Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dněpropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Sporting 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Basilej – Lech Poznaň 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan Bělehrad 1:3 (kon.) | Alkmaar – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Ajax 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | PAOK – Dortmund 1:1 (kon.)
Club Bruggy – Midtjylland 1:3 (kon.) | Legia – Neapol 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Rapid 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté se nevzdávají! Na dlouhý míč za obranu si naběhl KÉVIN MONNET-PAQUET, který přeloboval brankáře a snižuje na 3:2!
    80. Lucas BIGLIA - 3:1

80
    Lazio právě vstřelilo branku!
    To se ale hostům nevyplatilo a inkasují! Keita z levé strany vystřelil, brankář jeho ránu vyrazil. K odražennímu míči se dostal LUCAS BIGLIA, který už hostujícího brankáře prostřelil! – 3:1.
    48. Wesley HOEDT - 2:1

48
    Domácí se dostávají do vedení! Biglia rozehrál standartní situaci, centrovaný míč letěl na hranici malého vápna, kde se snažil dostat hostující brankář, který ale zaváhal, míč se odrazil mimo chumel hráčů, WESLEY HOEDT se zorientoval nejlépe a poslal míč do odkryté branky! – 2:1.
    22. Ogenyi ONAZI - 1:1

22
    Anderson dostal dlouhý míč, z levé strany ho poslal do vápna, Mauri míč tečoval, obrana soupeře neodvrátila míč ideálně, OGENYI ONAZI si míč zpracoval a přesně k tyči vyrovnává stav utkání! – 1:1.
    6. Moustapha Bayal Sall - 0:1

6
    Hosté se dostávají do vedení! Hamouma poslal míč do vápna, kde se dostal MOUSTAPHA BAYAL SALL, který poslal míč za záda brankáře! – 0:1.

David Bochňák

Branky: 22. Onazi (S. Mauri), 48. Hoedt (Biglia), 80. Biglia (Keita) – 6. Bayal Sall (Hamouma), 84. Monnet-Paquet (Diomandé)

Karty:   24. Onazi (LAZ) – 48. Bayal Sall (SET)   76. Bayal Sall (SET)   33. Berić (SET)

S. S. Lazio: Berisha – Basta, Maurício (46. Gentiletti), Hoedt, Radu – Biglia (C), Onazi (74. Cataldi) – Anderson, Milinković-Savić, Keita – S. Mauri (64. Matri).
    Náhradníci: Marchetti – Gentiletti, Konko, R. Morrison, Cataldi, Matri, Kishna.

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Polomat – Corgnet (63. Diomandé), Pajot, Lemoine – Hamouma (64. Bahebeck), Berić, Roux (74. Monnet-Paquet).
    Náhradníci: Moulin – Malcuit, Eysseric, Diomandé, Bahebeck, Maupay, Monnet-Paquet.

Rozhodčí: Halis Özkahya (TUR) – Kemal Yilmaz (TUR), Ekrem Kan (TUR)