Novokuzněck – Soči 3:4 (0:1 po s.n.) | Novosibirsk – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:1 (kon.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 1:2 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)
Minsk – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 23.09.2015, 18:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

55:12
    Ihned po vyrovnání půjde ale tým hostů do čtyř, Turbin hákoval a míří tak na trestnou lavici.

53:05
    Uvidíme další přesilovou hru, kterou bude mít k dispozici Jekatěrinburg. Na trestné lavici už sedí Nikita Dvurečenskij za držení. Pro hosty to bude už čtvrtá přesilovka ve třetí třetině.

50:44
    První přesilovku ve třetí části si zahrají i domácí. Na trestnou lavici už jede Trjamkin za podražení.

45:32
    A další faul v podaní domácích! Jekatěrinburg bude tak hrát třetí přesilovku v řadě během prvních 5 minut třetí třetiny. Na trestnou lavici míří Frolov za podražení. Hosté si berou oddechový čas.

42:58
    Hosté budou hrát už druhou přesilovku ve třetí třetině po zákroku Sjomina, který si jede odsedět 2 minuty za hákování.

40:20
    Hosté mají hned z kraje třetiny výhodu přesilové hry, po zákroku Alexeje Potapova, který trefil hokejkou protihráče do obličeje.

38:34
    Vyloučení na obou stranách za hrubost si jedou odpykat hráči Budkin a Kivisto.

37:37
    Další přesilovku bude mít k dispozici tým hostů. Na trestnou lavici míří Ilja Kolganov za podražení.

28:45
    Domácí budou hrát přesilovou hru, dvouminutový trest si jede odpykat Nikolaj Timašov za podražení.

16:28
    Alex Dostojnov si jede odpykat trest za hrubost. Domácí mají druhou přesilovou hru v řadě.

12:03
    První přesilovku si v první třetině zahrají také domácí. Na trestnou lavici míří Alexander Pankov za podražení.

02:29
    První přesilovku utkání si zahrají hosté. Na trestnou lavici míří hráč Novgorodu – Kosticyn, 2 minuty za podražení.

Branky a nahrávky: 20. Klingberg (Makarov, Videll), 31. Pepeljajev (Potapov) – 38. Koukal (Vasilevskij, Megalinskij), 55. Megalinskij, 58. Popov (Simakov), 60. Pankov (Dubrovskij)

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (Proskurjakov) – Budkin, Pepeljajev, Kondratěv, Kolganov, Makarov, Spang, Aljajev – Videll, Klingberg, Galuzin – Kuljomin, Potapov, Dvurečenskij – Sjomin, Frolov, Sopin – Ruděnkov, Kosticyn, Ashton – Iljin
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Vasilevskij, Megalinskij, Trjamkin, Ščemerov, Kivistö, Turbin, Gusev, Timašov – Saprykin, Torčenjuk, Golyšev – Dostojnov, Koukal, Elo – Pankov, Popov, Dubrovskij – Jemelin, Alexejev, Simakov

Rozhodčí: Kulakov, Shchenyov – Lazarev, Shelyanin