Královské Vinohrady – Mladá Boleslav 6:9 (kon.) | Bulldogs – Sparta 6:3 (kon.) | Pardubice – Tatran 2:5 (kon.)
Bohemians – Chodov 5:7 (kon.) | Vítkovice – Otrokovice 8:0 (kon.) | Ostrava – Litvínov 9:5 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
9:5 (3:1, 5:1, 1:3)
SK Bivoj Litvínov
Sobota 26.09.2015, 18:00 • ČPP Aréna • Livesport Superliga • 2. kolo

59:21
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté korigují výsledek, trefuje se opět DAVID PROCHÁZKA.
    Asistence: Václav Khek.

56:47
    Ostrava právě vstřelila branku!
    O vítězi utkání je rozhodnuto, DOMINIK EICHNER pojišťuje tři body pro Ostravy.
    Asistence: Adam Zbořil.

56:21
    Laja chytal v posledních minutách skvěle, teď ho však překonává MICHAL SKUHROVEC.
    Asistence: Daniel Hulič.

51:51
    Kašpárek měl na hokejce snížení, výtečný Laja chytá.

44:25
    Snížení Litvínova obstaral DAVID PROCHÁZKA.
    Asistence: Ondřej Kašpárek.

42:27
    Khek trefuje tyč!

36:55
    Domácí přidávají osmý gól, po samostatném úniku se nemýlil odchovanec chodovského florbalu PETR PASTOR.
    Asistence: Radim Ivan.

35:21
    Severočeši ještě vykřesali jiskřičku naděje, za Láju dostal míček jmenovec hokejové superstar ONDŘEJ HERTL.
    Asistence: Viktor Hocelík.

33:40
    Hruška vstoupil do zápasu smolně, po nepřehledné situaci před bránou mu druhý gól dává FILIP HRABAL.
    Asistence: Dominik Eichner.

33:08
    Litvínov dost dlouho držel míček, gól však dává domácí TOMÁŠ VOJTÍŠEK.
    Asistence: Jakub Robenek.

30:15
    Bleskově využitá početní výhoda! Hattrick po volném úderu dovršuje překvapivě sváteční střelec VÁCLAV KOMAČKA.
    Asistence: Tomáš Svačinka.

30:13
    Litvínov se ale dál bude bránit ve čtyřech, Lukáš Černý (LIT) si jde odpočinout za nedovolené vrážení.

27:51
    Početní výhoda pro Ostravu, Jan Werner (LIT) odchází na trestnou za sekání.

27:44
    V akci opět helma brankáře Kotouna, přečíslení Ostravy jen díky němu neskončilo gólem.

27:19
    Teď už se ale JAKUB ROBENEK dočkal, svým druhým gólem v utkání posílá svůj tým do třígólového vedení.
    Bez asistence.

19:42
    V závěru třetiny si Litvínov vybojoval přesilovku, Dominik Eichner (OST) je vyloučen za bránění ve hře.

18:33
    Je tu třetí gól Ostravy, přesně zamířil JAKUB ROBENEK.
    Asistence: Michal Dombrovský.

15:56
    Po volném úderu Litvínova si před bránou počínal skvěle JIŘÍ HORÁK a dává kontaktní gól.
    Asistence: David Procházka.

14:27
    Domácí zvyšují, trefuje se opět VÁCLAV KOMAČKA.

9:29
    Přesilovku si zahrají i domácí, jeden z litvínovských obrů Václav Khek (LIT) to s tvrdostí přehnal a jde ven za nedovolené vrážení.

8:29
    Na Kotouna se řítil ostravský mladík Macháček, síť však trefil pouze z boku.

5:11
    Domácí jdou do vedení, na střelu VÁCLAVA KOMAČKY byl Kotoun krátký.
    Asistence: Tomáš Vojtíšek.

2:02
    Hosté si zahrají přesilovku, vytáhlý kapitán FBC Václav Komačka (OST) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené vrážení.

Dominik Hrubý

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Komačka (Vojtíšek), 15. Komačka (Robenek), 19. Robenek (Dombrovský), 28. Robenek, 31. Komačka (T. Svačinka), 34. Vojtíšek (Robenek), 34. Hrabal (Eichner), 37. Pastor (Ivan), 57. Eichner (Zbořil) – 16. Horák (Procházka), 36. Hertl (Hocelík), 45. Procházka (Kašpárek), 57. Skuhrovec (Hulič), 60. Procházka (Khek)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Lája (Klobučník) – Cirkl, Robenek, T. Svačinka, Vojtíšek, Macháček, Michalík, L. Svačinka, Trulík, Hrabal, Eichner, Dombrovský, Graclík, Pastor, Zbořil, Klečka, Ivan, Komačka.
    SK Bivoj Litvínov: Kotoun (Hruška) – Werner, Kašpárek, Kropáček, T. Novotný, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Procházka, Skalitz, Horák, Khek, Skuhrovec.

Rozhodčí: Tomáš Sojka – Kamil Sojka