PSG – Malmö 2:0 (kon.) | Real Madrid – Šachtar 4:0 (kon.) | Wolfsburg – CSKA Moskva 1:0 (kon.)
Eindhoven – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Galatasaray – Atlético 0:2 (kon.) | Benfica – Astana 2:0 (kon.)
Manchester City – Juventus 1:2 (kon.) | Sevilla – Mönchengladbach 3:0 (kon.)
Sevilla FC
3:0 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
Úterý 15.09.2015, 20:45 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Liga mistrů • Skupina D
    Sevilla na úvod LM přehrála Mönchengladbach 3:0. Domácí zvítězili i díky dvěma proměněným penaltám.

Pavel Královec ukončil zápas, který pro něho nebyl vůbec jednoduchý. Vždyť po přestávce byl nucen odpískat proti hostující Borussii hned tři penalty. Hned v úvodu druhé půle skočil brankář Sommer pod nohy Vitolovi a pokutový kop proměnil Kévin Gameiro. Hned o dvě minuty později vyrobil další "desítku" Brouwers, jenž fauloval znovu Vitola, ale Gameiro tentokrát napálil břevno. V 66. minutě pak přišla třetí penalta, kterou Královec odpískal po skluzu Jantschkeho a Éver Banega zvýšil na 2:0. Až třetí zásah Sevilly přišel ze hry, střídající Jevhen Konopljanka překvapil brankáře Sommera centrem na bližší tyč. Sevilla byla ve druhé půli jasně lepším týmem a pokutové kopy vzešly z naivního bránění německého klubu. (22:40:53)

90+2

90+2
    Domácí zápas dohrávají s balónem na kopačkách.

90+1
    Střelu Traorého v pohodě zlikvidoval Rico, který má míč v rukavicích.

90+1
    Pavel Královec nastaví dvě minuty.

89
    Domácí Steven N'Zonzi fauloval Drmiće a inkasoval žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Josip Drmić.

86
    Hříbata zažívají příšerný start do sezóny a dnes svou krizi ještě více přiživila. Po přestávce nejsou Seville důstojným soupeřem.
    84. Jevhen KONOPLJANKA - 3:0

84
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Nyní ale Yann Sommer dostává hodně hloupý gól! Domácí rozehráli rohový kop nakrátko a centr JEVHENA KONOPLJANKY si hostující brankář srazil do vlastní brány.

83
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází José Antonio Reyes, přichází Jevhen Konopljanka.
    82. Hlavičku Immobileho vytáhl nad bránu Sommer.

82
    Domácí rozebrali obranu soupeře a po centru Krohna-Dehliho hlavičkoval snad ze dvou metrů Immobile. Yann Sommer ovšem předvedl výtečný zákrok a vytáhl balón nad břevno.

82
    Domácí v klidu drží míč na svých kopačkách.

80
    Sevilla je už velmi blízko svému prvnímu vítězství v letošní sezóně. Nic nenasvědčuje tomu, že by se hráči Mönchengladbachu ještě mohli postarat o drama.
    78. Reyes se pokusil poslat míč do sítě rukou. Bránu netrefil a ještě dostal žlutou kartu.