Liberec – Nitra 2:0 (kon.) | IFK Helsinky – Linköping 1:2 (kon.) | TPS – Düsseldorf 1:2 (0:1 po s.n.)
JYP – Frölunda 1:4 (kon.) | Košice – EC-KAC 2:1 (3:0 po s.n.) | SønderjyskE – HV71 1:2 (kon.)
Stavanger – Kuopio 3:0 (kon.) | Storhamar – Ženeva 5:1 (kon.) | Ingolstadt – Växjö 5:3 (kon.)
Krefeld – Vienna Capitals 5:6 (kon.) | Färjestad – Pardubice 4:3 (po pr.)
Krefeld Pinguine
5:6 (2:3, 3:1, 0:2)
spusu Vienna Capitals
Čtvrtek 03.09.2015, 19:30 • König Palast • Hokejová Liga mistrů • Skupina 10

49:45
    Supis zastavil unikajícího soupeře a je vyloučen za hákování.

46:39
    Dzieduszcki odchází na trestnou lavici za hákování.

41:32
    Krefeldu hraje do karet i nedisciplinovanost Whitmora. Ten dopřává domácím přesilovou hru.

37:53
    Andreas Driendl atakoval soupeře u mantinelu krosčekem, za což odchází na trestnou lavici.

30:52
    Přesilovka vypršela rychle. Za držení hole je totiž vyloučen Schymainski.

30:04
    Krefeld si zahraje přesilovku! Za děsivý zákrok na Piettu si jde odpočinout Fischer. Přesilovka bude trvat pět minut.

29:35
    Za stejný počin si odchází sednout i Mieszkowski.

29:35
    Peter se pustil do bitky a odchází na trestnou lavici.

26:29
    Domácí si navíc zahrají přesilovku. Zmar Vídně potvrdil svým zákrokem Nodl.

23:33
    Hosté si zahrají další přesilovku. Za nedovolené bránění si posedí Collins.

18:56
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3. Na trestnou lavici odejde za krosček Lakos.

17:54
    Za držení si jde na dvě minuty sednout Ferland. Domácí mají možnost k vyrovnání.

13:13
    Bishop nedovoleně zastavil Lakose v dobré šanci a rozhodčí jej posílá na dvouminutový odpočinek.

02:40
    Hosté si zahrají první přesilovku. Hosté hráli v šesti.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 4. Pietta (Fischer), 13. Hauner, 24. Pietta, 26. Schimanskyi (Pietta), 36. Hauner (Driendl, Fischer) – 5. Whitmore (Rotter), 7. Milam (Hartl), 10. Sharp (Nodl, Bois), 39. Peter (Gamache, Pretnar), 44. Gamache (Mclean, Milam), 52. Whitmore (Dzieduszcki, Milam)

Krefeld Pinguine: Duba ( 10´Klein) – Sonnenburg, Hanusch, Fischer, St-Pierre (A), Supis, Mebus – Bishop, Collins, Schymainski (A) – Eriksson, Koziol, Pietta (C,) – Driendl, Vasiljevs, Hauner – Kretschmann, Hagos, Mieszkowski.
    spusu Vienna Capitals: Lawson (Kickert) – Iberer, Milam, Lakos, Fraser, Pretnar, Klimbacher, Peter – Bois (A), Sharp, Nodl – McLean, Ferland, Gamache – Rotter (A), Whitmore, Dzieduszycki – Schiechl, Grosslercher, Fischer – Hartl

Rozhodčí: Boman (Fin), Schukies – Seeßle, Berger (GER)