Liberec – Nitra 2:0 (kon.) | IFK Helsinky – Linköping 1:2 (kon.) | TPS – Düsseldorf 1:2 (0:1 po s.n.)
JYP – Frölunda 1:4 (kon.) | Košice – EC-KAC 2:1 (3:0 po s.n.) | SønderjyskE – HV71 1:2 (kon.)
Stavanger – Kuopio 3:0 (kon.) | Storhamar – Ženeva 5:1 (kon.) | Ingolstadt – Växjö 5:3 (kon.)
Krefeld – Vienna Capitals 5:6 (kon.) | Färjestad – Pardubice 4:3 (po pr.)
Storhamar Hockey Hamar
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Genève-Servette HC
Čtvrtek 03.09.2015, 19:00 • Hamar OL-Amfi, Hamar • Hokejová Liga mistrů • Skupina 13

Utkání mezi Storhamarem a Genève-Servette přihlíželo v krásné hale Hamar OL-Amfi 5335 diváků. (21:33:45)
    Storhamar porazil Servette v obou zápasech a z prvního místa postupuje do playoff Champions Hockey League.

Storhamar i ve druhém vzájemném zápase dokázal Servette porazit, na domácí půdě před vlastními fanoušky to však bylo mnohem jednoznačnější, když se v domácím dresu postupně prosadili Reichenberg, Sakdsdammen, Gustafsson, Hotham, znovu Reichenberg, který dnes vstřelil dva góly a završil suverénní jízdu norského klubu za postupem do další fáze Champions Hockey League. V dresu Servette se prosadil jako jediný Wick, který během několika sekund za stavu 4:0 bleskově odpověděl na gól Hothama. Konečný výsledek. Storhamar 5 Genève-Servette 1.

59:41
    Magnus Eikrem Haugen (Storhamar) dostal menší trest, 2 minuty držení.

59:34
    Gerber si sjížděl středem před bránu, od spoluhráče však nedokázal přesnou přihrávku a puk skončil v rohu kluziště.

59:00
    Do konce zápasu zbývá 60 sekund a fanoušci Storhamaru ve stoje tleskají svým hráčům.

58:42
    Útočnou snahu Servette zastavilo postavení mimo hru, po kterém se bude vhazovat v útočném pásmu.

58:31
    Tommy Pyatt se ocitl na pravé straně volný a poté vystřelil, jeho střela ale byla sražena do rohu kluziště.

58:13
    Vypadá to, že hráči by měli v závěru zápasu nakonec dost sil, a opět se navzájem postrkují. Tentokrát před brankářem Ostlundem.

57:55
    Jimmy Andersson (Storhamar) dostal menší trest, 2 minuty držení hole.

57:49
    Jeden z hráčů Storhamaru zalehl na útočné modré čáře chytře a hlavně rychle puk, aby nepustil dvojici hráčů Servette do samostatného úniku na bránu.

57:10
    Storhamar už nemá v závěru zápasu síly, a přestože hraje přesilovou hru 5 na 3, hostům se podařilo poměrně snadno vyhodit.

56:58
    Descloux se rychle vrhl po volném puku a přerušil hru.

55:48
    Storhamar má k dispozici krátkou přesilovku 5 na 3, která vzápětí bude pokračovat a bude trvat minutu a půl.

55:41
    Romain Loeffel (Genève-Servette) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

55:17
    Matthew Lombardi (Genève-Servette) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

54:57
    Hokejisté Storhamaru nedokázali udržet útočné pásmo a Servette se podařilo vyhodit.

54:14
    Brankář Descloux je po tvrdém zásahu do masky v pořádku a zápas může pokračovat.

54:06
    Christian Larrivee z pravého křídla skvěle sjel do středu hrací plochy a poté napřáhl k dělové střele, kterou Descloux zastavil maskou!

53:47
    Floren Douay (Genève-Servette) usedl na trestnou lavici a dostal menší trest, 2 minuty vražení na mantinel.

53:44
    Za skóre 5:1 bych byl v dresu Servette unavený také, jednak po fyzické stránky, ale hlavně po té psychické.

53:14
    Hráči obou hokejistů mají ještě stále síly útočit, i když na Servette je znát únava.

52:27
    Zběsilé tempo zápasu může zkrotit akorát přestávka na občerstvení nebo vyloučení, jinak absolutně nic.

52:26
    Zettergren na levém křídle předvedl pěknou zpětnou otočku, po které se rozhodl tvrdě vypálit na přední tyč, Descloux byl ale připraven. A kdyby ne, Zettergrenova střela by zamířila do boční sítě.

51:50
    Riat dostal pěknou přihrávku a u pravé tyče se ocitl na chvíli úplně sám, jenže v rozhodující chvíli mu puk sjel z čepele hole a Ostlund volný puk rychle přikryl lapačkou!

51:38
    Riat dobře clonil před bránou, puk tam ale nezamířil.

51:00
    Reichenberg byl zřejmě tím hráčem, který z levého křídla tvrdě vypálil, jeho následná střela ovšem skončila pouze na mantinelu za Desclouxovou bránou.

50:34
    Hraje se v hodně vysokém tempu, takže přestávka určitě přijde vhod.

50:34
    Douayova střela byla sražena do ochranné sítě a oba týmy si opět odjíždějí na lavičku užít krátkou přestávkou.

50:15
    Domácí hokejisté Storhamaru se dostávali do další šance, ale v hledišti to jen zahučelo.

49:35
    Storhamar vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

48:40
    Descloux se zatočil ve svém brankovišti jako nudle v bandě, ale fantastickou příležitost Storhamaru dokázal zlikvidovat!

48:27
    Reichenberg nemůže pokračovat ve hře, protože jednomu z jeho spoluhráčů bylo odpískáno postavení mimo hru.

48:11
    Hra byla přerušena a domácí fanoušci jsou ve stoje! Storhamar dnes předvádí před svým publikem fantastickou hru.

47:39
    Tvrdá střela, po které Descloux zasahovat nemusel.

47:11
    Storhamar má k dispozici další přesilovku 5 na 3, která bude trvat necelých 40 sekund.

47:11
    Matthew Lombardi (Genève-Servette) dostal menší trest, 2 minuty hra vysokou holí.

47:06
    Storhamar rozjel krásnou kombinační akci, po které jeden z domácích hokejistů pálil těsně vedle pravé tyče.

46:32
    Storhamar dobře brání a zatím nepustil Servette do žádné velké příležitosti.

45:50
    Damien Riat (Genève-Servette) dostal další menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

44:50
    Storhamar je jasně lepší a hráči Servette nevědí, kde jim hlava stojí.

43:50
    Martin Gran vzápětí mohl udeřit, když se na levém křídle protlačil přes obránce před bránu, puk ale za záda Desclouxe v tísni umístit nedokázal!
    Alexander REICHENBERG - 5:1

43:26
    Storhamar Hamar právě vstřelil branku! ALEXANDER REICHENBERG využívá přesilovou hru a zvyšuje na 5:1!! Storhamar rozebral obranu Servette do nejmenšího šroubku a po krásné kombinační akci se střelou z prostoru mezi kruhy pro vhazování prosadil osamocený Alexander Reichenberg, který zamířil přesně mezi Desclouxovy betony. Asistence: Scott Hotham, Christian Larrivee.

43:19
    Storhamar se ve dvojnásobné početní převaze k ničemu nedostal.

42:55
    Storhamar má k dispozici zkrácenou přesilovou hru 5 na 3.

42:29
    Kevin Romy usedl na trestnou lavici. Menší trest, 2 minuty krosček.

42:10
    Servette se i v oslabení dostávalo do slibné šance, naštěstí pro domácí tým ale jeden z domácích hráčů tělem odstavil útočícího hráče, který se na pravém křídle tlačil před bránu.

41:21
    Damien Riat (Genève-Servette) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

41:11
    Larrivee se ocitl ve slibné šanci, jeho pokus ale zastavil skvělým zákrokem Descloux.

40:01

Hráči obou týmů už se vrací zpět na hrací plochu, aby odehráli závěrečnou třetinu dnešního zápasu. Storhamar během třetí třetiny výrazně navýšil skóre a po 40 minutách vede nad Servette 4:1.

Storhamar ve třetí třetině nasázel do sítě soupeře tři góly, když se postupně prosadili Skadsdammen, Gustafsson a Hotham, na jehož gól vzápětí bleskově odpověděl během několika málo sekund Wick. Skóre po druhé třetině. Storhamar 4 Genève-Servette 1.

40:00

39:37
    Storhamaru se podařilo vyhodit přes všechny čáry a vypadá to, že ve druhé třetině už se žádného gólu nedočkáme.

39:00
    Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.

38:28
    Hráči Servette se snažili přejít útočnou modrou čáru, jenže se jim to nepodařilo a byl jim odpískán k radosti domácích fanoušků ofsajd.

38:04
    Patrk Baarhielm (Storhamar) dostal menší trest, 2 minuty držení.

37:18
    Storhamar vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění a vhazovat se bude opět před bránou Ostlunda.

37:05
    Hosté se během minuty dostali k několika střelám, těm však schází přesnost.

36:03
    V Hamaru se rozsypal pytel s góly, z nichž čtyři padly do sítě hostujícího Servette.

35:38
    V hledišti to na chvíli vypadalo jako v divadle. Úplné ticho.
    Jeremy WICK - 4:1

33:52
    Servette právě vstřelil branku!
    JEREMY WICK se ocitl sám před bránou a poté puk uklidil přesně k levé tyči! Ostlund si hlídal přední tyč a nechal na levé straně z pohledu útočícího hráče otevřený prostor, kam Wick po krásné přihrávce z pravého rohu kluziště v podání Gerbera přesně zamířil. Asistence: Roland Gerber, Johan Fransson.

33:44
    Kde jsou ti bookmakeři, kteří favorizovali Servette?
    Scott HOTHAM - 4:0

33:20
    Storhamar Hamar právě vstřelil branku! SCOTT HOTHAM napřáhl od modré čáry ke krásné střele letící těsně nad ledem, která zamířila přesně k levé tyči a Storhamar vede 4:0!! Larrivee na levém křídle odvedl skvělou práci, když si puk prohodil mezi nohama jednoho z protihráčů a poté přihrál přes celou šířku ledové plochy volnému Scottu Hothamovi, který si puk zpracoval a poté zamířil přesně k levé tyči. Asistence: Christian Larrivee.

32:35
    Rozhodčí přerušili hru, aby se hráči obou týmů mohli občerstvit.

32:01
    Puk skončil na zadní síti Desclouxovy brány, hráčům se ho ale ve hře podařilo vydolovat a v zápase se mohlo pokračovat.

31:40
    VHAZOVÁNÍ: Storhamar 22 Servette 18

31:16
    Na počet střel je to poměrně vyrovnané, rozhoduje však skóre a to zatím vyznívá výrazně lépe pro Storhamar.

30:55
    Servette obstřelovalo bránu Storhamaru co to šlo, ale žádná ze střel až na jednu výjimku nezamířila na bránu.

30:25
    Ronnild se vrátil zpět na led a oba týmy hrají v plném počtu.

29:09
    Matt D'Agostini si počkal až mu obránce lehne do naznačené střely a poté tvrdě vypálil, Ostlund ale včas sklapl betony k sobě a puk za svá záda nepustil!

28:25
    Martin Ronnild (Storhamar) dostal menší trest, 2 minuty držení.

28:08
    Jacob Berglund mohl se dostal do samostatného úniku, pod tlakem ale nakonec nedokázal puk zasunout mezi betony Desclouxe!

27:49
    Mathew Lombardi (Genève-Servette) dostal menší trest, 2 minuty držení.

26:59
    Lars Lokken Ostli (Storhamar) dostává menší trest, držení protihráče.
    Hampus GUSTAFSSON - 3:0

26:23
    Storhamar Hamar právě vstřelil branku! HAMPUS GUSTAFSSON bleskově využívá přesilovou hru a posílá Storhamar skvělou tečí do tříbrankového vedení!! Christian Bull tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střelu směřující do levého horního rohu u bližší pravé tyče tečoval Hampus Gustafsson. Asistence: Christian Bull, Jacob Berglund.

26:19
    Daniel Vukovic (Genève-Servette) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

26:19
    Skadsdammen se řítil sám na bránu a byl zahákován! Trestné střílení z toho nebude a jeden z hráčů Servette usedne na trestnou lavici.

25:27
    Jako supi nyní hráči Servette obléhali bránu Storhamaru, Ostlund ale žádnou vážnou příležitost hostujícího týmu řešit nemusel.

23:42
    Storhamar jedovatě vypálil z modré čáry a střela jednoho z jeho hráčů skončila vedle pravého horního rohu.

23:31
    STŘELY: Storhamar 13 Servette 13
    Eirik SKADSDAMMEN - 2:0

22:19
    Storhamar Hamar právě vstřelil branku! EIRIK SKADSDAMMEN rozradostnil domácí fanoušky, když dostal krásnou přihrávku před bránu a z blízkosti propálil brankáře Desclouxe!! Joakim Jensen zkrotil za bránou puk a poté před bránou našel najíždějícího Eirika Skadsdammena, který nejspíš mezi betony propálil brankáře Desclouxe. Asistence: Joakim Jensen, Lars Lokken Ostli.

22:10
    Před Ostundovu bránu směřovala nebezpečná přihrávka z pravého křídla, v hledišti to ale opět jen zahučelo.

21:53
    Descloux měl znovu práci, tentokrát však s nahozením ze středního pásma, se kterým se hravě poradil a přerušil hru.

21:45
    Doscloux se jako žába před pár okamžiky natáhl přes celé brankoviště a vleže nakonec puk zastavil.

21:19
    Hampus Gustafsson dostal z pravého křídla krásnou přihrávku před bránu, z bezprostřední blízkosti ho ale nedokázal poslat za fantastického brankáře Desclouxe!

20:58
    Tommy Pyatt se ocitl v levém kruhu pro vhazování v obrovské šanci, jeho střela ale těsně minula levý horní roh!

20:23
    Ostlund rychle zaklekával, ale nakonec to nebylo potřeba. První střela Servette ve druhé třetině zamířila mimo.

20:16
    Anderson srazil puk do ochranné sítě.

20:01

Hráči obou týmů už jsou zpět na ledové ploše a za potlesku fanoušků se blíží úvodní buly druhé třetiny, do které Storhamar vstupuje s jednobrankovým vedením.
    Hestmann v prvním vzájemném zápase předvedl tři fantastické zákroky a ani Ostlund dnes rozhodně nepředvádí špatný výkon.

Je za námi úvodní třetina, která nabídla na obou stranách velké množství šancí, ale oba brankáři se zaskvěli skvělými zákroky. Zejména hostující Descloux, který ale nakonec šestnáct sekund před koncem první třetiny kapituloval, když ho krásnou střelou do levého horního rohu překonal Alexander Reichenberg. Skóre po první třetině. Storhamar 1 Genève Servette 0.

20:00
    Alexander REICHENBERG - 1:0

19:44
    Storhamar Hamar právě vstřelil branku! ALEXANDER REICHENBERG posílá Storhamar v závěru první třetiny do vedení nádhernou střelou do víka!! Alexander Reichenberg si na pravé straně zažongloval s pukem, poté ho zpracoval a nádhernou tvrdou ránou vymetl pravý horní roh Desclouxovy svatyně.

19:22
    I kdyby Zettergrenova střela prošla na bránu, tak si troufám tvrdit, že by rozvlnila pouze boční síť.

19:08
    Zettergren tvrdě vypálil z levého křídle do prostoru, kde byl připravený pro změnu Descloux, a odjel střídat.

18:42
    Jacquemet se pokoušel na pravém křídle z úhlu dvakrát poslat puk na bránu, oba jeho pokusy ale byly zablokovány.

18:31
    Metthew Lombardi tvrdě vypálil od z levého křídla, jeho střela ale zamířila pouze do výstroje pozorného Ostlunda.

16:55
    Storhamar vyhodil puk přes všechny čáry, byla tam ale teč, takže se pokračovalo ve hře.

16:07
    Storhamar se pokouší posílat z křídel nebezpečné přihrávky před bránu, místo šancí to ale v ochozen vždy pouze zahučí.

15:01
    Oba týmy si vytvořily několik slibných příležitostí, jenže oba brankáři předvádějí v dnešním zápase zatím skvělý výkon.

14:34
    Servette je během posledních několika minut aktivnějším týmem, skóre se však zatím ani na jedné straně neměnilo.

14:17
    STŘELY: Storhamar 5 Servette 10

14:07
    Ostlund zastavil nahození mezi rukou a betonem ve stoje a hra byla přerušena. Následuje další přestávka na občerstvení.

13:54
    Domácí nevyužili přesilovou hru a Pedretti se vrátil zpět na hrací plochu.

13:39
    Storhamar se usadil v útočném pásmu.

13:19
    Nechybělo mnoho a úvodní přesilová hra dnešního zápasu mohla být využita.

12:40
    Descloux vytáhl skvělý zákrok a zastavil nebezpečnou střelu Storhamaru z blízkosti!

12:19
    Nikomu z hráčů Servette se po vyloučení nechtělo na trestnou lavici a ani se není čemu divit. Nakonec to odnesl Pedretti.

12:19
    Hra byla přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

11:53
    Marco Pedretti (Genève Servette) usedl na trestnou lavici, kde odpyká týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

11:53
    Pravice hlavního rozhodčího vylétla nahoru a vypadá to, že se poprvé v zápase bude vylučovat.

11:12
    Ostlund zastavil dlouhé nahození ze středního pásma a poté chtěl rozehrát, nakonec si to ale rychle rozmyslel a raději hru přerušil, protože už se k němu jako vosy sjížděli hráči Servette.

10:44
    Další vyhození hostů, tentokrát však puk nemá takovou rychlost a Storhamar musí hrát.

10:32
    Zakázané uvolnění v podání hráčů Servette a hra se stěhuje před brankáře Desclouxe.

10:23
    Zatím sledujeme velmi pohledné utkání.

09:49
    Vukovic to zřejmě byl, kdo před pár okamžiky před přerušením hry nebezpečně pálil z blízkosti po ledě, Ostlund si ale připsal skvělý zákrok a jeho střelu levým betonem vyrazil do rohu kluziště!

09:22
    Goran Bezina před pár okamžiky předvedl v útočném skvělou práci, když přišpendlil svého protihráče na mantinel a uvolnil tak prostor svým spoluhráčům.

09:03
    Jeden z hostujících hráčů nyní nebezpečně vypálil od mantinelu z ostrého úhlu a jeho střela skončila na boční síti.

08:32
    Vukovicovo nahození od modré čáry skončilo za bránou.

07:55
    Storhamar dobře brání a pokud se nepletu, tak hosty pustil zatím k jedné střele, která navíc zamířila mimo.

07:21
    Hráči Servette dvakrát nahazovali puk na Ostlundovu bránu, ani v jednom případě na něj však nahození neprošlo.

07:09
    Ostlund přerušil hru poté, co nahozený puk ukryl v lapačce. Následuje přestávka, během které mohou hráči doplnit tekutiny.

06:49
    Upřímně nechápu, proč bookmakeři sázkových kanceláři favorizují Servette. Podle mě je favoritem Storhamar, ale barák bych na to samozřejmě nevsadil.

06:23
    Nebýt Desclouxe, mohli hosté prohrávat už o tři branky.

05:30
    Eirik Skadsdammen se ocitl v obrovské šanci, když ho přesnou přihrávkou z pravého křídla našel osamoceného před bránou Christian Larrivee, Descloux se ale opět překonat nenechal a levým betonem jeho dorážku z bezprostřední blízkosti zastavil! Fantastický zákrok.

05:24
    Servette se vzápětí dostalo ke střele,ta ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

04:46
    Storhamar je v úvodu zápasu aktivnější. Servette pouze nahazuje puky do útočné třetiny a příliš nekombinuje.

04:16
    Goran Bezina byl nejspíš tím hráčem, který byl příliš brzo v útočném pásmu a hostům bylo odpískáno postavení mimo hru.

03:41
    Servette nahodilo puk do útočné třetiny a jeden z jeho hráčů se pokusil z ostrého úhlu nahodit puk před bránu, nakonec z toho ale žádná nebezpečná situace nevznikla.

03:13
    To byla obrovská šance, domácí ji však nevyužili, takže pokračujeme za bezbrankového stavu.

02:46
    Scott Hotman dostal nádhernou přihrávku na modrou čáru a poté se úplně sám ocitl před brankářem Deslouxem, ten však jeho samostatný nájezd zlikvidoval a jeho střelu do levého horního rohu za svá záda fantastickým zákrokem nepustil!

02:16
    STŘELY: Storhamar 3 Servette 0

01:55
    Storhamar vyhrál vhazování a okamžitě napálil od modré čáry puk na hostující bránu, Descloux měl zacloněný výhled a měl co dělat, aby si s nepříjemnou střelou poradil!

01:46
    Mercierovi se nelíbilo, jak jeho protihráči nepříjemně atakovali Desclouxe, a vydal se je umravnit.

01:39
    Vzápětí byl pískán ofsajd. Tentokrát na hostující straně.

01:31
    Hosté ze Švýcarska si nekomplikovali situaci a jednoduše o mantinel poslali puk ze středního pásma do útočné třetiny.

00:55
    Storhamar nepříjemně nahazoval puk před bránu z levé strany, bohužel pro domácí před Desclouxovou svatyní nebyl žádný z hráčů v modrém.

00:12
    Na opačné straně ledové plochy se nedostali do šance ani domácí, protože jeden z hráčů Storhamaru se ocitl v postavení mimo hru.

00:01
    Úvodní buly zápasu vyhráli hosté Servette a mohli se vydat směrem vpřed, jejich akci ale zhatila nepřesná přihrávka do útočného pásma.

00:01

V nádherné hale Hamar OL-Amfi zhasla světla a na kostce nad ledem se nyní objevují sestavy obou týmů. Hráči mezi plameny vyběhávají na ledovou plochu a zápas mezi Storhamarem a Servette bude moci za pár okamžiků začít! Mírným favoritem zápasu je Genève.

Storhamar Hockey Hamar: Ostlund (Hestmann) – Andersson, Hotham – de la Rose, Bull – Baarnhielm, Lokken Ostli – Langdalen, Eikrem Haugen – Larrivee, Jensen, Skadsdammen – Gustafsson, Reichenberg, Berglund – Zettergren, Huse, Gran – Hesbraten, Ronnild.

Genève-Servette HC: Descloux (Mayer) – Vukovic, Mercier – Loeffel, Bezina – Antonietti, Fransson – Jacquemet, Chuard – Pedretti, D'Agostini, Lombardi – Rod, Pyatt, Riat – Kast, Wick, Gerber – Romy, Douay, Rubin.

Rozhodčí: Wolmer Edqvist, Gustav Solem Per – Jon Kilian, Alex Waldejier.
    V Hamar OL-Amfi už je vše přichystáno, čeká se jen na hráče.

Servette prožilo úplně opačný vstup do CHL než Storhamar a v úvodním zápase z jeho ledu odjela HC Sparta Praha s těsnou porážkou 4:3. Pokud by domácí hokejisté zvládli oplatit Storhamaru prohru z prvního vzájemného duelu, v posledním zápase základní skupiny M by s českým zástupcem svedli přímý boj o druhé postupové místo. Storhamar v případě výhry může slavit postup z prvního místa.

Norský Storhamar se po třech zápasech nachází se šesti body na čele skupiny M a postup do další fáze už má prakticky jistý. Storhamar sice vstoupil do Champions Hockey League porážkou s českým zástupcem HC Sparta Praha, vzápětí ale svému soupeři prohru o platil v pražské Tipsport Aréně a v dosavadním posledním odehraném střetnutí zvítězil 3:0 na ledě dnešního soupeře Genève Servette.

Hokejisté Storhamaru ve čtvrtek večer přivítají na svém ledě Servette, proti němuž se budou v posledním zápase skupinové fáze CHL snažit potvrdit postup z prvního místa. Hokejovým večerem z haly Hamar OL-Amfi Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Reichenberg, 23. Skadsdammen (Jensen, Lokken Ostli), 27. Gustafsson (Bull, Berglund), 34. Hotham (Larrivee), 44. Reichenberg (Hotham, Larrivee) – 34. Wick (Gerber, Fransson)

Rozhodčí: Wolmer Edqvist, Gustav Solem Per – Jon Kilian, Alex Waldejier