Rapid Ústí n/L – FC Třebenice 8:1 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
8:1 (5:1)
FC Třebenice
Pátek 18.09.2015, 21:30 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • Ústecký krajský přebor • 1. kolo

Zápas nakonec skončil jasným vítězstvím Rapidu, který ve druhém poločase prostřelil Jiřího Běžela celkem třikrát. Nejvíce se prosadil za domácí Martin Dlouhý, jenž vstřelil tři branky a u jedné asistoval.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký víkend. Tereza Košťálová (23:33:53)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem): "Jsem rádi, že jsme v prvním zápase uspěli, jelikož se tvoří nový tým. Začali jsme zkoušet i nový herní systém, který bychom chtěli postupně zdokonalovat a uspět s futsalově vyššími soutěžemi."

Martin Macháček (FC Třebenice): "Je důležité, že jsme měli na hřišti pár hráčů, kteří hráli nějakou ligu. Plno hráčů u nás začíná s futsalem a nemají s tím žádné zkušenosti, zatímco u Rapidu mají zkušené hráče. Například Martin Dlouhý z Rapidu je velmi zkušený futsalista."

48:07
    Jan Bartoš (RUL) inkasuje žlutou kartu za podražení.

40:57
    Rapid právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN DLOUHÝ. Asistence: Radek Hanzlík.

38:50
    Autorem branky je JAN LANGER.

27:37
    Autorem branky je DENIS VALENTA. Asistence: Martin Dlouhý.

Dnešní utkání sleduje 20 diváků.

25:01

V prvním poločase padlo celkem šest branek, ale o čtyři góly vedou domácí, hosté se prosadili pouze jednou. Třebenice mají na zvrat zápasu dvacet pět minut.

25:00

22:26
    Autorem branky je DAVID VESELÝ.

20:53
    Autorem branky je MARTIN DLOUHÝ.

16:45
    Matěj Čapek (RUL) zahlédl od sudího Michala Tučka žlutou kartu.

11:52
    Jakub Ortbauer (TRB) inkasuje žlutou kartu za nesportovní chování.

09:26
    Autorem branky z pokutového kopu je MATĚJ KLIER.

08:45
    Lubomír Polák (TRB) inkasuje žlutou kartu.

06:06
    Autorem branky je DENIS VALENTA.

Tereza Košťálová

Branky: 3. Dlouhý (Valenta), 7. Valenta, 10. Klier (pen.), 21. Dlouhý, 23. Veselý, 28. Valenta (Dlouhý), 39. Langer, 41. Dlouhý (Hanzlík) – 6. Brůža

Karty:   17. Čapek (RUL), 49. Bartoš (RUL) – 9. Polák (TRB), 12. Ortbauer (TRB)

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava – Veselý, Havlík, Klier, Langer – Valenta, M. Dlouhý – Bartoš, Čapek – připraven Lešák. Trenér: Martin Dlouhý.
    FC Třebenice: Běžel – M. Macháček, M. Přeučil, Richter, Gaube – Polák, Brůža – Ortbauer, Krpeš – připraven Neruda. Trenér: Martin Macháček.

Rozhodčí: Tuček, Macháček