4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 21.09.2015, 16:00Reprezentace do 16 let

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u příštího přenosu na shledanou. (18:09:43)

Česká reprezentace U16 tedy nakonec poráží šelmy z Liberce poměrem 4:3. Rozhodl gól Lanka z 43. minuty.

59:17
    Domácí to zkusí v šesti bruslařích, Hrstka zůstává na střídačce.

59:17
    Celek z města pod Ještědem si vyžádal oddechový čas.

58:35
    I Kvopáček mohl definitivně rozhodnout, ale ten pro změnu z podobného prostoru jako před chvílí Kolda, zařízení minul.

57:53
    Matěj Kolda se zjevil osamocený před Hrstkou, vypálil, na na strážce svatyně domácích ale nevyzrál.

56:47
    Kotyza byl blízko vstřelení branky, z nepřehledného klubka hráčů v brankovišti ale vyšel jako vítěz Haas, ten totiž střelu libereckého forwarda dokázal vyrazit mimo nebezpečné území.

54:58
    Tygři prozatím prozatím sehráli oslabení velmi dobře, dokonce kotouč udržují na svých holích.

54:13
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici za svůj nedovolený zákrok zamíří Patrik Šíp (LIB).

52:36
    Liberec právě vstřelil branku!
    Gólman Haas neudržel prudkou střelu jednoho z obránců ve své výstroji a PETR WIENCEK byl včas na své pozici, tudíž mohl s ledovým klidem na tváři dorazit kotouč za brankovou čáru.

51:46
    Branský svým příklepem vyprášil jen rukavici reprezentačního gólmana.

50:58
    Šíp se zničehonic zjevil před Haasem, jenže zpanikařil a dal Haasovi šanci zasáhnout.

49:57
    Vacík prověřil Hrstku bekhendovým pokusem, s ním si liberecký gólman poradil náramně.

48:27
    Třetí třetina je poměrně chudá na šance, oba týmy bojují především ve středním pásmu.

47:10
    Matiášek si nepohlídal ofsajd, ten je dokonce posouzen jako úmyslný.

45:55
    Eichlerova rána od modré čáry k Haasovi nedoletěla, zastavila se v houštině těl před reprezentačním gólmanem.

44:30
    Domácí se teď usadili v útočné třetině, avšak neplynula z toho žádná střela.

43:15
    Hra je teď plná nepřesností.

RR

Branky a nahrávky: 17. Prošek, 33. Dufek, 41. Koblížek, 43. Lanko – 26. Wiencek, 39. Verbický (Jeník), 53. Wiencek

Česko U16: Haas (Bernáth) – Klejna, Procházka, Novák, Holý, Seeman, Lokajíček, Kukla – Prošek, Svoboda, Matiášek, Vacín, Dufek, Filip, Veselý, Lanko, Koblížek, Kolda, Arnošt, Kropáček
    Bílí Tygři Liberec: Novák (40. Hrstka) – Korecký, Charvát, Bednář, Brabec, Had, Kunst, Šuráň, Eichler, Jursa, Nezbeda, Chrtek, Wiencek, Burda, Král, Jeník, Verbický, Kotyza, Šíp, Mocek, Kubinec, Branský, Čermák