Michalovce – Spišská N. Ves 7:1 (kon.) | Detva – Humenné 2:0 (kon.) | Topoľčany – Nové Zámky 3:4 (kon.)
Pov. Bystrica – Prešov 3:7 (kon.) | Senica – Bardejov 2:8 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trnava 3:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 30.09.2015, 18:30 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš (ENEL Aréna) • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (20:29:55)

59:57
    Trnavský útočník vo výbornej pozícii, triafa len do brankára.

57:44
    Domáci Liptáci sú zovretí vo vlastnom pásme.

55:58
    Hráč hostí Hronec šikovne nahodil puk na Dovinu a ten mal šťastie keď mu puk prešiel cez lapačku a tesne prešiel popri žŕdke.

51:45
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Imrich). Nedovolené bránenie.

Dnešné stretnutie sleduje 480 divákov.

50:48
    Traja domáci hráči sa rútili v prečíslení na brankára hostí a osamoteného obrancu, ale toto prečíslenie nevyužili.

49:21
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Števuliak). Hákovanie.

47:24
    Trnava dala gól!
    Gól strelil JOZEF REHO.
    Asistencie: Ján Pardavý a Michal Peško.

46:30
    Domáci Kuric sa ocitol nekrytý medzi kruhmi, ale strieľal len do Brucháčovej lapačky

41:23
    Trnava nevyužíva presilovú hru, aj keď mala pár možnosti na zmenu stavu

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 18:9. Celkove priebežne 29:17.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:21
    Liptovský Mikuláš – Peter Lichanec – dve minúty za seknutie.

37:39
    Trnava v príležitosti, ale Dovina je pozorný.

35:46
    Domáci Bartík vyslal na Brucháča nepríjemnú strelu, ktorá smerovala do pravého horného rohu jeho brány, ale brankár si so strelou poradil a vyrazil ju na ochrannú sieť.

33:38
    Liptáci sa usadili v obrannej tretine súpera a vysielajú na brankára Brucháča strelu za strelou.

31:23
    Domáci obranca Marcinko strieľal z dobrej pozície, ale mieril tesne vedľa.

27:22
    MICHAL GLEMBA ostal po návrate z trestnej na ľade a podarilo sa mu napokon znížiť skóre.
    Asistencie: Martin Čunderlík.

25:59
    Trnava v šanci, ale Dovina bol pozorný.

24:37
    Trnava – Michal Glemba – dve minúty za hákovanie.

24:06
    Liptovský Mikuláš – Filip Oravec – dve minúty za podrazenie.

23:26
    Trnava hrá už s piatimi hráčmi.

21:26
    Trnava – Martin Čunderlík – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

Do druhej tretiny nastúpi namiesto Hálu v bráne hostí Peter Brucháč.

Liptovský Mikuláš dal gól!
    PETER LICHANEC rozosmutnil svojich bývalých spoluhráčov, keď strieľa do šatne tretí gól Ešky.
    Asistencie: Marek Uram a Patrik Števuliak.

18:49
    Nestihol využiť presilovku, no PETER GÁPA ťažil z jej tlaku a dostáva domácich do dvojgólového vedenia.
    Asistencie: Peter Bartík a Juraj Kuric.

18:31
    Aj Mrázik je už na ľade, Trnava v plnom počte.

17:06
    Reho na ľade, oslabenie tak je už len o jedného hráča.

16:31
    Trnava – Andrej Mrázik – dve minúty za podrazenie. Presilovku tak budú hrať Liptáci vyše pol minúty o dvoch hráčov.

16:04
    Brezniak je na ľade a jeho tím tak má k dispozícii krátku minútovú presilovku.

15:06
    Presilovka ale netrvala dlho, opäť sa vylučuje...
    Trnava – Jozef Reho – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

14:40
    Skrátená presilová hra Trnavy, Mrázik sa vrátil na ľad.

14:04
    Liptovský Mikuláš – Ivan Brezniak – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

12:20
    Trnava – Andrej Mrázik – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

10:31
    Trnava presilovú hru na vyrovnanie nevyužila.

08:31
    Liptovský Mikuláš – Juraj Kadlubiak – dve minúty za seknutie.

07:06
    PETER BARTÍK otvára skóre stretnutia!
    Asistencie: Juraj Kadlubiak a Peter Gápa.

04:00
    Prebieha piata minúta zápasu, zatiaľ bez vylúčení či gólov.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Vzhľadom na futbalové stretnutie Liptákov so Šošonmi začneme duel zmenami stavu. Ďakujeme za pochopenie.

Netradične vo večerných hodinách sa odohrá hokejový zápas na Liptove. Dôvodom je futbalový zápas Slovenského pohára, do Mikuláša totiž zavíta Žilina.

Liptovský Mikuláš sa v prvej hokejovej lige drží celkom dobre. V prvom kole síce prehral v Topoľčanoch po nájazdoch, a dokonca body pustil i v Považskej, no vynahradil si to doma s Michalovcami, v Humennom, či so Senicou. Naposledy opäť prehral, v Bardejove, ktorý patrí medzi tímy, ktoré sú v tabuľke pred ním.

Trnava je na tom o poznanie horšie. Prehrala v Spišskej, doma so Zámkami aj v Detve. Až zlepšený, bojovnejší výkon, priniesol prvé body, keď doma zdolala Topoľčany po nájazdoch. Dobrý výkon na ďalšie nestačil v Michalovciach a naposledy Gladiátori prehrali aj doma s Považskou Bystricou, hoci získali aspoň bod za remízu, mohli brať všetky tri.

Či sa Trnava vzoprie trápeniu, alebo to budú jasné body pre Liptákov, môžete sledovať spolu s nami prostredníctvom online prenosu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.