Mouscron – Club Bruggy 2:1 (kon.)
Royal Excel Mouscron
2:1 (0:1)
Club Bruggy KV
Pátek 11.09.2015, 20:30 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League • 7. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek večera. (22:28:25)

Domácí si tak po dnešním zápase připisují první výhru v sezóně. Péruwelz dnes porazil opravdu silného soupeře a dnešních tří bodů si bude velice vážit. Bruggy nedokázali svoje vedení udržet, když jej během pár minut ztratili. O osudu dnešního zápasu rozhodl Šćepović, který vstřelil rohodující branku v 61. minutě.

90+4

90+3
    Na trávníku zůstává ležet domácí gólman Vagner, který byl sražen Vossenem.

90+3
    Bruggy zkouší dostat do vápna soupeře ale to se jim nedaří.

90+2
    Domácí drží míč na útočné polovině.

90+1
    Do velké šance se dostal Mbombo, který ale nedokázal svojí hlavičku usměrnit do branky. A stav tak zůstává nezměněn.

90+1
    Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty.

90
    Aksentijević drží míč u rohové praporku a nikam nespěchá, jelikož jeho tým vede.