Most – Kovo Praha 1:3 (kon.) | Kladno – Karviná 7:1 (kon.) | Třinec – Pardubice 1:2 (kon.)
Plzeň – Sudoměřice 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Kert Park Praha – Letohrad 7:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 05.09.2015, 16:00 • Stadion mládeže, Skorotická 643/1, Ústí nad Labem-Bukov • CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

43:33
    Přesilovka pro hosty. Karel Pilař (UNL) si počínal proti pravidlům, od rozhodčích inkasoval dvě minuty za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 4:3, navíc Pekárek (HKR) 10 min. OT [NESP].

37:12
    Třetí vyloučení domácích. Miroslav Štoček (UNL) potrestán dvěma minutami za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 3:3, navíc Pekárek (HKR) 10 min. OT [NESP].

27:47
    Ústečtí jdou znovu do čtyř. Miroslav Růžička (UNL) obdržel menší trest za zdržování hry.

Vyloučení celkem v zápase: 2:3, navíc Pekárek (HKR) 10 min. OT [NESP].

25:42
    První přesilovka pro hosty. Ondřej Poláček (UNL) potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 1:3, navíc Pekárek (HKR) 10 min. OT [NESP].

21:45
    Třetí přesilovka pro Elbu. Miloš Pekárek (HKR) si musí odsedět dvě minuty za vražení na hrazení.

Vyloučení celkem v zápase: 0:3, navíc Pekárek (HKR) 10 min. OT [NESP].

18:08
    Druhá přesilovka pro domácí. Tomáš Hora (HKR) inkasoval menší trest za sekání. Faulovaný David Bím opouští hrací plochu za asistence lékaře.

Vyloučení celkem v zápase: 0:2, navíc Pekárek (HKR) 10 min. OT [NESP].

06:14
    Početní výhoda ve prospěch domácích. Michal Hrubý (HKR) usedá na trestnou lavici k Miloši Pekárkovi, neboť obdržel menší trest za držení.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1, navíc Pekárek (HKR) 10 min. OT [NESP].

03:54
    První vyloučení zápasu. Miloš Pekárek (HKR) měl potíže s rozhodčím, který mu vyměřil osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

Vyloučení celkem v zápase: 0:0, navíc Pekárek (HKR) 10 min. OT [NESP].

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Kváš (Prášek), 19. Langthaler (Kváš, Hubený), 34. Baxa (Kváš, Poláček), 36. Pilař (Horáček, Poláček) – 39. Pekárek (Šimek, Fišer)

Elba DDM Ústí nad Labem: Sobotka (Humlíček) – Zákon, Poláček, Kváš, Sedláček, M. Růžička, od 37. Kotlář – L. Soukup, Baxa, Hubený – Štoček, J. Štěpánek, Prášek – do 30. Bím, Langthaler, K. Pilař – od 31. Horáček. Trenér: Milan Jelen.
    HBC Hradec Králové 1988: Dvořáček – Hora, Šimek, Hrubý, J. Černý – O. Rytíř, Fišer, Ježek – Pekárek, D. Černý, Krejčík. Trenér: Jiří Rytíř.

Rozhodčí: Koskuba, Lacko