Jihlava – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 0:1 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Slavia 1:2 (1:2 po s.n.) | Sparta – Č. Budějovice 7:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 8:1 (kon.)
HC Sparta Praha
7:1 (0:0, 2:0, 5:1)
HC Motor České Budějovice
Sobota 26.09.2015, 13:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 8. kolo

56:17
    Vyloučení opět na straně domácích, Guman dostává dvě minuty za hákování.

54:27
    Další vyloučení na straně hostů. Dvě minuty pro Žáčka za vysokou hůl.

49:21
    Hostující Šuhaj vyhodil puk z obranného pásma mimo ledovou plochu a dostává dvě minuty.

44:48
    Sparťané hráli delší čas ve výhodě, ale do šance se nepropracovali. Dvě minuty za hákování dostává Žáček.

39:14
    Bude se znovu vylučovat. 2+2 minuty za hru vysokou holí inkasuje domácí Hozák.

36:11
    Ale Sparta jde do čtyř. Vyloučen je Pulkrab, dvě minuty za hrubost.

28:40
    Za hru vysokou holí je teď ale vyloučen Hozák. Přesilovka pro České Budějovice.

26:27
    Festival vyloučení pokračuje, šanci Sparty musel za cenu faulu vyřešit Michal. Dvě minuty za nedovolené bránění.

25:01
    Nedovoleného bránění se před brankou dopustil Sladkovský. Čeká nás hra 4 na 4 a poté uvidíme přesilovku hostů.

21:16
    Sparta bude hrát pět na tři. Za hru vysokou holí v obličeji protihráče byl na 2+2 minuty vyloučen Frka.

20:23
    Žáček hákoval Pulkraba a poměr sil na ledě se vyrovná.

18:39
    Sparta se dopouští naprosto zbytečných faulů v útočném pásmu. Hozák dostává dvě minuty za podražení.

13:37
    Zbytečný útočný faul v podání Schwambergera, který hákoval. Přesilovka hostů.

08:10
    Jenže teď se poměr sil na ledě vyrovná. Duben na brankovišti osekával gólmana hostů a půjde na trestnou lavici.

07:04
    Sparta si zahraje první přesilovku utkání. Benda odsedí dvě minuty za držení...

00:50
    A máme tu první vyloučení zápasu. Pulkrab v útočném pásmu trochu zbytečně krosčekoval a Jihočeši si zahrají přesilovku.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 28. Procházka (Bureš, Duben), 34. Michnáč (Pulkrab, Havel), 52. Gÿori (Duben), 56. Havel (Hozák, Bureš), 56. Pulkrab (Duben, Havel), 58. Schwamberger (Lojka, Procházka), 60. Michnáč (Havel, Pulkrab) – 52. Matoušek (Guman, Šuhaj)

HC Sparta Praha: Pírs (Jones) – M. Jandus, O. Knobloch (C), Bednárik, Bureš, Kadeřávek, Duben – T. Jandus, Michnáč, Lojka (A), Havel, Litera, Kulda, Pulkrab (A), Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Györi, Procházka. Trenér: Darek Stránský.
    HC Motor České Budějovice: Kváča (Spáčil) – Farka, Matoušek, Šanda, Žáček, Klinecký, Michal, Benda – Fencl, Doktor, Šuhaj (A), Sloboda, Šulek, Guman, F. Bárta, Pixa, Panáček (C), J. Bárta, Bednařík. Trenér: Milan Kupka.

Rozhodčí: Souček – Frodl, Štětina