Kladno – Plzeň 2:3 (0:1 po s.s.) | Sudoměřice – Kovo Praha 3:2 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 3:2 (kon.)
Karviná – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Letohrad – Most 1:2 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 4:1 (kon.)
HBC Enviform Třinec
3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 26.09.2015, 15:00 • Hřiště u 1. ZŠ, U Splavu, Třinec • CROSSDOCK Extraliga • 4. kolo

44:18
    Miloš Pekárek (HKR) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

39:32
    Miloš Pekárek (HKR) je vyloučen za držení. V signalizované výhodě se do šance dostal Konderla, Brykner jeho střelu opět pokryl.

36:31
    Jan Bílek (HKR) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

32:21
    Jan Bílek (HKR) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

26:46
    Počet hráčů na hřišti se nám vyrovnává. Ondřej Podešva (TRI) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

26:13
    Hrubý (HKR) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Domácí mají teď příležitost vzít si své vedení zpátky.

23:31
    Ondřej Rucki (TRI) je vyloučen na 2 minuty za držení.

13:36
    Martin Samek (TRI) je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

11:15
    Radim Kubát (HKR) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

06:27
    Jan Černý (HKR) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Domácí tak mají šanci navýšit své vedení.

Jiří Mravec

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Barnošák (Konderla), 11. Věchet (Lajčiak), 38. Konderla – 16. Hrubý (Šimek), 24. Ježek (Pekárek)

HBC Enviform Třinec: Heczko – Samek, Mišun, Turoň, Podešva – Cieslar, Barnošák, Věchet, Drábik, Konderla, Říman, Spěvák, Rucki, Urbaczka, Lajčiak, Mražik
    HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Dvořáček) – Hrubý, Černý J., Sádovský, Marušinec, Brádler – Fišer, Bílek, Štefka, Kubát, Rytíř, Ježek, Šimek, Černý, Pekárek

Rozhodčí: Zbořil, Ptáček