Lotyšsko – Česko 1:2 (kon.) | Turecko – Nizozemsko 3:0 (kon.) | Wales – Izrael 0:0 (kon.)
Malta – Ázerbájdžán 2:2 (kon.) | Norsko – Chorvatsko 2:0 (kon.) | Island – Kazachstán 0:0 (kon.)
Bosna – Andorra 3:0 (kon.) | Kypr – Belgie 0:1 (kon.) | Itálie – Bulharsko 1:0 (kon.)
Bosna a Hercegovina
3:0 (3:0)
Andorra
Neděle 06.09.2015, 20:45 • Stadion Bilino polje, Zenica • Kvalifikace ME • Skupina B

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (22:46:37)

Držení míče: 79 % : 21 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 11:2. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:21.
    I díky trefám Bičakčiće a Džeka zvítězili domácí 3:0 (2:0)

Utkání je u konce! Domácí celek si ve druhém poločase bezpečně ustrážil tříbrankový náskok z půle první, a tak si zaslouženě připisuje na své konto důležité tři body v boji o postup na EURO 2016 ve Francii. Hostující Androrra se bodového zisku nedočkala ani ve svém osmém vystoupení v rámci kvalifikačních bojů ve skupině B!

90+2

90+1
    Zřejmě poslední střelu vyslal jeden z hostujících záložníků, který branku vysoko přestřelil.

90
    Budou se nastavovat 2 minuty!

89
    Následoval rohový kop, který si brankář Pol pohlídal a míč ukryl do svých rukavic.
    88. Střelu Vrančiće dokázal hostující brankář vyrazit

88
    Skvělou střelu ze střední vzdálenosti vyslal střídající Vrančić, jehož pokus v tyči dokázal brankář hostů zlikvidovat skvělým zákrokem.

87
    Střídání v týmu Andorry: ze hřiště odchází Riera, přichází Alves.

87
    Ofsajd střídajícího Vrančiće zastavil další slibně se rozvíjející akci borců v bílých dresech.

85
    Brankář Pol se snažil míč vyboxovat, ovšem při své snaze trefil do hlavy také bránícího Rieru. Hostující útočník se je těžko sbírá ze země.

84
    Domácí budou mít možnost v podobě dalšího volného přímého kopu, míč do hry uvede Hadžić.

83
    García dobře zapracoval u levé rohové zástavky, kde míč odrazil o Luliće a vybojoval jej pro svůj tým.

82
    Šunjić vyslal dobrý centr směr pokutové území soupeře, avšak míč se k němu po zásahu jednoho z hostí vrátil.

81
    Střídání v týmu Andorry: ze hřiště odchází Ayala, kterého nahrazuje Peppe.

80
    Domácí stále okupují polovinu Andořanů, kteří se ve druhém poločase zatím úspěšně brání.

79
    Střídání v týmu Bosny a Hercegoviny: ze hřiště odchází Kolašinac, kterého nahrazuje Vrančić.