Nashville – Florida 5:2 (kon.) | Boston – New Jersey 2:0 (kon.) | Nashville – Florida 2:3 (po pr.)

Florida právě vstřelila branku!
    GÓL! Je rozhodnuto. Florida vyhrává tento zápas 3:2 v prodloužení a může děkovat MICHAELU MATHESONOVI, neboť to byl právě on, kdo rozhodl střelou zápěstím. Asistence: Shane Harper, Kyle Rau.

62:00
    Úvodní dvě minuty z pětiminutového nastavení jsou pryč.

61:04
    Jakov Trenin se k zakončení přes dobrou práci defenzivy soupeře nedostal.

60:37
    Reilly Smith to měl na holi, ale to by musel trefit zařízení.

60:01
    Sledujeme nový formát prodloužení, tři na tři.

59:05
    Domácím mohl výhru vystřelit Jenkrok, který puk napálil pouze do brankáře.

58:50
    Saros kryje střelu Knighta. Buly před ním.

57:43
    A je vyrovnáno. Dvě minuty před koncem třetí třetiny se prosazuje SHANE HERPER, který využil velmi přesnou přihrávku od Nicka Bjugstada. Asistence: Nick Bjugstad, Kyle Rau.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:49
    Hra je přerušena, protože se kotouč dostal mezi střídačky. Buly ve středním pásmu.

56:10
    Aktuální poměr střel na braku: 27:21.

55:07
    Trocheck s Allenem se střetli ve středním pásmu. Oba hráči poněkud otřeseni pokračují ve hře.

54:33
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Aronson (Gortz, Reinhart), 4. Fisher (Arvidsson, Jarnkrok) – 8. Barkov (Crouse), 58. Herper (Bjugstad, Rau), 63. Matheson (Harper, Rau)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Jones, Allen, Ekholm, Nakyva, Noonan, Aronson – Fisher, Bass, Jarnkrok, Moses, Nystrom, Reinhart, Wilson, Arvidsson, Bourque, Gortz, Girard, Trenin
    Florida Panthers: Montoya (Brittain) – Olsen, Ekblad, Kulikov, Gaunce, Gudbranson, Weegar, Matheson – Barkov, Smith, Trocheck, Thornton, Bjugstad, Wilson, Herper, Balisy, Knight, Crouse, Rau

Rozhodčí: Dwyer, Chmielewski – Murray, Racicot