Poprad – Žilina 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 1:1 (kon.) | K. Vary – Litoměřice 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:8 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:0 (kon.)

59:56
    Lvi to už nestihnou, další těsná prohra.

59:47
    Medřického sestřelil nechtěně holí do obličeje Barták, jde si sednout na dvě minuty.

59:47
    Oddechový čas pro domácí.

59:20
    Lvi hrají v šesti bez gólmana!

58:41
    Tobola to zkusil také z dálky, Máj opět vykop puk do rohu. S nepříliš rychlou střelou měl ale velké problémy.

58:20
    Žihadla už se nikam neženou, zkoušejí to na Šurého jen z dálky.

55:08
    Směřička pálil od modré z první, tvrdá rána jen vyprášila betony Máje.

54:35
    Břeclavané jezdí bez puku na hokejce. To Horký se prokroužil až před Šurého, ale gólman Lvů i jeho střelu chytá.

53:34
    Barták spálil před Šurým další stoprocentní šanci, když mu domácí obránci namazali. Pak se pustil do krátké výměny názorů s Medřickým. Bez vyloučení.

51:57
    Barták se tlačil před Šurého, ten chvíli netušil, kde je puk, ale měl ho ve výstroji a dorážení hostí bylo marné.

51:06
    Lvi už jsou kompletní a znovu dotírají na Máje. Dittichova střela ale do sítě neprošla.

50:41

48:35
    Medřický se natáhl na led, aby vypíchl puk unikajícímu Lupačovi. Hodně se diví výroku sudího (pád pod nohy), protože hostující útočník přes něj vyloženě přepadl, i když měl dost času uhnout.

47:50
    Miklíkovu střelu krásně tečoval Nováček, k vyrovnání scházely centimetry.

46:47
    Brankář Máj podrazil Medřického, který sám z mezikruží nepochopitelně nevystřelil, ale chtěl obkroužit bránu Žihadel.

45:32
    Teď skoro půl minuty tlačí hosté, Šurý s obránci nedokázali dlouho vyhodit puk od své brány.

45:04
    Buhaj se prokličkoval před Máje, ale zavěěsit nedokázal.

Martin Daneš

Branky a nahrávky: 5. Fusek (Nováček), 36. Tobola (Miklík, Nováček), 37. Vaculín (Dittrich, Červenka) – 2. Trojan (Račický), 15. Trojan, 17. Lupač (Horký), 21. Krutiš

HC Lvi Fosfa Břeclav: Bača (Šurý) – Miklík, Směřička, Dittrich, Zítka, Novák, Vlček – Nováček, Tobola, Červenka (C), Flora, Fusek, Vaculín, Medřický, Průdek, Zháňal (A), Buhaj
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Máj (Šťastný) – Peroutka, Randa, Sobotka, Latner, Sechovec, Forman – Krutiš, L. Havel, Pěška, Mikeš, Matějka, Barták, Račický, Trojan, Lupač, Vlašín, Horký

Rozhodčí: Maťašovský – Sofka, Slavka