Kometa Brno – Letňany 9:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (2:2, 1:0, 0:1 - 0:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 03.09.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 1. kolo

57:20
    Hrubost! Tak zní verdikt rozhodčího Kostourka, který v tento čas posílá na trestnou lavici Kryštofa Hrabíka. Nutno uznat, že chvíli před tímto zákrokem došlo k poměrně rozporuplnému zákroku ze strany domácích.

54:14
    Davídek (KVA) šel do souboje až moc rychle a soupeře podrazil, za to jsou jasné dvě minuty. To není pro domácí moc dobré v tuto chvíli, hosté mohou udělat důležitý krok k zisku tří bodů.

48:33
    Je tu ale další šance pro domácí, jak si vzít své vedení zpět. Za faul loktem si odsedí dvě minuty Tadeáš Pejchal (KLA).

42:48
    Vojtěch Svoboda přišpendlil na mantinel jednoho z domácích a rozhodčí mu za to uděluje dvouminutový plus osobní trest – zásah do oblasti hlavy a krku.

33:24
    Adam Kubík (KLA) dojížděl kotouč nahozený na Grančarova a snažil se ho hrát, přitom ale domácí brankáře sekl. Rozhodčí Kostourek mu za to uděluje dvouminutový trest.

30:28
    Následně z celé akce vzešlo vyloučení Ondřeje Pajka (KVA) – nedovolené bránění.

07:46
    Milan Davídek (KVA) na dvě minuty oslabí svůj celek, obdržel totiž trest za hákování.

01:52
    Za sekání odjíždí na trestnou lavici Daniel Kouba (KLA).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 6. Horký (Davídek, Hotěk), 7. Slabý (Bečka), 23. Bečka (Slabý, Prošek) – 7. Zelingr (Kučera), 10. Kubík (Řepka, Šíma), 45. Kučera (Kučera, Blažek), rozh. náj. Kalaj