Schmiedlová – Wozniacká 2:1 (kon.) | Kvitová – Savilleová 2:1 (kon.)
6 4 7
Darja Savilleová
1
3 6 5
Úterý 29.09.2015, 12:59 • Centre Court, Wuhan • WTA Wu-chan - Wuhan Open (tvrdý povrch) • 2. kolo

7:5
    Petra Kvitová proměňuje druhý mečbol a po returnu končícím v autu v podání Gavrilovové vítězí v dnešním dramatickém zápase!

6:5
    Gavrilovová se zuby, nehty bránila, po posledním úderu Kvitové, která trefila z bekhendu přesně levý roh dvorce, trefila pouze síť.

5:5
    Petra Kvitová si připsala oficiálně páté eso a vyrovnává na 5:5! Obrovské drama pokračuje.

40-15
    Gavrilovová oběhala spoustu míčů, nakonec ale z výměny nic vytěžit nedokázala, když forhend Petry Kvitové zamířil přesně do pravého rohu dvorce.

30-0
    Petra Kvitová se vydal na síť a už to vypadalo bůh ví jak, ale česká hráčka nakonec přes hlavu zahrála skvělou smeč a získala výměnu na svou stranu.

3:5
    Kvitová předvedl v nejméně vhodný moment dvojchybu a Gavrilovová půjde servírovat na vítězství v zápase.

15-40
    To je úlet! Úlet z rakety Petr Kvitové, jejíž bekhend zamířil vedle lajny a její soupeřka má k dispozici dva brejkboly!

15-15
    Ve správný čas přichází eso také z rakety Petry Kvitové.

40-A
    Teď předvedla Kvitová velkou chybu, když si naběhla dobře na síť, poté ale míček napálila z forhendu do sítě.

40-A
    Petra Kvitová zahrála po dobré změně směru v podání ruské soupeřky do sítě.

A-40
    Paráda! Petra Kvitová zahrála další z řady diagonálních bekhendu, který dopadl přesně na lajnu.

40-15
    Další špatný úder Gavrilovové, po kterém má k Kvitová k dispozici dva brejkboly!

15-15
    Proč se Petra Kvitová na tu síť vydává! Česká hráčka měla soupeřku na lopatkách, ta se ale dokázala vzchopit po nepřesvědčivých úderech Kvitové a poté ji podél levé lajny prohodila.

15-15
    Gavrilovová předvedl krásný obranný lob přesně na čáru, který sice Kvitová dokázala oběhnout, její forhend poté ale skončil těsně v autu za základní čarou.

4:6
    Gavrilovová ukončuje druhý set parádním diagonálním forhendem přesně do pravého rohu dvorce a o osudu utkání bude muset rozhodnout třetí set!

15-40
    Gavrilovová se raduje, protože po zisku důležité výměny má k dispozici dva setboly!

15-15
    Petra Kvitová předvedla úžasnou obranu a oběhala neuvěřitelné věci, přičemž vzápětí zahrála skvělý forhend po lajně, po které Gavrilovová zahrála do autu.

4:4
    Další náběh na síť v podání české hráčky a nekompromisní volej, kterým Petra Kvitová vyrovnává na 4:4!

3:4
    Dobrý return Kvitové a forhend Gavrilovové podél lajny končící v autu ukončuje sedmou hru druhého setu!

40-15
    Petra Kvitová zahrála skvělý top spin, po kterém úder z rakety Gavrilovové zamířil do sítě. Dva brejkboly pro českou hráčku!

2:4
    Kvitová hrála return Gavrilovové hodně nízko a trefila síť. Ruska si bere ztracený brejk rychle zpět.

40-40
    Nádherný úder z rakety Gavrilovová, která zahrála diagonální forhend pod tak velkým úhlem, že ho Kvitová nemohla doběhnout.

2:3
    Gavrilovová předvedla nevynuceno chybu poté, co nečistě trefila míček z forhendu a její úder skončil vedle lajny. Kvitová využívá druhý brejkbol a stejně jako v prvním setu se vrací rychle zpět do hry.

40-15
    Kvitová po skvělém returnu zahrála bekhend podél pravé postranní čáry a má k dispozici dva brejkboly!

40-A
    Forhend Kvitové byl příliš razantní a skončil v autu. Ruska má k dispozici ve druhém setu další brejkbol.

6:3
    Gavrilovová dělala, co mohla, ale Kvitové se neubránila. Česká hráčka ukončila výměnu skvělým bekhendem ven z dvorce.

A-40
    Kvitová si pomohla prvním servisem a return Gavrilovové skončil v autu za základní čárou. Setbol.

30-40
    Kvitová po druhém podání zahrála do autu a to znamená její třetí dvojchybu.

30-15
    Petra Kvitová opět nedokázala na síti dlouho zakončit výměnu, nakonec ale předvedl krásný volej z bekhendu, který skončil přesně na levé lajně.

40-40
    Ještě, že teď rozhodčí zahlásili aut, protože kdyby tak neudělali, tak forhend Kvitové skončil v autu, což by znamenalo brejk.

30-40
    Míček z bekhendu české hráčky tentokrát skončil těsně v autu a Gavrilovová má k dispozici brejkbol.

0-30
    A další dvojchybu Kvitové, která tentokrát dvakrát zahrála pro změnu do sítě!

4:2
    Petra Kvitová se evidentně rozehrála a po náběhu na síť zakončila výměnu volejem přesně do levého rohu dvorce!

40-15
    Petra Kvitová zahrála další vítězný úder a má k dispozici dva brejkboly!

30-15
    Petra Kvitová na síti ustála neuvěřitelnou situaci, a přestože dvakrát nezakončila výměnu vítězným úderem, Gavrilovová po parádním prohozu zamířila jen těsně do autu!

40-0
    Parádní úder z rakety Petry Kvitové, která doběhla čop z rakety Gavrilovové a krásným diagonálním bekhendem trefila přesně lajnu.

2:2
    Petra Kvitová si skvěle naběhla na sít po úderu do rohu dvorce a výměnu zakončila smečí z forhendu.

0-15
    Darja Gavrilovová zaservírovala přesně na téčko a podle rozhodčích byl její míč dobrý, já jsem však přesvědčen o tom, že to byl aut!

A-40
    A nyní fantastický diagonální bekhend v podání české hráčky, který pro změnu našel levý roh dvorce a Gavrilovová se po něm natahovala marně!

0:1
    Kvitová náběh na síť zakončila forhendem do pásky a Gavrilovová hned v úvodu zápasu prolamuje servis české tenistky.