Pátek 04.09.2015, 12:00Hokejová Liga mistrů

Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a u dalších sportovních přenosu se těším na počtenou. (22:29:57)

17:30 HC Vítkovice Steel – HK Něman Grodno 3:1
    19:30 Grenoble Brûleurs de Loups – Espoo Blues 2:1
    19:45 Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey 4:3
    19:45 ZSC Lions – Eisbären Berlin 3:2
    20:00 Djurgårdens IF – EV Zug 5:3

22:27
    Djurgårdens necelou minutu před koncem zvýšili své vedení střelou do prázdné brány, když Zug zkoušel hru v šesti mužích už dvě a půl minuty před koncem. Jenže hosté ani ve třetím utkání nebodovali a do play off již dozajista nepostoupí a skončí ve své skupině poslední.

Djurgårdens IF – EV Zug 5:3
    Branky a nahrávky:
    5. Rundqvist (Hultström), 7. Ollas-Mattsson (Ljungh), 21. Ljungh (Press), 27. Fälström (Sörensen), 60. Eriksson (Sörensen) – 6. Immonen (Bouchard), 15. Sondell (Bouchard), 28. Martschini
    Čtyři zápasy - čtyři výhry! Úžasná bilance týmu ZSC!

Fribourg se loučí s Ligou mistrů výhrou!

22:14
    Hokejisté ZSC Lions ovládli svou skupiny se stoprocentní úspěšností, dnes večer vyhráli i čtvrtý zápas. Se ziskem dvanácti bodů se řadí k nejlepším týmům základních skupin.

ZSC Lions – Eisbären Berlin 3:2
    10. Herzog (Shannon, Seger), 23. Shannon (Cunti, Bergeron), 27. Blindenbacher (Nilsson, Cunti) – 4. Tallackson, 55. Talbot (Mueller)

22:13
    Hokejisté Fribourgu zvítězili ve svém posledním vystoupení v letošním ročníku v Lize mistrů, v níž končí se ziskem čtyř bodů. Lulea se dlouho držela v boji o vítězství, ale jejih odpor byl zlomen brankou Pouliota.

Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey 4:3
    9. Salminen (Rathgeb), 28. Bykov, 40. Sprunger, 47. Pouliot – 5. Sandstrom (Oskarsson, Harju), 35. Micflikier (Rajala, Sandstrom), 45. Cehlárik

21:59
    Gól! ZSC Lions – Eisbären Berlin 3:2!
    Eisbären vykřesává jiskřičku naděje! Julian Talbot snižuje na 2:3, který se dostal do přečíslení společně s Muellerem.
    Ohlasy po zápase Vítkovic.

První vítězství francouzského týmu v Champions League!

21:51
    Grenoble sice zvítězil na domácím ledě nad týmem Espoo Blues, ani ta však jejich týmu nepomohla a v Lize mistrů končí na posledním, třetím, místě.

Grenoble Brûleurs de Loups – Espoo Blues 2:1
    10. Tartari (Baylacq, Kalus), 25. Bisaillon (Chouinard, Thinel) – 3. Rantakari (Makkonen)

21:36
    Gól! Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey 4:3!
    Radost týmu Lulea příliš dlouho nevydržela! Domácí si berou zpět ztracené vedení po brance Marca-Antoineho Pouliota, který se trefil do levého horního rohu.

21:31
    Gól! Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey 3:3!
    Ve Fribourgu máme srovnáno! Hosté se prosazují po gólu Petera Cihlárika.

21:10
    Gól! Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey 3:2!
    Fribourg se v samém závěru druhé třetiny vrací do vedení! Julien Sprunger je šťastným střelcem.

Gól! Djurgårdens IF – EV Zug 4:3!
    Dvě rychlé branky za sebou padly také ve Švédsku! Domácí napřed využili přesilovku po brance Alexandera Fälströma, ale o necelou minutu později opět snižuje Lino Martschini.
    Grenoble vede po dvou třetinách nad Espoo 2:1!

21:00
    Gól! Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey 2:2!
    Fribourg přichází ve 35. minutě o vedení, Jacob Micflikier dostal přihrávku před branku a úspěšně překonává brankáře domácích.

20:57
    Gól! Djurgårdens IF – EV Zug 3:2!
    Domácí zkraje druhé třetiny využívají přesilovou hru – Markus Ljungh se uvolnil před brakou, dostal přihrávku a trefil odkrytou klec.

20:47
    Gól! ZSC Lions – Eisbären Berlin 3:1!
    A další střelecký úspěch Curychu! Ve 27. minutě zvyšuje na 3:1 Severin Blindenbacher!

20:47
    Gól! ZSC Lions – Eisbären Berlin 2:1!
    ZSC se ujímají vedení, když využívají svou druhou přesilovou hru. Luca Cunti uvolnil Ryana Shannona, před kterým zela prázdná klec.

Gól! Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey 2:1!
    Fribourg brankou Andreje Bykova získává vedení!
    Menší šarvátka mezi hokejisty ZSC a Eisbärenu.

20:32
    Gól! Djurgårdens IF – EV Zug 2:2!
    Švýcarský Zug srovnává krok se svými soupeři! Daří se to Danielu Sondellovi!

Gól! Grenoble Brûleurs de Loups – Espoo Blues 2:1!
    Sebastien Bisaillon dostal přesnou přihrávku na levý kruh, odkud pálí z voleje a trefuje se za záda hostujícího brankáře.

20:18
    Gól! Djurgårdens IF – EV Zug 2:1!
    Ve švédském Djurgårdenu se rozhodli, že diváky na tribunách zahřejí několika rychlými góly! Přesilovku využil v páté minutě domácí David Rundqvist! Na jeho branku však vyrovnávací trefou po pouhých 35 vteřinách zareagoval Jarkko Immonen. A neuběhlo ani víc jak minuta od další branky. Domácí zpět do vedení poslal Adam Ollas-Mattsson.

20:07
    Gól! ZSC Lions – Eisbären Berlin 1:1!
    ZSC srovnává! Rovněž po využité přesilovce, v níž se prosadil po přihrávce Shannona Fabrice Herzog.

20:02
    Gól! ZSC Lions – Eisbären Berlin 0:1!
    Eisbären Berlín se v Curychu ujímá vedení! V přesilovce se podařilo Barry Tallacksonovi proměnit svou střílenou přihrávku díky odrazu kotouče od obránce soupeře.

Gól! Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey 1:1!
    Ve Fribourgu je to 1:1! Úvodní gól vstřelili hosté, konkrétně Jan Sandstrom v páté minutě. V deváté minutě srovnal stav Sakari Salminen.

20:00

Zápas mezi Djurgardenem a Zugem pro Vás komentuje Vendula Zdražilová!

Vítkovice si zahrají o první místo ve skupině s Mannheimem.

19:53
    Gól! Grenoble Brûleurs de Loups – Espoo Blues 1:1!
    A je srovnáno! Po závaru před brankovištěm hostů se puk dostal ke CHRISTOPHU TARTARIMU, ten vystřelil z úhlu a puk se dokutálel až za brankovou čáru.

19:48
    Dlouho trvalo, než Vítkovice našly recept na běloruský obranný val, ale když už se to podařilo, vypracovaly si náskok, se kterým již dotáhly zápas do vítězného konce. Vítkovice si navíc zajistily postup do play off.

HC Vítkovice Steel – HK Něman Grodno 3:1
    35. Strapáč (Kucsera), 43. Olesz (Strapáč, Zdráhal), 45. Szturc (Štencel, Strapáč) – 58. Boyarchuk (Lisichkin, Bozhko)

19:41
    Gól! HC Vítkovice Steel – HK Něman Grodno 3:1!
    Branka Grodna přichází asi pozdě, ale přeci. Bojarčuk je šťastným střelcem v 58. minutě.

19:40
    Gól! Grenoble Brûleurs de Loups – Espoo Blues 0:1!
    Espoo využívá přesilovku! Po kombinaci se dostal puk na modrou čáru, odkud poslal nechytatelnou bombu OTSO RANTAKARI. Jeho tvrdá rána prostřelila vše, co ji stálo v cestě.

19:34

Čekají nás další tři zápasy:
    19:30 Grenoble Brûleurs de Loups – Espoo Blues – komentuje Aleš Pur.
    19:45 Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey – komentuje Alan Šrámek.
    19:45 ZSC Lions – Eisbären Berlin – komentuje Adam Lacek.

19:21
    Gól! HC Vítkovice Steel – HK Něman Grodno 3:0!
    Třetí gól napřed uznán nebyl, protože dle videa nebyl regulérní, ale hned vzápětí přeci jen třetí vítkovický gól padá do branky! Střílí ho Roman Szturc.
    V 19:45 začne i zápas mezi Fribourgem a Luleou.

19:18
    Gól! HC Vítkovice Steel – HK Něman Grodno 2:0!
    A je to již o dva góly! Strápáč přihrál rozjetému Oleszovi, který zvyšuje vedení!
    Rozehrávka před zápasem vrcholí.

Fanoušci Grodna ženou své borce za úspěchem, prozatím marně.

Poslední desítky minut schází do začátku zápasu Grenoblu a Espoo.

18:53
    Gól! HC Vítkovice Steel – HK Něman Grodno 1:0!
    Kucsera si najel s pukem podél mantinelu do poloviny třetiny Grodna, odkud poslal svižnou přihrávku do mezikruží Petru Strapáčovi, který posílá domácí do vedení!
    Fanoušci Blues ve Francii.

18:08
    Po první třetině se ve Vítkovicích hraje stále bez branek.

17:45
    Necelých deset minut hry uběhlo na zápase Vítkovic proti Grodnu, branku jsme doposud neviděli. Vítkovice nevyužili přesilovou hru.

17:19

Úvodní zápas dnešního programu Ligy mistrů, Vítkovice – Grodno, pro Vás v podrobném on-line přenosu přiblíží Tomáš Matoušek.

Rozbruslení před zápasem ve Vítkovicích.

Warm Up je základ #VITvGRO #CHL

Fotka zveřejněná uživatelem HC VÍTKOVICE STEEL (@hcvitkovice),

Eisbären se připravuje na večerní duel.

Sestava Vítkovic na zápas proti Grodnu.

Sestava Vítkovic #VITvGRO #CHLKantor – Kudělka, Štencel, Štich, Sloboda, Čerešňák, Pastor, L. Kovář – Szturc, Strapáč,...

Posted by HC VÍTKOVICE STEEL on 4. září 2015

16:04
    Do začátku zápasu ve Vítkovicích již zbývá méně než 90 minut! Zajistí si domácí pozici v play off?
    Ženeva se hlásí z Prahy!

Při čekání na začátek dnešního programu můžeme zkrátit chvíli prohlídkou snímků ze včerejšího hracího dne.

13:31
    20:00 Djurgårdens IF – EV Zug
    V posledním dnešním utkání si švýcarský Zug zahraje na ledě Djurgardenu o naději na postup do další fáze. Po dvou zápasech mají Zug 0 bodů, bídné skóre 2:10 a na kontě domácí porážku s Djurgardenem 2:3 (+ domácí porážku s Tapparou 0:7). Djurgarden v případě, že uhraje bod, získá definitivu ohledně postupu do play off a případný tříbodový zisk by je dokonce poslal průběžně do vedení ve skupině. Zug však hraje o všechno.

Průběžná tabulka skupiny 2:
    1. Tappara 7
    2. Djurgarden 5
    3. Zug 0

13:28
    19:45 ZSC Lions – Eisbären Berlin
    ZSC Curych doposud doslova dominuje skupině 16! Po třech zápasech má 9 bodů a skóre 17:8. Jistý postup do play off i jisté první místo ve skupině. Svou formu budou chtít potvrdit i v utkání s německým Eisbärenem, kterému dva týdny zpět nadělili výprask 6:3 na jejich ledě a nyní v domácím prostředí budou opět plnit roli jasných favoritů.

Průběžná tabulka skupiny 16:
    1. ZSC Zürich 9
    2. Eisbären 3
    3. Gap 0

13:24
    19:45 Fribourg-Gottéron – Luleå Hockey
    Stejně, jako má Luleä jistý postup do play off, tak má švýcarský Fribourg jistotu toho, že po dnešním zápase v letošním ročníku Ligy mistrů končí. S pouhým jedním bodem na kontě se pokusí dnes doma zakončit své učinkování ve skupině LM se ctí a pokusit se domácího prostředí využít k bodovému zisku podobně jako hned na úvod, kdy okradl o bod Lukko Raumu. Minulý týden Luleä doma Fribourg porazila 4:2.

Průběžná tabulka skupiny 11:
    1. Luleä 6
    2. Lukko R. 5
    3. Fribourg 1

13:21
    19:30 Grenoble Brûleurs de Loups – Espoo Blues
    Finské Espoo má již prakticky jistý postup do play off, k definitivě však potřebuje dnes uhrát bod, ale na ledě francouzského Grenoblu se v podstatě s ničím jiným nepočítá. Největší outsider skupiny prohrál všechny tři zápasy včetně duelu s Espoo, které doma nad francouzským soupeřem vyhrálo 4:2 a dnes bude chtít tuto výhru potvrdit.

Průběžná tabulka skupiny 6:
    1. Litvínov 9
    2. Espoo 3
    3. Grenoble 0

17:30 HC Vítkovice Steel – HK Něman Grodno
    Vítkovice dnes přivítají na svém ledě běloruský Něman Grodno v přímém souboji o postup do play off. Ve prospěch Vítkovic hovoří nejen domácí prostředí, ale zejména výsledek z Běloruska, kde Grodno padlo 0:2. Vítkovice sice mají ještě k dobru utkání s Mannheimem, ale připadná porážka s Grodnem by hodně zkomplikovala cestu do vyřazovacích bojů. Vítkovicím navíc stačí jakákoliv výhra, mohou tedy využít otevřenější obrany soupeře.

Průběžná tabulka skupiny 9:
    1. Mannheim 6
    2. Vítkovice 3
    3. Grodno 3
    Bitva o play off započne ve Vítkovicích v 17:30!

Dopolední trénink stihli i hráči Berlína.

Přeji hezké páteční poledne. I dnes náš čeká tradiční souhrnný on-line přenos z dění v hokejové Lize mistrů, oproti včerejšímu dni nás však tentokrát čeká "pouze" pětice zápasů, z nichž českého a slovenského fanouška budou asi nejvíce zajímat Vítkovice, které na domácím ledě přivítají Něman Grodno.
    Hokejisté Espoo Blues zkoušejí francouzský led.