Ázerbájdžán – Německo 0:3 (kon.) | Arménie – Rumunsko 2:3 (kon.) | Andorra – Irsko 0:2 (kon.)
Itálie – Slovinsko 1:0 (kon.) | Lotyšsko – Česko 1:1 (kon.) | Rakousko – Rusko 4:3 (kon.)
Finsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Albánie – Portugalsko 1:6 (kon.) | Island – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Bulharsko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Černá Hora – Malta 0:0 (kon.) | Srbsko – Litva 5:0 (kon.)
Turecko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Lotyšsko
1:1 (0:0)
Česko
Úterý 08.09.2015, 17:00 • Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

Je tu konec kvalifikačního zápasu o EURO hráčů do jednadvaceti let mezi Lotyšskem a Českou republikou. Sledovali jsme průměrné utkání, ve kterém se českému celku příliš nedařilo. Navíc domácí Lotyši se v 53. minutě dostali do vedení a Čechům se dlouho nedařilo najít odpověď. Ta přišla až v 83. minutě, když se prosadil Stanislav Klobása. V závěrečné desetiminutovce měli Češi tlak, avšak míč do brány podruhé již protlačit nedokázali. (18:55:05)

90+4

90+4
    Poslední šanci v zápase měl Zdeněk Linhart, jeho hlavička po centru Havlíka se ale mezi tři tyče nevešla.

90+4
    Již probíhá poslední minuta zápasu. Míč mají Češi, ale jen na vlastní polovině.

90+2
    Jenže po jeho centru do vápna viděl izraelský rozhodčí faul a je pískáno. Rozehrávat bude gólman Kurakins.

90+2
    Linhart doslova vybojoval standardka pro český celek. Je to vyloženě na centr do vápna. U míče Trávník.

90+1
    Češi se stále tlačí na polovinu soupeře, čas se jim ale na dokonání obratu už rychle krátí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
    90. Čermák zkoušel hlavičkovat

90
    Na Havlíkův centr z levé strany si naběhl Čermák a rybičkou zamířil jen těsně mimo!

88
    Také domácí ale očividně chtějí vyhrát a závěr bude ještě asi zajímavý.

87
    Češi samozřejmě chtějí zápas vyhrát a okamžitě se ženou opět do útoku.
    85. Stanislav KLOBÁSA - 1:1

85
    Česko právě vstřelilo branku!
    Centr Čermáka z pravé strany hrudí sklepl Trávník přesně proti noze STANISLAVA KLOBÁSY, který tvrdou ranou propálil gólmana Kurakins – 1:1.