Zlín – Vsetín 10:1 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Vítkovice – Poruba 4:2 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 6:8 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:6 (kon.)
Olomouc – Havířov 1:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Třinec – Opava 11:0 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 3:0 (kon.)
Berani Zlín
10:1 (3:1, 2:0, 5:0)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 04.09.2015, 15:00Extraliga staršího dorostu • 1. kolo

Atraktivní zápas, ve kterém bylo k vidění hned jedenáct branek, je za námi. Domácí zaslouženě berou tři body, přestože výsledek úplně neodpovídá rozložení sil a je k hostům poměrně nemilosrdný. Hattrick za pouhých osm minut zaznamenal zlínský Jan Václavek. (14:59:22)

58:56
    Pařízek ještě napadá a kotouč zůstává u mantinelu za Odložilíkem.

58:28
    Sirota sebral kotouč a s Padrnosem si vyměnil ve vlastním pásmu několik přihrávek.

57:56
    Dopředu jdou i Vsetínští, ale obrana Zlína odolává.

56:51
    Domácí se sami vyhnali z útočné třetiny, na kotouči ale zůstávají.

56:14
    Zlín právě vstřelil branku!
    Nepopulární desítka je nakonec zkompletována. První zlínská řada si dnes neodpustí jedinou šanci ke skórování. Hattrick v jediné třetině se povedl JANU VÁCLAVKOVI. Asistence: Vojtěch Krejčiřík, Martin Padrnos.

55:28
    V samém závěru přesilovky Zlín skóruje podeváté. Také JAN VÁCLAVEK bude mít dnes na svém kontě minimálně dvě branky. Asistence: Filip Chytil.

53:28
    Síly se na vteřinu vyrovnají a potom začne zlínská přesilovka. Menším trestem byl oceněn zákrok Koňaříka.

51:29
    Do oslabení jde Zlín, Kotek si odpyká dvě minuty za napadení.

50:13
    Rozhodně se nedá říci, že by se zápas dohrával. Ani jeden z týmů nepůsobí odevzdaně či unaveně. Divácky je utkání atraktivní.

48:12
    Je tu další branka beranů v přesilovce. Opět zaúřadovala první lajna, tentokrát byl na konci krátkého ťukesu JAN VÁCLAVEK. Asistence: Vojtěch Krejčiřík, Jakub Sirota.

47:59
    Ondřej Kollár si odpyká trest za nedovolené bránění.

45:21
    FILIP CHYTIL přidává svou druhou branku v zápase a zvyšuje už na 7:1. Asistence: Jan Václavek.

44:45
    Snížit mohl hostující Dubnický, když zachytil vyhození ševců z obranné třetiny, ale Budil mu obětavě padl do zamýšlené střely.

43:44
    Tak domácí už zaznamenali branku ve všech herních situacích. Po typické zlínské kombinaci se prosadil DANIEL KOWALCZYK, který za Machače uklidil přesnou přihrávku Štěpána Fryšary. Asistence: Štěpán Fryšara, Jakub Jenáček.

43:31
    Sirotovu střelu má Machač ve výstroji, i když si tím dlouho nebyl jistý.

43:00
    Zlín rozehrává další přesilovku a dlouze kombinuje. Prolomí tentokrát přesilovkové trápení?

42:30
    Patrik Augustin je vyloučen za hrubost na dvě minuty.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 8. Krejčiřík (Chytil, Václavek), 16. Dlabaja (Kowalczyk, Fryšara), 20. Mikulec (Dvořáček, Budil), 25. Krejčiřík (Chytil), 30. Chytil (Padrnos), 44. Kowalczyk (Fryšara, Jenáček), 46. Chytil (Václavek), 49. Václavek (Krejčiřík, Sirota), 56. Václavek (Chytil), 57. Václavek (Krejčiřík, Padrnos) – 15. M. Weintritt (Dubnický)

Berani Zlín: Odložilík (Šimonů) – Padrnos, Sirota, Gába, Jenáček, Budil, Marek, Fridrich – Fryšara, Václavek, Mikulec, Chytil, Kočica. Dvořáček, Krejčiřík, Kotek, Kenša, Dlabaja, Kowalczyk.
    VHK ROBE Vsetín: Machač (Herman) – Pařízek, Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Augustin, Richter – Dostál, Koňařík, Hrňa, Dubnický, Weintritt M., Čechmánek, Sušeň, Humplík, Kovář, Vilém.

Rozhodčí: Obadal – Topič, Simkovič