Gruzie – Skotsko | 1:0 (kon.) | | | Německo – Polsko | 3:1 (kon.) | | | Gibraltar – Irsko | 0:4 (kon.) |
Faerské ostrovy – Sev. Irsko | 1:3 (kon.) | | | Řecko – Finsko | 0:1 (kon.) | | | Maďarsko – Rumunsko | 0:0 (kon.) |
Dánsko – Albánie | 0:0 (kon.) | | | Srbsko – Arménie | 2:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Vlašim | 3:0 (kon.) |
Moldavsko – Černá Hora | 1:0 (kon.) | | | Ázerbájdžán – Rakousko | 0:2 (kon.) | | | Lotyšsko – Belgie | 0:2 (kon.) |
Finsko – Rusko | 2:0 (kon.) | | | Česko – Malta | 4:1 (kon.) | | | Slovinsko – Litva | 3:0 (kon.) |
Lucembursko – Wales | 1:3 (kon.) | | | Nizozemsko – Kypr | 4:0 (kon.) | | | Rumunsko – Bulharsko | 0:2 (kon.) |
Jablonec – Liberec | 2:4 (kon.) | | | Jihlava – Brno | 1:2 (kon.) |
Karviná – Slovácko | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 3:2 (kon.) |
Znojmo – Brno | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Skalica | 4:0 (kon.) | | | Trnava – Marseille | 0:1 (kon.) |
Portugalsko – Francie | 0:1 (kon.) |
Blansko – SK Bystřice n/P | 1:1 (kon.) |
konec
Moldavsko
1:0
(1:0)
Černá Hora
Viktor Polok
Branky:
31. Spătaru
Rozhodčí: Laurent Kopriwa (LUX) – Joaquim Da Silva (LUX) , Daniel Da Costa (LUX)
Diváci:
Karty: 19. Andronic (MOL), 43. Macriţchii (MOL), 54. Rebenja (MOL), 56. Spătaru (MOL), 61. Puntus (MOL), 83. Mîţu (MOL) – 26. Kopitović (CHO), 77. Đorđević (CHO), 78. Vujačić (CHO) 90+2. Puntus (MOL)
Neproměněná penalta:
Moldavsko:
Mîţu-Macriţchii, Rogac, Belevschi, Graur, Razgoniuc, Bejan, Semirov, Andronic, Spătaru, Rebenja (68-Călugher)
Náhradníci: A. Puntus, I. Burlacu, I. Damaşcan, S. Synkovskyi, V. Buga, V. Călugher, V. Paireli
Trenér:
Černá Hora: Kordić-Kopitović, Vujačić, Tučević, Kosović (46-Kukuličić) , Hočko, Janković, Miloš Vučić (46-Vujanović), Pepic, Đorđević, Vušurović
Náhradníci: A. Vukčević, F. Kukuličić, G. Milojko, L. Carević, L. Maraš, L. Vujanović, N. Cavnić
Trenér:
Náhradníci: A. Puntus, I. Burlacu, I. Damaşcan, S. Synkovskyi, V. Buga, V. Călugher, V. Paireli
Trenér:
Černá Hora: Kordić-Kopitović, Vujačić, Tučević, Kosović (46-Kukuličić) , Hočko, Janković, Miloš Vučić (46-Vujanović), Pepic, Đorđević, Vušurović
Náhradníci: A. Vukčević, F. Kukuličić, G. Milojko, L. Carević, L. Maraš, L. Vujanović, N. Cavnić
Trenér:
Rozhodčí: Laurent Kopriwa (LUX) – Joaquim Da Silva (LUX) , Daniel Da Costa (LUX)
Diváci:
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Kosović, přichází Kukuličić.
Moldavsko se ujímá vedení. Domácí jako první protrhli bezbrankový stav, když se trefil SPATARU , uvidíme jak budou na změnu stavu reagovat hosté.
Moldavsko: Mîţu-Macriţchii, Rogac, Belevschi, Graur, Razgoniuc, Bejan, Semirov, Andronic, Spătaru, Rebenja
Náhradníci: A. Puntus, I. Burlacu, I. Damaşcan, S. Synkovskyi, V. Buga, V. Călugher, V. Paireli
Černá Hora: Kordić-Kopitović, Vujačić, Tučević, Kosović, Hočko, Janković, Miloš Vučić, Pepic, Đorđević, Vušurović
Náhradníci: A. Vukčević, F. Kukuličić, G. Milojko, L. Carević, L. Maraš, L. Vujanović, N. Cavnić
Rozhodčí: Laurent Kopriwa (LUX) – Joaquim Da Silva (LUX) , Daniel Da Costa (LUX).
Na zápas byli delegování rozhodčí z Lucemburska, jako hlavní byl nominován Laurent Kopriwa. Zde přináším i kompletní složení sudích.
Hlavní Rozhodčí: Laurent Kopriwa (LUX)
Asistenti Rozhodčího: Joaquim Da Silva (LUX) , Daniel Da Costa (LUX)
Čtvrtý Rozhodčí: Christian Richartz (LUX)
UEFA Delegát: Philippe Prudhon (FRA)
Oproti svému dnešnímu soupeři mají hosté odehrán pouze jeden zápas a to právě se svým dnešním soupeřem a to jak již bylo psáno a to 1:0 , Černá Hora bude mírným favoritem utkání, ale hosté musejí počítat s tím že domácí jim budou chtít prohru oplatit.
Moldavsko má jako jediný tým ze skupiny A, kde se nachází i naše Lvíčata, odehrány 3 zápasy, v prvním byli outsidery proti Belgii, se kterou prohráli 2:1, druhé utkání odehráli doma s Maltou, se kterou si rozdělili bod za remízu 0:0 a zatím poslední zápas odehráli se svým dnešním soupeřem a to Černou Horou, s kterou prohráli 1:0 a mají tak co odčiňovat.
přejí vám příjemné počtení.