Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Carolina Hurricanes
5:3 (2:2, 0:0, 3:1)
New York Islanders
Sobota 26.09.2015, 23:00 • PNC Arena, Raleigh • Příprava NHL

52:32
    Anthony Beauvillier dostal dvě minuty za hru vysokou holí.

49:59
    Eric Staal vyloučen na dvě minuty za sekání.

46:57
    Brody Sutter vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

39:33
    Vyloučen domácí Elias Lindholm na dvě minuty za sekání.

35:48
    Hurricanes hrají aktivně, snaží si rychlým pohybem vynutit faul a první přesilovku. Anders Lee míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

29:14
    Vyloučen domácí Michal Jordán na dvě minuty za krosček. Hosté si zahrají svou druhou početní výhodu v tomto zápase.

01:48
    Vyloučen Brad Malone, hosté si zahrají první přesilovou hru v zápase.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. Lindstöm, 15. Skinner (Nash), 48. Staal (Hainsey), 58. Skinner (Hanifin, Versteeg), 60. Rask – 9. Tavares (Mayfield), 15. Strome (Lee), 48. Pulock (Barzal, Nielsen)