Poprad – Žilina 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 1:1 (kon.) | K. Vary – Litoměřice 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:8 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:0 (kon.)

Písek právě vstřelil branku!
    Vajgar to zkusil v přesilovce bez brankáře, KAREL MOŠOVSKÝ puk vyhodil ze třetiny a trefil prázdnou branku na druhé straně kluziště. Asistence Marek Hrubý.

58:58
    Brabec z mezikruží golfem. Vedle.

58:19
    Libor Jirků dvě minuty, v závěru zápasu si Vajgar zahraje přesilovku.

57:26
    Hanus pálil od modré, puk někdo lehce tečoval, ale Bláha byl připraven.

56:14
    Brabec puk málem dotlačil puk do branky, černý kus gumy jen poskakoval po brankové čáře.

54:07
    Vajgar právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ KOHÚT nabral rychlost projel mezi dvěma beky soupeře a střela švihem se překulila Pancovi přes pravý beton. Asistence Dominik Kundrát.

52:59
    Už tak vlažné tempo opadá.

50:37

49:41
    Vajgar hraje přesilovku, ale je to domácí brankář Ondřej Bláha, který lapil tři nebezpečné pokusy hostů.

48:36
    Martin Záhora dvě minuty za napadení.

47:56
    Mošovský sám sebe uvedl do postavení mimo hru.

47:12
    Brabec v brejku dvou na jednoho nemířil přesně a puk minul branku Písku asi o dva decimetry.

47:02
    Brabec s Voříškem zabojovali, před brankou nezakončil Kevin Švihálek, který byl tísněn dvěma beky hostí. Na druhé strané posunutá branka Vajgaru.

45:16
    Záhora prolétl kolem Kohúta jako vítr, Bláha situaci naštěstí pro domácí dobře vyřešil.

43:36
    Icing Vajgaru, vše se vrací před Bláhu.

42:31
    Převaha Písku pokračuje i v úvodu třetí třetiny. Bláha má o práci postaráno.

40:18

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 26. Brabec (Voříšek), 33. Fencl (Šesták, Košťál), 55. Kohút (Kundrát) – 3. Záhora (Růžička), 15. Urbanec (Procházka, Sýbek), 26. Vlček (Sýbek), 28. Vlček (Procházka), 33. Procházka (Vlček), 60. Mošovský (Hrubý)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Bláha – Pípal, Popelka, Kadlec, Šergl, Jon, Port, Kohút, Košťál, Šesták, Fencl, Brabec, Voříšek, Švihálek, Jasanský, Drda, Kundrát, Lejčko.
    IHC Králové Písek: Pipek – Urbanec, Vlček, Sýbek, Procházka, Jirků, Mošovský, Ciboch, Slavík, Žáček, Škopek, Záhora, Růžička, Ferebauer, Hanus, Hrubý, Novák, Volf J., Volf R.

Rozhodčí: Slavík – Soukup, Zeman