Sudoměřice – Kert Park Praha 2:3 (0:1 po s.s.) | Karviná – Plzeň 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Kovo Praha 3:8 (kon.)
Letohrad – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:2 (1:0 po s.s.)
HBC Hradec Králové 1988
3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
TJ Kovo Praha
Sobota 12.09.2015, 15:00CROSSDOCK Extraliga • 2. kolo

Konec zápasu. (16:48:46)

44:51
    Poslední třetinu ukončují hosté osmým gólem. Střelec Strejček. Asistence Franěk, Zápotocký.

43:39
    Do prázdné brány střílí gól hráč hostů Strejček. Asistence Jakub Plecitý.

43:32
    Na 2 minuty si půjde sednout Tomáš Bernard za hrubost.

43:24
    Po seknutí protihráče je vyloučen Miloš Pekárek na 2 minuty.

41:23
    Krásnou střelou proškoluje pražského brankáře Miloš Pekárek.

40:23
    Přesilovou hru využívají hosté po pěkné spolupráci Čížka a Rudy od modré nahrávkou na Zemana inkasují.

38:29
    Za sekání je na 2 minuty vyloučen hráč domácích Pekárek Miloš.

37:30
    Týmy se dohodly na půlení třetiny.

36:48
    Hosté hrají v plném počtu.

34:48
    Vyloučen hráč hostů Plecitý Jakub na 2 minuty za sekání.

34:45
    Ačkoliv domácí hrají oslabení, snaží se dostat soupeři do brány.

33:14
    Za držení hole je na 2 minuty vyloučen bývalý kapitán staršího dorostu Šimek Petr.

32:23
    Začátek poslední třetiny je poněkud klidný. Domácí se snaží ubránit svou branku a hosté si snaží udržet náskok.

30:27

30:01

30:00

28:27
    Při bránění vlastního pásma fauloval Dominik Meinzer hradeckého hráče. Jde si odsedět 2 minuty na trestnou lavičku za hrubost.

Tereza Möhwaldová

Branky a nahrávky: 11. Hrabica (Krejčík, Ježek), 20. Rytíř (Hora), 42. Pekárek – 6. Bernard (Ruda), 8. Plecitý (Košely), 13. Franěk (Svoboda), 23. Winter (Košely, Svoboda), 27. Bernard (Winter, Košely), 41. Zeman (Čížek, Ruda), 44. Strejček (Plecitý), 45. Strejček (Franěk, Zápotocký)

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Dvořáček), Hrabica, Hora, Hrubý, Šimek, Ježek, Rail, Rytíř, Krejčík, Černý, Pekárek, Kubát, Brádler, Šimůnek
    TJ Kovo Praha: Sevigny (Lain), Adam, Ruda, Plecitý, Zahálka, Zápotocký, Winter, Svoboda, Košely, Zeman, Strejček, Franěk, Bravenec, Bernard, Mainzer, Čížek

Rozhodčí: Kettner, Záhora