1
22 17 25 22
Sobota 05.09.2015, 18:05Přátelská utkání - muži

0:0
    Čeští volejbalisté v odvetě vrátili Slovákům porážku z pátečního utkání, vyhráli stejným rozdílem, tedy 3:1, a do přípravy tak vstupují s bilancí 1:1.

Ode mě je to z volejbalové přípravy v Liberci vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:32:24)

25:22
    Čtvrtý set skončil.

25:22
    Útok Slováků končí v autu a tím končí i celý zápas! Češi ovládli dnešní zápas 3:1 na sety!

24:22
    Po oddechovém času jsou na světě dva české mečboly!

23:22
    Pokazené české podání...

23:21
    Chyba na síti slovenského týmu a je tu dvoubodové vedení českého týmu v koncovce čtvrtého setu!

22:21
    Fantastický český trojblok dostává do vedení domácí volejbalisty!

21:21
    Slováci kazí servis ve chvíli, kdy potřebují každou příležitost, jak se dostat do výměny.

20:21
    Blíže jsme nyní právě k pátému setu...

20:20
    Bojuje se o každý míč, na jedné straně vidina vítězství, na druhé vidina pátého setu.

20:19
    Špatný servis přichází i na druhé straně dvorce.

19:19
    Pokazený servis.

19:18
    A vedení se opět přelilo na českou stranu – slabší slovenský útok rezultoval v českou šanci.