejně si počínal další hradecký forvard.

13:01
    Adam Vylíčil v obrovské šanci, jeho bekend Švihálek vytěsnil mimo tyče vyrážečkou.

14:10
    Martin Hadrava na chvíli tváří v tvář před Švihálkem, ten zasáhl parádně lapačkou.

14:41
    Marek Hadrava dvě minuty za podražení, lehce přísné vyloučení.

15:44
    Vajgar pohledně kombinuje, Luboš Voříšek z ostrého úhlu netrefil odkrytou část pelhřimovské branky.

16:36
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Přesilovka využita, DAVID KOŠŤÁL pěkně tečoval Jonovu ránu od modré a Vajgar vstřelil první domácí gól této sezóny. Asistence Jon a Port.

17:21
    Vysloužil schytal ránu do obličeje, od puku nebo hokejky, ale bude v pořádku.

17:42
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    FILIP BENEŠ dostal pěkný puk na modrou do jízdy, hradecká obrana se včas zcela nestáhla a pelhřimovský forvard předvedl povedený blafák po ledě. Asistence Roupec.

19:10
    Ofsajd Ledních Medvědů.

20:00

První třetina vcelku vyrovnaného utkání přinesla dvě branky. Nejprve šel Vajgar do vedení využitou přesilovkou, kdy se prosadil David Košťál. Za hosty kontroval o minutu později Filip Beneš. Druhé dějství startuje cca v 18:44.

20:01

20:27
    Filip Kasalý na konci hostujícího brejku, Švihálek vytěsnil puk levým betonem.

23:31
    Filip Bílek se ocitl sám před Svobodou, hradecký forvard mířil mezi betony, ale tento prostor si pelhřimovský brankář pohlídal.

24:01
    Hosté jdou do vedení šťastnou brankou, když se puk odrazil od skrumáže před Švihálkem. Autorem branky označen MAREK HADRAVA, asistence Jakub Kůrka.

25:15
    Hradecká obrana dala Benešovi nějak moc času na zakončení, Švihálek byl naštěstí pozorný.

26:02
    Domácí Lejčko v těsném ofsajdu.

27:32
    Hosté jsou v těchto okamžicích lepším týmem.

27:50
    Fencl pronikl mezi pelhřimovské beky, pohotově švihem zakončil, ale Svoboda odolal.

29:26
    Po zaváhání Šergla mohl skórovat Marek Hadrava, nemířil však přesně.

30:20
    Milan Šesták spálil výtečnou šanci po rychlé akci Vajgaru.

30:55
    Na druhé straně to zkoušel při chuti hrající Vysloužil.

31:33
    Vhazuje se před brankou hostů.

32:44
    Po faulu na Jasanského nařízeno trestné střílení.

32:44
    Fauloval Filip Kasalý.

32:44
    Ondřej Jasanský nic kloudného nevymyslel a puk skončil na Svobodových chráničích.

32:46
    Vajgar vyhrál buly a MILAN ŠESTÁK ze tří metrů umístil puk přesně pod horní tyčku. Bez asistence.

38:02
    Pelhřimov jde podruhé do vedení, skóruje MARTIN HADRAVA, nahrává Hadrava Marek.

38:49
    Jakub Kůrka dvě minuty stráví na trestné lavici za vysokou hůl.

40:00

Dlouho to vypadalo, že i ve druhé třetině vstřelí každý z týmů po jedné brance. V jejím závěru přidal Pelhřimov třetí trefu a díky Martinu Hadravovi vedou hosté o jednu branku. Třetí třetina začne cca v 19:31.

40:01

40:50
    Hosté kompletní, Vajgar toho v přesilovce mnoho nevymyslel.

41:22
    Vysloužil z mezikruží trefil Švihálkovu desítku.

42:44
    MAREK HADRAVA měl zase hromadu času, jeho první zakončení hradecký brankář pokryl levým betonem, jenže pelhřimovský forvard měl čas na dorážku a ta již za jmenovaným betonem skončila. Bez asistence.

43:29
    Domácí Fencl dvě minuty za sekání.

45:29

46:09
    Po icingu Vajgaru se vše vrací před Švihálka.

47:12
    PETR VOTÁPEK mířil přesně k pravé tyči. Asistence Martin Vysloužil.

48:27
    Laxní Vajgar inkasuje další branku, ZDENĚK JELÍNEK zamířil do horní části branky bezmocného Švihálka. Asistence Filip Kasalý.

50:09
    Siříště před Švihálkem, ten na poslední chvíli sklapl své betony.

51:52
    MARTIN VYSLOUŽIL trefil přesně z mezikruží ranou po ledě. Asistence Vylíčil a Votápek.

52:52
    I pelhřimovský Svoboda si sáhl na puk, Fenclův pokus končí v náručí hostujícího brankáře.

53:32
    Kevin Švihálek byl docela dlouho sám před brankou hostů, jenže ani dva tutové pokusy nepohnuly ukazatelem. Co víc domácí v koncovce chtějí?

54:20
    Vajgar tři na jednoho, opět nic.

Co dodat ke třetí třetině? Pelhřimov poměrně lehce navýšil své vedení a vítězí o pět branek. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:01:01)

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 17. Košťál (Jon, Port), 33. Šesták – 18. Beneš (Roupec), 25. Hadrava (Kůrka), 39. Hadrava (Hadrava), 43. Hadrava, 48. Votápek (Vysloužil), 49. Jelínek (Kasalý), 52. Vysloužil (Vylíčil, Votápek)

Rozhodčí: Hamr – Soukup, Vaňásek.