Poprad – Žilina 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 1:1 (kon.) | K. Vary – Litoměřice 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:8 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:0 (kon.)
Jindř. Hradec – Písek 3:6 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Pátek 04.09.2015, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • Přípravné zápasy

5 + dokonce dostává hostující Pavlů za napadení. (20:23:44)

59:44
    Hosté vyhazují.

59:07
    Hosté jdou do tří. Vyloučen Zeman dvě minuty zdržování hry.

58:34
    Hosté vyloučeni. Peřina dostává dvě minuty nedovolené bránění.

57:46

56:55
    Domácí vyhazují.

56:29
    Šouravý puk ukryl Jelínek ve své lapačce.

55:46
    Domácí jdou do tří. Vyloučen Klement dvě minuty za napadení.

54:50
    Domácí opět vyhazují.

54:10
    Tvrdou střelu Tondra ukryl Jelínek do své výstroje.

54:00

53:13
    S tečovanou střelou neměl Jelínek žádné potíže.

52:04
    Na straně domácích další vyloučení. Kadavý pět minut + do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

50:50
    Na ledě se začíná jiskřit. Vyloučení na obou stranách. Klement 2+2 za hrubost a sekání, Pilař dvě minuty za hrubost a Šír dvě minuty za nedovolené bránění.

50:31
    Vyloučení do konce utkání vyfasoval hostující Abrahám za naražení ze zadu.

50:23
    Vyloučení na obou stranách. Domácí Mrňa a hostující Pavlů dostávají oba dvě minuty. Domácí nedovolené bránění a hosté hrubost.

50:06

49:17
    Domácí jdou také do čtyř. Jirků dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 9. Maďar (Jirků, Urban), 23. Šťastný (Urban, Maďar), 29. Lenoch (Mrňa, Beneš), 38. Urban (Jirků), 39. Lenoch (Filip), 45. Oppelt (Šimoníček)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Beneš, Lenoch, Klement, deCarvalho, Kadavý, Jebavý, Erban – Mrňa, Filip (C), Šťastný, Oppelt, Šimoníček, Bláha (A), Jirků (A), Urban, Marks, Krsek, Maďar
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abrahám – Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Demel (C), Homolka, Mulač, Brokeš, Frk, Šír, Peřina

Rozhodčí: Veselý – Šmika, Machač