Liberec – Nitra 2:0 (kon.) | IFK Helsinky – Linköping 1:2 (kon.) | TPS – Düsseldorf 1:2 (0:1 po s.n.)
JYP – Frölunda 1:4 (kon.) | Košice – EC-KAC 2:1 (3:0 po s.n.) | SønderjyskE – HV71 1:2 (kon.)
Stavanger – Kuopio 3:0 (kon.) | Storhamar – Ženeva 5:1 (kon.) | Ingolstadt – Växjö 5:3 (kon.)
Krefeld – Vienna Capitals 5:6 (kon.) | Färjestad – Pardubice 4:3 (po pr.)
IFK Helsinky
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Linköpings HC
Čtvrtek 03.09.2015, 17:30 • Barona Areena • Hokejová Liga mistrů • Skupina 1

59:06
    Navíc tu bude početní výhoda pro domácí. Daniel Rahimi si jde sednout na trestnou lavici za sekání.

54:23
    Gustav Forsling oslabuje svůj celek, když vyhodil kotouč do hlediště. Rozhodčí mu udělili dvouminutový trest za zdržování hry.

48:21
    Ovšem ne na dlouho. Za hru vysokou holí byl vyloučen hostující Nick Sorensen. Tlak domácích může pokračovat.

46:16
    Tlak domácích vyústil ve vyloučení Karlssona, který byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

39:49
    Je tu ještě vyloučení na domácí straně. Dvě minuty si půjde odsedět na trestnou lavici Matthew Generous za podražení.

35:57
    Bude se opět vylučovat Mika Partanen dostal od rozhodčího Hejduka dvouminutový trest za držení. Hra bude pokračovat se čtyřmi hráči na obou stranách.

32:52
    Nakonec si však přesilovou hru zahrají domácí. Těm byl vyloučen za předchozí melu Hansson na dvě minuty za hrubost. Ovšem na straně hostí byl vyloučen Micke Asten na 2+2 minuty za hrubost.

31:03
    Přesilovou hru si zahrají také hosté. Ramstedt si počínal nedovoleně, když podrazil Littleho. Následuje tedy dvouminutový trest pro domácího hráče.

26:32
    Je tu přesilová hra pro domácí. Dvě minuty za podražení v útočném pásmu vyfasoval Andersson.

19:07
    Andrew Gordon je před koncem třetiny vyloučen na dvě minuty za krosček a domácí si tak vyzkouší přesilovou hru.

05:22
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Za faul kolenem je vyloučen domácí Asten.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 15. Partanen (Grillfors) – 32. Forsling (Rakhshani, Karlsson), 40. Hardt (Junland)

IFK Helsinky: Husso (Lankinen) – Taipalus, Grillfors, Jarvinen, Generous, Teppo, Auvitu, Saarelainen, Heikkinen – Rask, Záborský, Ramstedt – Elkins, Puustinen, Partanen – Leino, Luttinen, Ikonen – Asten, Mieho, Tamminen
    Linköpings HC: Hogberg (Rautio) – Rahimi, Junland, Forsling, Billins, Dahlstrom, A. Karlsson, Tornqvist, Hansson – Hardt, Little, S. Karlsson – Rakhshani, Andersson, Gordon – Fogstrom, Sorensen, Lilja – Norman, Hellholm, Blomberg

Rozhodčí: Hejduk (CZE), Hakkarainen – Neva, Pesonen (všichni FIN).