Sudoměřice – Kert Park Praha 2:3 (0:1 po s.s.) | Karviná – Plzeň 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Kovo Praha 3:8 (kon.)
Letohrad – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:2 (1:0 po s.s.)
HBC Hradec Králové 1988
3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
TJ Kovo Praha
Sobota 12.09.2015, 15:00CROSSDOCK Extraliga • 2. kolo

Konec zápasu. (16:48:46)

44:51
    Poslední třetinu ukončují hosté osmým gólem. Střelec Strejček. Asistence Franěk, Zápotocký.

43:39
    Do prázdné brány střílí gól hráč hostů Strejček. Asistence Jakub Plecitý.

43:32
    Na 2 minuty si půjde sednout Tomáš Bernard za hrubost.

43:24
    Po seknutí protihráče je vyloučen Miloš Pekárek na 2 minuty.

41:23
    Krásnou střelou proškoluje pražského brankáře Miloš Pekárek.

40:23
    Přesilovou hru využívají hosté po pěkné spolupráci Čížka a Rudy od modré nahrávkou na Zemana inkasují.

38:29
    Za sekání je na 2 minuty vyloučen hráč domácích Pekárek Miloš.

37:30
    Týmy se dohodly na půlení třetiny.

36:48
    Hosté hrají v plném počtu.

34:48
    Vyloučen hráč hostů Plecitý Jakub na 2 minuty za sekání.

34:45
    Ačkoliv domácí hrají oslabení, snaží se dostat soupeři do brány.

33:14
    Za držení hole je na 2 minuty vyloučen bývalý kapitán staršího dorostu Šimek Petr.

32:23
    Začátek poslední třetiny je poněkud klidný. Domácí se snaží ubránit svou branku a hosté si snaží udržet náskok.

30:27

30:01

30:00

28:27
    Při bránění vlastního pásma fauloval Dominik Meinzer hradeckého hráče. Jde si odsedět 2 minuty na trestnou lavičku za hrubost.

26:01
    Pátou branku Hradci odbíjí Bernard, po přihrávkách Wintera a Košelyho.

25:41
    Domácí hrají v plném počtu.

25:41

23:41
    Kapitán domácího celku je vyloučen na 2 minuty za sekání.

22:30
    Další branku střílí Winter po přihrávkách od Svobody a Košelyho v tlačenici před bránou.

19:25
    Další oslabení využívá hradecký tým ve spolupráci Tomáše Hory s Ondřejem Rytířem vstřelují gól.

19:16
    Domácí do druhé třetiny vešli mnohem ofenzivněji.

18:50

16:50
    Za hrubost vyloučen hráč domácích Jakub Ježek.

15:48
    trestnou lavici navštíví hráč hostů Zahálka Aleš na 4 minuty za hru vysokou holí.

15:01

15:00

14:45
    Domácí se snaží snížit náskok pražanů, nechtějí odcházet do kabiny s dvougólovým mankem.

13:11

12:22
    Domácí tým střídá brankáře.

12:22
    Domácí si moc přesilovou hru neužily, vzhledem k tomu, že od Svobody s Fraňkem dostali gól.

11:11
    A znovu je vyloučen hráč hostů Adam Petr na 2 minuty za sekání.

10:51
    A domácí přesilovou hru využívají, v kombinaci Ježek, Krejčík, střílí gól Hrabica.

10:20
    Vyloučen hráč č. 13 Adam Petr na 2 minuty za sekání.

10:10
    Domácí se dostali do krásného úniku, který bohužel nebyl gólový.

07:01
    Domácí se stále nevzpamatovali tak pražané využívají další šanci v kombinaci od středové čáry Košely přihrál Plecitému, který střílí gól.

05:49
    Hradečtí mají stále problém se dostat pryč z obraného pásma. Od modré vystřelil Bernard, který krásně trefuje zadní tyč Bryknerovi brány.

04:00
    Hosté se drží v útočném pásmu. Hradečtí se z jejich obložení nedokáží vymanit.

02:51
    KOVO tlačí na hradecké a snaží se vstřelit gól.

01:45
    Do prvního utkání vstoupili hráči aktivně, vyrovnaně se střídají v útočných třetinách.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Tereza Möhwaldová

Branky a nahrávky: 11. Hrabica (Krejčík, Ježek), 20. Rytíř (Hora), 42. Pekárek – 6. Bernard (Ruda), 8. Plecitý (Košely), 13. Franěk (Svoboda), 23. Winter (Košely, Svoboda), 27. Bernard (Winter, Košely), 41. Zeman (Čížek, Ruda), 44. Strejček (Plecitý), 45. Strejček (Franěk, Zápotocký)

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Dvořáček), Hrabica, Hora, Hrubý, Šimek, Ježek, Rail, Rytíř, Krejčík, Černý, Pekárek, Kubát, Brádler, Šimůnek
    TJ Kovo Praha: Sevigny (Lain), Adam, Ruda, Plecitý, Zahálka, Zápotocký, Winter, Svoboda, Košely, Zeman, Strejček, Franěk, Bravenec, Bernard, Mainzer, Čížek

Rozhodčí: Kettner, Záhora